İçeriğe geç

Altınşehir Kurye

Gelişen teknoloji ile birlikte hepimiz adeta zamanla yarışıyoruz. Hem yarışmak hem düşünmek hayatımızı çok zorlaştırdığında Altınşehir kurye bizim yerimize düşünmeye başladı. Altınşehir gibi yoğun trafik, araç ve insan fazlalığı olan bir yerde yaşamak her zaman hızlı hareket etmeyi gerektirir.

Acil Moto Kurye firmamız kesintisiz hizmet sunan seçili firmalardan biridir. İhtiyacınız olan her an müşterileri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Çalışan ekibe adresinizi belirtmeniz yeterlidir. Kuryelerimiz adresinize gelerek gönderilmesini istediğiniz gönderiyi teslim alır ve alıcının adresine teslim etmek üzere yola çıkarlar. Mümkün olan en kısa süre içerisinde gönderiniz alıcıya teslim edilir.

Altınşehir kurye firmaları kargo şirketleri gibi günün belli saatlerinde çalışma şekline sahip değildir. Firmamız günün her saati çalışmaya devam etmektedir. Büyük gönderiden küçük bir gönderiye kadar pek çok türden eşya taşınmaktadır. Ürün yelpazemiz çok geniştir. Müşteri portföyümüz de her geçen gün giderek genişlemektedir. Bu genişleme müşterilerimizin bize ne kadar güvendiğini göstermektedir.

Türü fark etmeksizin tüm gönderilerinizin kısa süre içerisinde karşı tarafa ulaştırılmasını sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gönderilerinizin motor gibi küçük araçlar ile taşınması park yeri sorunu yaşamadan ve trafiğe karşımadan taşımayı sağlıyor. Hem uygun fiyatlı hem kaliteli hem de güvenilir taşımacılıktan faydalanmanız için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kurye ile gönderilerinizin istediğiniz adrese zarar görmeden taşınması konusunda garanti sunuyoruz. Eşyalarınız, belgeleriniz, hediyeleriniz ve evraklarınız hiç hasar almadan hava şartları fark etmeksizin güven içerisinde taşınmaktadır. Motorda eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayacak gerekli tüm donanımlar bulunmaktadır.

Kar ya da yağmur yağsa da gönderileriniz gereken şekilde muhafaza edilmektedir. Gönderilerinizin ulaştırılmasına kadar geçen süre boyunca nerde olduğunu sürekli sorgulatabilirsiniz. Sorgulamayı müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek yapabildiğiniz gibi iş yerimizi ziyaret ederek de yapabilirsiniz.

Altınşehir Kurye
Altınşehir Kurye

Altınşehir Kurye Hizmeti

Altınşehir’de yaşıyorsanız ya da Altınşehir’e bir gönderi göndermek istiyorsanız Altınşehir kurye firmamızı tercih edebilirsiniz. Kuryelerimiz gönderilerinizi kısa süre içerisinde taşıdığı için avantajlı kabul edilir. Kargo araçlarına kıyasla motor kuryelerinin sıklıkla tercih edilmesinin bazı sebepleri vardır. Motor kuryeler sahip olduğu özellikler ile beraber bazı avantajları sağlar. Bu avantajlardan bazıları şu şekildedir:

 • Zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
 • Enerjiden tasarruf etmenizi sağlar.
 • Maddi kayıp yaşamanızı engeller.
 • Farklı özelliklere sahip olan pek çok ürünü taşır.
 • Taşınan ürünler için güvenlik ve gizlilik esastır.

Acil Moto Kurye firması olarak bizler zaman kaybı yaşamamanız adına çalışmalarımıza gerekli özeni gösteriyoruz. Firma olarak zamanı en doğru şekilde kullanıyor gönderilerinizin zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz. Paradan, zamandan ve enerjiden tasarruf sağladığımız gibi çeşitli özelliklerde gönderileri taşıyarak geniş kapsamlı kurye hizmeti sunuyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini dikkate alıyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini sarsmamak için taşınan her gönderinin güvenliğini ve gizliliğini koruyoruz. Sizler de firmamızın sağlamış olduğu bu avantajlardan yararlanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hem Altınşehir’de yaşayan hem de çeşitli iş kollarında faaliyetlerini sürdüren kişilerin pek çok farklı gönderiye ihtiyacı olabiliyor. Acil Moto Kurye firması olarak bizler ihtiyacınız olan gönderileri sizlere taşıyoruz. Bu gönderilerden bazıları şunlardır:

 • Kimlik
 • Pasaport
 • Davetiye
 • Evrak
 • Tıbbi malzeme
 • Kişisel bakım ürünleri
 • Kozmetik ürünleri
 • Teknolojik eşyalar
 • Hediyelik eşyalar
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Giyim, ayakkabı ve aksesuar çeşitleri
 • Kırtasiye ürünleri
 • Hobi, müzik ve resim ürünleri
 • Pet shop ürünleri
 • Para, cüzdan, kredi kartı vb.

Altınşehir kurye olarak bu gibi gönderilerinizi istediğiniz yere taşıyoruz. Özenli bir şekilde çalışan ekibimiz bütün süreçleri dikkatle takip ederek gönderilerin hasara uğramadan ve vaktinde adrese ulaşmasını sağlar.

Müşteri odaklı hizmet sunan firmamız yenilikleri takip ederek uygular ve her zaman daha fazlasını hedefler. Taleplere göre motosikletlerin alamayacağı özelliklere sahip olan yükler olduğu zaman araçlı kuryelerimiz ile hizmet sunuyoruz. Hem şehirlerarası hem de şehir içi teslimatta kalite standartlarının üzerinde çalışmalar sağlıyoruz.

Altınşehir kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size dönüş yaparak hizmetlerimiz hakkında bilmeniz gereken bilgileri aktarıyoruz. Bütçeniz için en uygun olan fiyat seçeneklerini sunarak avantajlı hizmetlerimizden en iyi şekilde yaralanmanızı sağlıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara