İçeriğe geç

Hisarüstü Kurye

Hisarüstü kurye işletmesi olarak tüm müşterilerimize her zaman en güvenilir şekilde kurye hizmetleri sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman parmak ile gösterilen ve çok fazla tercih edilen işletmeler arasında kendimize yer bulmaktayız. Güvenilir kurye hizmetlerinin meydana gelmesi bir işletme için en önemli konulardan bir tanesi olmaktadır. Biz de işletme olarak güven konusunu tam anlamıyla sağlayabilmek için kurye elemanlarımızın mesleklerinde uzun yıllardan bu yana hizmet veren kişilerden oluşmasını sağlamakta ve bu konu üzerinden değerli ve önemli çalışmalar yapmaktayız. Kurye elemanlarımızın işe alımları aşamasında daha önceki yıllardan kurye hizmetlerinde sigortalı olarak çalışmış olmalarını şart olarak meydana getirmekte ve bu sayede direkt olarak profesyonel elemanların işe alınmalarını sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz bünyesinde kullandığımız motorlarımızın ürün taşıma hazneleri de güvenli hizmetler için her zaman önemli bir konumda yer almaktadır. Biz de bu sebepten dolayı ürün taşıma haznelerimizin iç kısımlarını yumuşak zeminler, köpükler ve çeşitli ambalajlar ile kaplamakta ve bu sayede her türlü darbeye karşı ürünlerinizin koruma altında bulunmalarını sağlamaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımızın da motor kullanım konusunda yetenekli olması güven duygusunu oluşturan bir başka özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. İşletmemizin güvenli kurye hizmetleri konusunda bu denli hassas ve titiz bir şekilde çalışmalar yapıyor olmasının en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin ve övgülerinin kazanılmasıdır.

Hisarüstü kurye işletmesi olarak kurye sektöründe sunulan hizmetlerin bünyesinde hız konusunun yer alması gerektiğinin farkında olmaktayız. Farkında olduğumuz bu konu için her zaman üst düzey çalışmalar yapmakta ve bu çalışmalar sayesinde müşterilerimizin mağdur olmalarını önleyecek şekilde hızlı hizmetleri meydana çıkarmaktayız. Sunulan kurye hizmetlerinin hızlı yapılara sahip olması adına kullandığımız teknolojik sistemlerime ayrı bir özen göstermekte ve düzenli olarak yapılandırılmalarının yapılmasını ve günümüz şartlarına uygun olmasını sağlamaktayız. Ayrıca kullanılan motosikletlerin motor güçlerinin iyi olmasını ve manevra kabiliyetlerinin yüksek olmasını sağlamaktayız. Bu özelliklerin işletme bünyesinde bulunması doğru orantılı olarak sunulan hizmetlerin hızını da büyük ölçüde artırmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamızı sağlamaktadır.

Hisarüstü kurye bünyesinde bulunan ayrı bir özellik ise kullandığımız navigasyon sistemleri olmakta ve bu sistemler sayesinde siparişlerinizin sizlere teslim edilmesi aşamasında kullanılacak güzergâhların kaliteli, doğru ve güvenli olarak belirlenmelerini sağlamaktadır. Bu özellikler çerçevesinde belirlenen güzergâhlar sunulan hizmetlerin en hızlı şekilde sunulmasını sağlayan önemli özellikler arasında yer almaktadır. Ayrıca motor kullanımları konusunda kurye elemanlarımıza verdiğimiz detaylı eğitimler de her zaman çok büyük fayda sağlamakta ve en hızlı hizmetlerin meydana çıkması konusunda önemli rol oynamaktadır.

Hisarüstü Kurye

Hisarüstü Kurye Hizmeti

Hisarüstü kurye olarak siz değerli müşterilerimize çeşitli indirim kodları ve kampanyalar ile kurye hizmetleri sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin en uygun fiyatlar ile hizmet almalarını sağlamaktayız. İndirim kodlarımız çok fazla ve farklı şekilde sizlere sunulmaktadır. Çeşitli sepet indirimleri, aşılan tutar indirimleri, özel gün indirimleri ve özel ay indirimleri gibi pek çok indirim çeşitleri bünyemizde bulunmaktadır.

Müşterilerinin memnuniyetini kendine esas edinmiş bir işletme olarak bünyemizde bulunan indirim kodlarının düzenli olarak belirlenmesini ve müşterilerimizin kullanımlarına sunulmasını sağlamaktayız. Müşterilerimizin belli miktarlar üzerinde yaptığı alışverişlerde kurye hizmetlerimiz ücretsiz olarak sunulmakta ve müşterilerimizin çok daha az şekilde fiyatlar ödemesi ve bu durumdan memnun kalmaları sağlanmaktadır.

Hisarüstü kurye işletmesi olarak müşterilerimizin acil kurye hizmetlerini en kaliteli ve doğru şekilde meydana getirilmesini sağlamakta ve bu hizmetler için uzun soluklu çalışmalar meydana getirmekteyiz. Yaptığımız çalışmalar bünyesinde özel olarak belirlediğimiz kurye elemanlarımız ve motorlarımız bulunmaktadır. Acil kurye hizmetleri sunmak için belirlediğimiz kurye elemanlarımız mesleklerinde en deneyimli ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Acil hizmetler sunmak adına temin edilen motorlarımız ise motor gücü bakımından en güçlü motorlarımız olmakta ve her zaman en yüksek modelleri ile kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanılan motorlarımızın sunulan acil hizmetler bünyesinde arıza çıkarma riskleri en alt seviyelere indirilmekte ve bu sayede tüm acil hizmetlerin zamanında sunulmaları sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara