İçeriğe geç

Perpa Kurye

Bölgeler arasında yer alan uzaklık ve yüksek nüfus, İstanbul’un birden fazla merkeze sahip bir il haline gelmesi ile sonuçlanmıştır. Şişli ilçe sınırları içerisinde her bireyin ve kurumun tüm gereksinimlerini giderebilecek kaynaklar ve tedarikçiler bulunmaktadır. Şişli ilçesinde çalışmalarını sürdüren Perpa’da elektrik ve elektronik malzemeleri üretim ve tedariği alanında çalışmalarını sürdüren pek çok işletmenin satış ofislerinin yer aldığı merkezlerden birisidir. Pek çok alanda faaliyet gösteren onlarca şirket her çeşit elektrik ve elektronik malzemenin yanında hizmetin de sağlandığı Perpa kurye ihtiyacının en fazla olduğu ticaret merkezlerinden biridir.

İstanbul’un kalabalık yapısı ve mesafelerin uzak olması özellikle hızın önemli olduğu ticaret alanında çalışmalarını sürdüren firmalar için pek çok zorluk ortaya çıkarmaktadır. Perpa’da faaliyet gösteren işletmeler de aynı sorunla karşı karşıyadır. Şehrin coğrafi olarak merkezi durumunda olan Şişli, pek çok bölgeye ulaşımın kolay olabileceği bir bölge olmasına rağmen, araç ve insan trafiği nedeniyle kısa mesafelerin bile kat edilmesi çok zaman alabilmektedir.

Bu olumsuzluklara karşı müşterilerine en hızlı şekilde ulaşmak isteyen ya da resmi işlerini hızlı bir şekilde ceza ya da daha fazla maliyete girmeden gerçekleştirmek isteyen işletmeler Perpa kurye servisi veren kurumlar ile iletişime geçmektedirler. Yurtdışı ile yoğun bir şekilde iş yapan Perpa işletmeleri, gümrük evrakları başta olmak üzere pek çok ticari belgenin gümrükler ile gönderilebilmesi için kurye firmalarının hizmet kalitesine güvenmektedir. Bunun yanında Perpa içerisinde şubesi bulunmayan ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken senet, bono ve çek gibi evraklar için de Perpa kurye hizmeti veren şirketlere ulaşılmaktadır.

Acil Moto Kurye firması olarak bakımları düzenli bir şekilde yapılan araçlarımızla müşterilerimize kaliteli ve güvenli kurye hizmeti sunmak üzere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Perpa kurye taleplerine anında yanıt vererek müşterilerimizin işlerinin aksamadan ve rahat bir şekilde ilerlemesi için her zaman hizmetinizdeyiz.

Perpa Kurye
Perpa Kurye

Perpa Kurye Hizmeti

Etrafında bulunanları ya da sadece kuryemizi kısa ya da uzun dönemli sağlığını olumsuz açıdan etkileyebilecek radyoaktif, biyolojik veya kimyasal maddeler, özel korumalı saklama kaplarında olsa bile taşınmamaktadır. Ayrıca bulundurulması yasal olmayan hiçbir madde, belge ya da silahın da taşıması yapılmamaktadır. Bu sayede hem diğer gönderilerin hem de kuryemizin güvenliğini elimizden geldiğince sağlamaya çalışıyoruz.

Perpa kurye hizmetlerimiz ile pek çok gönderinizi kısa süre içerisinde ve güvenli bir şekilde alıcısına teslim ediyoruz. Taşıma hizmeti verdiğimiz gönderiler şunlardır:

  • Giyim, ayakkabı, aksesuar, takı, çanta vb.
  • Belge, dosya, evrak, fatura vb.
  • Hediyelik eşya
  • Yiyecek ve içecekler
  • Kırtasiye ürünleri
  • Kimlik, ruhsat, ehliyet, cüzdan, kredi kartı, pasaport, para vb.
  • Ev ve yaşam ürünleri,
  • Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri
  • Sağlık ürünleri
  • Elektronik eşyalar.

Perpa kurye hizmetinden yararlanmak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Gönderilerinizin kaliteli bir şekilde ve istediğiniz süre içerisinde alıcısına teslim edilmesini istiyorsanız bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde dönüş yaparak faydalanmak istediğiniz kurye hizmetimiz hakkında yardımcı oluyoruz. Anlaşma sağlamamız durumunda adresinize en yakın konumda bulunan kuryemizi adresinize yönlendiriyoruz. Kısa sürede adresinize gelen kuryemiz gönderinizi alarak zarar gelmeyecek şekilde motoruna yerleştirmektedir. Daha sonra hiç zaman kaybetmeden alıcının adresine doğru yola çıkarak dakikalar içerisinde gönderinizi teslim etmektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak ya da çok avantajlı kampanyalarımızdan yararlanmak için bize ulaşın.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara