İçeriğe geç

Dizdariye Kurye

Kurye hizmetleri, paketlerin belirli bir noktadan diğer noktaya taşınmasını içermektedir. Bu yöntem, Dünya üzerinde ve ülkemizde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Kişiler, kurye çalışmaları sayesinde paketleri çok daha hızlı bir şekilde iletebilmektedir. Bu sebeple kurye çalışmaları, hızlanan hayat temposu içerisinde gönderi sahiplerine pek çok yönden kolaylık sağlamaktadır.

Sizlerde, paketlerinizi alıcıya ulaştırmak için güvenilir bir kurye hizmeti arıyorsanız Dizdariye kurye çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Kuryelerimiz her gün yüzlerce müşteri için yollara düşerek, uzak yakın demeden paket teslimi yapmaktadır. Firmamızın kalite standartlarına uygun hizmetleri sayesinde, bizleri tercih eden müşterilerimiz çalışmalarımızdan oldukça memnun kalmaktadır.

Kurye hizmetlerimiz oldukça geniş kapsamlıdır. Her türlü ürün ve paket boyutuna uygun araç bulunmaktadır. Uçak kargo, arabalı kurye ve motorlu kurye olmak üzere tüm farklı araç tipleri, kargo teslimatları sırasında kullanılmaktadır. Bulunduğunuz adresten şehir içi gönderim yapabilmekle birlikte şehirlerarası kargo hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Kurye hizmetlerimizin tamamında hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimat gerçekleştiriyoruz. Büyük boyutlu paketler için arabalı kurye, şehirlerarası ulaştırılması gereken gönderiler için uçak kargo hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul içerisinde trafik beklemenize gerek kalmadan paketlerinizi en hızlı şekilde iletebileceğiniz teslimat yöntemi, motorlu kurye seçeneğidir.

Kurye hizmeti veren sürücülerimizin tamamı eğitimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Gerekli belgeleri tamamlayan sürücüler, kurye hizmeti vermeye başlamaktadır. Paketlerinizin daha güvenilir koşullarda ve kaliteli bir şekilde ulaştırılması için gerekli tüm çalışmalar yapılmaktadır. Yolculuk esnasında, gönderilerin yol şartlarından etkilenmemesine ve sarsılmamasına oldukça özen gösteriyoruz.

İstanbul’un tüm ilçelerine kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Mesafe kotası bulunmayan çalışmalarımız sayesinde şehrin bir ucundan diğer ucuna paket gönderebilirsiniz. Üstelik teslimat sürecini aynı gün içerisinde tamamlıyoruz. Paketlerin teslimatı sırasında bekleme, erteleme ya da gecikme gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Müşteri temsilcimiz tarafından belirtilen süre içerisinde alıcı adrese ulaşmaktayız.

Gece gündüz fark etmeksizin kurye talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, gönderileriniz için en uygun teslimat yöntemini sizlere aktararak bilgilendirme yapmaktadır. Farklı araç türlerimizden ve teslimat seçeneklerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 • Profesyonel sürücü kadrosu
 • Hızlı ve zamanında teslimat
 • Farklı teslimat seçenekleri
 • 7/24 kurye desteği.
Dizdariye Kurye
Dizdariye Kurye

Dizdariye Kurye Hizmeti

Teslimat süreci, İstanbul şartları ve yoğun trafik esnasında bile standart bir şekilde ilerlemektedir. Üstelik şahsi araçlarınızla ya da toplu taşıma ile ulaştırmanızın mümkün olmadığı sürelerde, paketleri sizin için alıcıya teslim ediyoruz.

Dizdariye kurye hizmetinden yararlanmak istediğinizde, internet sitemizde bulunan whatsapp butonuna tıklayarak bizlere anında ulaşabilirsiniz. Telefon ile görüşme yapmak isteyen müşterilerimiz ise iletişim numaramızı kullanabilir.

Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede çağrınıza dönüş yapmaktadır. Talep ettiğiniz saat aralıkları için randevu oluşturulmasının ardından, en yakın noktadaki kurye adresinize yönlendirilmektedir. Paketin teslim alınması ile birlikte teslimat süreci başlar. Gönderiye özel teslimat kodunuzu kullanarak, paketinizin nerede olduğunu öğrenebilir ve teslimat durumunu takip edebilirsiniz. Gönderinin teslim edilmesinin ardından, tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmaktadır.

Motorların üzerinde taşınabilecek tüm ürünler için kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Büyük boyutlu paketlerde ise arabalı kurye imkânımız mevcuttur. Şirketler arasında hızlıca iletilmesi gereken evraklar ya da ansızın ihtiyaç duyduğunuz kişisel eşyalar için kurye talebinde bulunabilirsiniz. Evrakları hızlı bir şekilde ileterek, sizleri trafik içerisinde vakit kaybetmekten kurtarıyoruz.

İvedi şekilde ulaştırılması gereken paketler için acil kurye seçeneğimiz mevcuttur. Saat dilimi fark etmeksizin bulunduğunuz her noktaya kurye çağırabilirsiniz. Motorların küçük gövde yapısı sayesinde, trafik içerisinde hızlı bir şekilde ilerleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürünleri size yetiştiriyoruz.

 • Evrak, belge, dosya
 • Kişisel eşya
 • Pasaport, kimlik belgesi
 • Ayakkabı, çanta, cüzdan
 • İlaçlar
 • Proje ve çalışmalar
 • Gıda paketleri, yiyecek çeşitleri…

Dizdariye Kurye hizmeti için talep edilen ücretler, standart tarifelerin gönderiye uygulanması ile belirlenmektedir. Alıcı mesafesinin uzaklığı, gönderinin boyutu ücretlendirme aşamasındaki en önemli iki maddedir.

 • Teslimat adresinin uzaklığı
 • Paketin boyutu
 • Seçilen araç tipi
 • Ek hizmetler

Ücretler, gönderi özelinde belirlenmektedir. Bu nedenle tek bir fiyat belirtmek yanıltıcı olmaktadır. Müşteri temsilcimiz ile görüşerek, Dizdariye Kurye hizmetlerine dair detaylı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, gönderi detaylarını paylaşarak fiyat seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara