İçeriğe geç

Gaziosmanpaşa Kurye

Gaziosmanpaşa kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmakta ve bu hizmet sayesinde siz müşterilerimizin memnuniyetlerinizi ve takdirlerinizi kazanmaktayız. İşletme olarak verdiğimiz siparişleriniz kullandığımız teknolojik sistemlerimize anlık olarak düşmekte ve en kısa sürede haberdar olmamız sağlanmaktadır. Verdiğiniz siparişleriniz hazırlandıktan sonra bünyemizde çalışan kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve yüksek modelli olan motorlarımıza ürün bilgileri ışığında özenli ve titiz bir şekilde yerleştirilmektedir.

Kırılacak eşyalarınız sabitlenmek, ezilecek eşyalarınız en üst kısımlarına konmak suretiyle en güvenli olacak şekilde yerleştirilmeleri yapılmaktadır. Bu yerleştirme aşamasından önce kurye elemanlarımız verdiğiniz siparişlerinizi teker teker kontrol ederek eksik veya hasarlı olmalarının önüne geçmektedirler. Daha sonra kullanılan navigasyon sistemleri ve kurye elemanlarımızın çevre hakkında detaylı bilgileri sayesinde en kısa ve doğru güzergâhlar tespit edilmekte ve bu güzergâhlar üzerinden siparişleriniz adreslerinize doğru yola çıkmaktadır. Yolculuk esnasında bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın şoförlük ve motorlar konusunda deneyim ve tecrübelerinden çok büyük oranda fayda sağlanmakta ve teslimat aşaması sorunsuz bir şekilde yerine getirilmektedir.

Adreslerinize gelen kurye elemanlarımız internet üzerinden sipariş verir iken seçtiğiniz teslimat ve ödeme yöntemlerini uygulamak suretiyle ürünlerinizi sizlere teslim etmektedirler. Ürünlerin tesliminden sonra sizlerden internet adreslerimize girmek suretiyle aldığınız hizmet ile ilgili puanlama ve yorum ve yapmanız istenilmektedir. Yaptığınız puanlama ve yorumlar sayesinde sunulan hizmetin eksik yanları tespit edilmekte ve bu eksik yanlar üzerinde detaylı çalışmalar yapılarak düzeltilmeleri sağlanmaktadır. Tüm bu hizmetler karşısında siz müşterilerimizden piyasa şartlarına göre en uygun fiyatlar talep edilmekte ve gönlünüzce hizmet almanız sağlanmaktadır.

Gaziosmanpaşa Kurye
Gaziosmanpaşa Kurye

Gaziosmanpaşa Kurye Hizmeti

Gaziosmanpaşa kurye işletmesi olarak verdiğiniz siparişlerin adreslerinize teslimi konusunda sizlere çok fazla yöntem sunmakta ve sizlere en uygun olan yöntemi seçmeniz sağlanmaktadır. Bu yöntemler zili çalmadan teslimat, temassız teslimat ve normal teslimat olarak üzere üç kola ayrılmıştır. İnternet üzerinden sipariş verir iken size en uygun olan yöntemi seçmeniz yeterli olacaktır. Kurye elemanlarımız seçtiğiniz yönteme göre teslimatlarınızı yerine getirecektir. Temassız teslimat özelliği günümüz de en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Adreslerinize gelen kurye elemanlarımız siparişlerinizi kapı kollarınıza asmak suretiyle siparişi tamamlamakta ve olay yerinden ayrıldıktan sonra sizlere telefon ile haber vermektedirler.

Gaziosmanpaşa kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti karşısında her zaman en uygun fiyatları siz müşterilerimize sunmakta ve bu fiyatları ortaya çıkarma konusunda bünyemizde çalışan muhasebe elemanlarımızın yaptıkları araştırma ve hesaplamalardan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Sizlere sunduğumuz bu fiyatların en büyük amacı siz müşterilerimizin aldığı hizmet karşısın uygun fiyat ödeyerek memnun kalmaları ve gönlünüzce hizmet alabilmenizdir.

Alınan kurye hizmeti karşısında ödenen bu uygun fiyatlar her zaman müşterilerimizin ilgisini çekmekte ve bizlere karşı olan hizmet taleplerinin artmasına fayda sağlamaktadır. Biz de işletme olarak her zaman müşteri memnuniyetini önde tutan bir işletme olarak daima uygun fiyatları sunmak için çok büyük çaba ve emek sarf etmekteyiz. Bizlerden aldığınız hizmet karşısında her zaman memnun kalacağınızdan ve asla pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

İşletme olarak Gaziosmanpaşa‘da sunduğumuz kurye hizmetinin güvenli olabilmesi için her zaman birçok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Elemanlarımıza ürün bilgileri konusunda eğitim vermek, motorlarımızın ürün haznelerinin yumuşak yapıya sahip olması, teknolojik sistemlerden motorlarımızın nerede olduğunu takip edilebilir olması güven konusunun kaliteli olduğunu kanıtlayan nitelikte bulunan özellikler arasında yer almaktadır. Bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile ürün bilgileri konusunda detaylı eğitimler vermekteyiz.

Bu ürün bilgileri eğitimleri sayesinde kurye elemanlarımız ürünleri motorlara doğru bir şekilde yerleştirmekte ve yolculuk esnasında sorun yaşanmaması sağlanmaktadır. Kurye hizmeti esnasında kullanılan motorlarımızın ürün taşıma kısımlarının iç kısımları yumuşak zeminler ve köpükler ile kaplanarak korunaklı hale getirilmektedir. Dizayn edilmiş bu iç kısımlar sayesinde sarsılma, darbe sonucunda darbe alan ürünlerimiz her zaman koruma altında sizlere ulaştırılmaktadır. Bizden aldığınız hizmet karşısında ürünleriniz sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara