İçeriğe geç

Kartal Kurye

Kartal kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize her zaman en kaliteli şekilde hizmet sunmakta ve sizlerin memnuniyet ve takdirlerini almaya çalışmaktayız. Bizlere verdiğiniz siparişleriniz kullandığımız teknolojik sistemlerimize anlık olarak düşmektedir. Sistemlerimize düşen siparişleriniz hazırlandığı zaman kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve her şeyden önce teker teker kontrol edilmek suretiyle eksiksiz olduğundan emin olunmaktadır. Daha sonra kurye elemanlarımızın ürün bilgileri ışığında motorlara dikkatli ve özenli bir şekilde yerleştirilmeleri yapılmaktadır.

Kurye elemanlarımızın çevresel konum bilgileri ve navigasyon sistemlerimiz sayesinde en doğru, en hızlı ve en trafiksiz güzergâh belirlenmekte ve o güzergâhlardan siparişleriniz adreslerinize doğru yola çıkmaktadır. Şoförlerimizin şoförlük konusunda ustalıklarından faydalanmak suretiyle en kısa süre içerisinde siparişleriniz adreslerinize getirilmektedir. İnternet üzerinden sipariş verir iken seçtiğiniz teslimat ve ödeme yöntemleri ışığında siparişleriniz sizlere teslim edilmekte ve internet sitemize girmek suretiyle aldığınız hizmet ile ilgili puanlama ve yorum yapmanız istenilmektedir. Bu puanlama ve yorum sistemleri sayesinde sunduğumuz hizmetin eksik yanlarını keşfetmekte ve bu eksik yanları düzeltmek için çalışmaktayız.

Kartal kurye işletme olarak sunduğumuz kurye hizmeti esnasında birçok ödeme yöntemi bulundurmaktayız. Kapıda ödeme, kredi kartıyla ödeme gibi yöntemlerimiz bulunmakta ve müşterilerimiz günlük maddi durumlarına göre istedikleri yöntemi kullanarak ödemelerini yapma imkanına sahip olmaktadırlar. İnternet üzerinden sipariş verirken kredi kartlarınız veya bankomat kartlarınız ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

İsterseniz de kapıda ödeme yöntemi seçmek suretiyle nakit olarak veya kurye elemanlarımızın yanlarında getirdikleri post cihazları yardımıyla yine kredi kartlarınız veya bankomat kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yönteminin ayrı bir özelliği ise sipariş verdiğiniz ürünlerinizi kontrol etmek suretiyle ödeme yapacak olmanızdır. Tüm bu ödeme yöntemlerinin fazla olması siz müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması açısından çok büyük önem teşkil etmektedir.

Kartal Kurye
Kartal Kurye

Kartal Kurye Hizmeti

Kartal kurye olarak sunduğumuz kurye hizmeti esnasında birçok teslimat yöntemi bulundurmakta ve bu yöntemler arasında müşterilerimizin kendisine en uygun olanı seçmelerini sağlamaktayız. Temassız teslimat, zili çalmadan teslimat ve normal teslimat olacak şekilde birçok teslimat yöntemimiz bulunmaktadır. Temassız teslimat yönteminde kurye elemanlarımız siparişlerinizi kapınıza getirmekte ve kapınıza asarak oraya terk etmektedirler. Daha sonra sizlere telefonlarınızdan ulaşmak suretiyle siparişi tamamladıklarını bildirmektedirler. Zili çalmadan teslimat yönteminde ise kurye elemanlarımız siparişlerinizi adreslerinize getirmekte ve zili çalmadan sizleri arayarak haber vermektedirler. Bu sayede evlerinizde uyuyan biri veya küçük çocuğunuz var ise onları rahatsız etmeyecek şekilde hizmet vermektedirler.

İşletme olarak sunduğumuz hizmet kaliteli olabilmesi için birçok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Çeşitli ödeme yöntemleri, çeşitli teslimat yöntemleri, güvenli hizmet, kaliteli motorlar ve profesyonel elemanlar bu özelliklerinden bazıları olarak göze çarpmaktadırlar. Bu özelliklerin varlığı ile Kartal‘da sunulan hizmetin sorunsuz bir şekilde sunulması ve kalite seviyesinin en üst sıralarda yer alması sağlanmaktadır. Kaliteli bir hizmet müşterilerimizin her zaman hoşuna gitmekte ve işletmemizi tercih etmesinde büyük rol oynamaktadır.

Ayrıca işletme olarak bünyemizde kullandığımız teknolojik sistemlerimiz de sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır. Kaliteyi artıran en önemli etken bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızdır. Bu sebepten dolayı kurye elemanlarımızı işe alırken birçok sınav ve testten geçirmekte ve tecrübelerinden emin olmak suretiyle işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca kullandığımız motorlarımızın tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve düzenli aralıklar ile yüksek modelleriyle değişimlerini sağlamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara