İçeriğe geç

Karamürsel Kurye

Karamürsel kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin hasarsız olarak sunulması için pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özelliklerin düzenli olarak geliştirilmelerini sağlamaktayız. Kurye elemanlarımıza ürünlerin hassasiyet dereceleri hakkında detaylı bilgiler vermekte ve bilgiler ışığında ürünlerin motorlara planla ve düzenli bir şekilde yerleştirilmelerini sağlamaktayız. Motorlara plan ve düzen dâhilinde yerleştirilen ürünler hasarsız şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Ayrıca kullandığımız tüm motosikletler güvenli hale getirilmek üzere yapılandırılmaktadır. Motorlarımızın ürün taşıma hazneleri detaylı ve özenli şekilde yapılandırılmakta ve ürünlerinize gelebilecek tüm darbelere karşı detaylı önlemler alınmaktadır. Aldığımız bu önlemler sayesinde ürünleriniz en ufak bir hasar dahi görmeden sizlere teslim edilmekte ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Karamürsel kurye işletmesi olarak kurye hizmetlerinin hızlı sunulmasının en önemli özellik olduğunun farkında olmak kaydıyla hizmetler sunmaktayız. Özellikle yemek siparişlerinde hızlı hizmet sunmak çok önemli bir konumda yer almaktadır. Yemeklerin soğumadan teslim edilmesi için hizmetlerin hızlı olarak sunulması gerekmektedir. Bu konuda yüksek modelli ve bakımlı motorlarımızdan ve şoförlük yetenekleri fazla olan elemanlarımızdan büyük fayda sağlamaktayız.

Ayrıca sunulan kurye hizmetinin hızlı olarak sunulması adına güzergâh belirlemesi konusunda da büyük özen göstermekteyiz. Belirlenen güzergâhların kısa olarak belirlenmesi hem sunulan hizmetin hızlı olarak sunulmasını sağlamakta hem de enerji tasarrufu sağlamaktadır. Hızlı kurye hizmetleri sunuyor olmamız müşterilerimiz tarafından en çok beğenilen özelliklerimiz arasında yer almaktadır.

Karamürsel Kurye
Karamürsel Kurye

Karamürsel Kurye Hizmeti

Karamürsel Kurye sektöründe çok uzun yıllardan bu yana müşterilerine hizmet veren bu hizmetler dolayı memnuniyetlerini kazanan bir işletme olarak her zaman en uygun fiyatlar ile hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz uygun fiyatlı kurye hizmetleri sayesinde parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almakta ve bu durumdan dolayı büyük mutluluk duymaktayız. İşletme olarak ortaya çıkardığımız uygun fiyatlar, indirimler, kampanyalar ve çeşitli taksit avantajları sayesinde sunduğumuz hizmetin çok fazla talep görmelerini sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan uygun fiyatlarımızın amacı her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak, maddi olarak zorlanmalarını engellemek ve gönüllerince alışveriş yapabilmelerini sağlamaktır. Yaptığımız hesaplamalar ve araştırmalar neticesinde uygun fiyatları ortaya çıkararak bu amaçlarımıza ulaşıyor olmak bizleri mutlu eden en önemli özellikler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak bünyemizde muhasebe elemanları, ekonomistler ve hesap uzmanları bulundurmakta ve bu elemanlarımızın yaptığı araştırmalar, çalışmalar, geliştirmeler ve hesaplamalardan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Yapılan bu çalışmalar sayesinde müşterilerimizi mutlu edecek şekilde en uygun fiyatları belirlemekteyiz. Elemanlarımız yaptıkları çalışmalar boyunca güncel ekonomik piyasa değerlerini yakından takip etmekte ve yaptıkları hesaplamalarda bu değerlerden büyük oranda fayda sağlamaktadırlar. Ayrıca bünyemize ait fiyatlar her zaman enflasyon oranlarının altında bulunmakta ve müşterilerimizin bir nebze de olsa maddi olarak rahat etmeleri sağlanmaktadır. İşletmemize ait fiyatlar ayrıca piyasada bulunan pahalılığı engelleyecek nitelikte uygun seviyelerde yer almaktadır.

Karamürsel kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanabilmek adına pek çok özellik bulundurmaktayız. Bünyemizde bulunan en önemli özellikler arasında teslimat seçeneklerimizin fazla olması da yer almaktadır. Teslimat seçeneklerimizin fazla olması müşterilerimiz tarafından çok beğenilmekte ve günlük uygunluk durumlarına göre teslimat seçeneğini belirleme şanslarına sahip olmaktadırlar. Evlerinde uyuyan bebekleri olanlar, rahatsız edilmemesi gereken biri olanlar, kıyafet açısından uygun olmayanlar, unutmamak adına erkenden sipariş vermek isteyenler bünyemizde bulunan teslimat seçeneklerinden en iyi şekilde fayda sağlayabilmektedirler.

Evlerinde küçük çocukları ve rahatsız edilmemesi gereken biri olan müşterilerimiz zili çalmadan teslimat seçeneğini tercih etmekte ve sessiz bir şekilde siparişlerini teslim alabilmektedirler. Ayrıca kıyafet durumlarından dolayı uygun olmayan müşterilerimiz ise temassız teslimat özelliğini seçebilmekte ve kurye elemanlarımız ile yüz yüze gelmeden tüm siparişlerini teslim almaktadırlar. Günün ilerleyen saatlerinde siparişlerini teslim almak isteyen müşterilerimiz ise süreli teslimat seçeneğini seçebilmekte ve istedikleri her saatte siparişlerini teslim alma şanslarına sahip olmaktadırlar. İşletme olarak bu şekilde çok fazla teslimat seçeneğini bünyemizde bulundurmakta ve bu seçenekler sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini, övgülerini ve beğenilerini kazanmakta ve bu durumlardan dolayı çok büyük mutluluklar yaşamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara