İçeriğe geç

Cağaloğlu Kurye

Cağaloğlu kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin her aşamasında teknolojiden fayda sağlamakta ve bu sayede sorunsuz, hatasız, güvenli, hızlı ve eksiksiz hizmetler meydana getirebilme şanslarına sahip olmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin teknolojiden fayda alınarak sunulması müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması konusunda her zaman başrolde yer alan özellikler arasında yer almaktadır. Ürünlerin kontrol edilmesinde, hassasiyet yapılarına dikkat edilmesinde, güzergâh belirleme noktasında, ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesi aşamalarında ve iletişim kurulması aşamalarında teknoloji kullanımı çok büyük fayda sağlamakta ve kaliteli hizmetlerin meydana çıkmasını sağlamaktadır. Kullandığımız tüm teknolojik sistemlerimiz, ekranlarımız ve cihazlarımızın düzenli olarak güncellemeleri yapılmakta ve bu güncellemeler sayesinde günümüz şartlarını ve gerekliliklerini bünyemizde bulundurabilmemiz sağlanmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde her zaman bilgisayar işletmenleri bulunmakta ve bu elemanlar sayesinde teknolojik sistemlerimizin güncellemelerini ve bakımlarını yapmaktayız. Bu sayede her zaman sorunsuz şekilde hizmetler meydana çıkarmaktayız. Ayrıca internet sitemiz üzerinde sizlere özel olarak bulunan yorum yapma alanları bulunmakta ve bu alanlar sayesinde aldığınız hizmet özelinde istediğiniz yorumları yapabilme şanslarına sahip olmaktayız. Bu yorumlar sayesinde işletme olarak eksiklerimizin farkına varmakta ve bu eksiklerin geliştirilmelerini sağlayacak nitelikte çalışmalar yapmaktayız. Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sayesinde pek çok ödeme yöntemlerini sizlere sunmakta ve kendi maddi durumlarınıza göre bu yöntemler arasından seçim yapabilmeniz sağlanmaktadır. Kullandığımız navigasyon sistemlerimiz devamlı olarak güncellenmekte ve güzergâh belirleme konusunda çevresel faktörler konusunda bizlere bilgi vermektedir.

Cağaloğlu kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize pek çok sayıda ödeme yöntemi sunmakta ve bu ödeme yöntemlerimiz sayesinde hizmetlerimize karşı olan taleplerin her geçen gün artış göstermesini sağlamaktayız. Ödeme yöntemlerimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ayarlanmakta ve herkesin kendine uygun bir yöntem bulabilmesi sağlanmaktadır. Ödeme yöntemlerimiz kullandığımız kaliteli teknolojik sistemlerimiz sayesinde sorunsuz ve hatasız olarak hizmet vermekte ve sizlerin en ufak bir mağduriyet dahi yaşamamanız sağlanmaktadır. Ödeme yöntemlerimiz ile ödemelerinizi yapacak zaman teknolojik sistemlerimiz o an bünyemizde indirim özelliği varsa eğer otomatik olarak sepetlerinize eklemekte ve sizlerin çok daha uygun fiyatlara hizmet alabilmenizi sağlamaktadır.

İşletmemiz bünyesinde EFT ve FAST ile ödeme yapma, kapıda ödeme yapma, internet sitemiz üzerinden kredi ve bankomat kartlarınız ile ödeme yapma ve post cihazlarımız ile temassız ödeme yapma seçenekleri bulunmakta ve siz değerli müşterilerimizin tercihlerine sunulmaktadır. Tüm bu ödeme seçeneklerimiz hatasız olarak hizmet verebilmemizi sağlamakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması konusunda büyük yardım sağlamaktadır. Müşterilerimizin maddi durumları her gün değişkenlik gösterebilmektedir. Gün olur müşterilerimizin üzerlerinde nakit paraları olmaz, gün olur müşterilerimizin kartlarında para olmaz. Bunlar gibi her durum özelinde ödeme seçeneklerimiz bünyemizde bulunmaktadır.

Cağaloğlu Kurye
Cağaloğlu Kurye

Cağaloğlu Kurye Hizmeti

İşletme olarak müşterilerimize uzun yıllardan bu yana hızlı hizmetler sunmakta ve bu hızlı hizmetlerin yanında acil kurye hizmetleri de sunmaktayız. Sunduğumuz acil kurye hizmetleri ilaç teslimatları, evrak teslimatları, market alışveriş teslimatları ve yemek teslimatları gibi alanlarda tercih edilmekte ve siz değerli müşterilerimize sorunsuz olarak sunulmaktadır.

Acil kurye hizmetlerini sunabilmek adına bünyemizde profesyonel kurye elemanları bulundurulmaktadır. Bünyemizde bulunan elemanlarımız acil olarak hizmetler sunabilmek adına çeşitli eğitimler almakta ve bu eğitimler sayesinde müşterilerimizin mağdur olmayacakları nitelikte acil hizmetleri meydana getirmektedirler. Ayrıca bünyemizde kullandığımız özel motosikletlerimiz de acil kurye hizmetleri bünyesinde kullanılmakta ve bu sayede acil hizmetlerin sorunsuz bir şekilde kısa süreler içerisinde sunulmasını sağlamaktadır.

Cağaloğlu kurye işletmesi olarak müşterilerimizin zili çalmadan siparişlerini teslim alabilmeleri adına bu teslimat yöntemini bünyemizde bulundurmaktayız. Zili çalmadan teslimat yöntemi sayesinde müşterilerimiz evlerinde uyuyan bebeklerin uyanmamasını sağlayarak ürünlerini teslim alabilme şanslarına sahip olmaktadırlar. Zili çalmadan teslimat yöntemi her zaman en kaliteli elemanlarımız ile sunulmakta ve müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Zili çalmadan teslimat yöntemi tercih edildiği zaman kurye elemanlarımız evlerinize siparişlerinizi getirmekte ve zili çalmadan sizlere telefon ile ulaşmak suretiyle haber vermektedirler. Bu sayede sizlerin istediğiniz şekilde siparişlerinizi teslim alabilmeniz sağlanmaktadır. Bu yöntem müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara