İçeriğe geç

Masko Kurye

Masko kurye ekibimiz gönderilerinizi en güvenli şekilde taşır. 7 gün 24 saat hizmet vererek esnek çalışma saatleriyle teslimat yapar. Firmamız, müşterilerimizin taleplerine öncelik verir. Günümüzde kurye hizmetine olan ihtiyaç artarak devam etmektedir. İstanbul’un trafik yoğunluğu, nüfusun çokluğu ve hızlı akan yaşantı, gün içindeki telaşı da beraberinde getirir. Bu sebeple de gönderilerini kurye aracılığıyla iletmek isteyen müşterilerimiz bizi tercih eder.

Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübelerle ve yenilikçi anlayışla güvenle yol alıyor, müşterilerimize avantajlı kurye hizmeti veriyoruz. Sağladığımız avantajlardan bazıları şöyledir:

  • Üst düzeyde güvenilir şekilde teslimat yapıyoruz.
  • En acil durumlarda en hızlı ulaşımı gerçekleştiriyoruz.
  • Gizlilik ilkelerine uyarak alıcı dışında kimseyle gönderiyi paylaşmıyoruz.
  • Kaliteli bir hizmetin bütün unsurlarını sağlıyoruz.
  • Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.

İnovasyona verdiğimiz önem sayesinde hizmetlerimiz aksamadan yıllardır devam ediyor. Teknolojik yenilikleri takip ederek alt yapımızı ve yazılımlarımızı güncelliyoruz. Araçlarımızın donanımına önem veriyor, sorunsuz bir ulaşım için bakımlarını yapıyor, gerektiğinde yeni araçlar alarak yola devam ediyoruz.

Masko kurye ekibimiz, güvenli teslimat yaparak müşterilerinin memnuniyetini kazanarak yıllardır aynı hassasiyetle hizmetlerine devam eder. Paketinizi adresinizden alan kuryemiz, paketin güvenliğini temin eder. Alıcının adresine gidene kadar ve teslimat sağlanana kadar güvenlikten sorumlu kişi kuryemizdir. Teslimat sonlandığında bilgisi mesaj olarak gönderilir. Zaten müşterilerimiz talep ettiği takdirde kendilerine bir takip numarası verilir. O numaradan paketin durumunu kendileri de izleyebilir. Paketin nerede olduğu, hangi aşamada olduğu takip numarası ile belli olur.

Teslimatın en iyi şekilde gerçekleşmesi, sadece kuryelerimizin gösterdiği özene bağlı değildir. Aynı zamanda kullandığımız araçların da donanım açısından iyi özelliklere sahip olması gerekir. Bu sebeple firma olarak gerek motosikletlerimizi gerekse diğer araçlarımızı düzenli olarak servise götürüyoruz. Yoğun trafikte herhangi bir sorun yaşanmaması için teknik elemanlarımız düzenli olarak araçlarımızın bakımını yapıyor.

Motosikletlerin ve araçların güvenliği hem firmamız için hem de trafikte yol alan diğer sürücüler için önemlidir. Masko kurye olarak bu konuda son derece titiz davranıyoruz.

Masko Kurye
Masko Kurye

Masko Kurye Hizmeti

Masko kurye ekibimiz, bir teslimattan beklenen güvenlik ve hız ögelerine azami derecede dikkat eder. Müşterilerimizin ihtiyacına göre farklı hız seçenekleri sunuyoruz. Şehir içinde İstanbul’un trafik yoğunluğu sebebiyle bir semtten başka bir semte gitmek bile bazen saatleri alabiliyor. Kurye hizmetimizin müşterilerimize en büyük desteği zaman tasarrufu sağlamasıdır. Zamanını yollarda kaybetmek istemeyen ve başka iş ve programa devam etmeyi arzu edenler için kuryelerimiz en hızlı teslimatı gerçekleştirir.

Mesai içinde ve mesai dışında günün her saatinde verdiğimiz hizmette acil bir gönderi olduğunda en hızlı şekilde adresinize ulaşıyoruz. Kuryemiz paketinizi alarak en geç 90 dakika içinde alıcının adresine ulaşarak teslimatı gerçekleştiriyor. Normal kuryemiz ve express kuryemiz de gün içinde farklı hız seçenekleriyle hizmet verir.

Gönderileriniz ister küçük isterse büyük hacimli olsun geniş araç filomuz sayesinde bütün taleplere cevap veriyoruz. Motosikletlerin kapasitesine göre hacimce büyük olan gönderileri araçlarımızla ulaştırıyoruz. Şehir içine olduğu gibi şehir dışına da teslimat yaparak süratle gönderilerinizi ulaştırıyoruz. Aynı gün içinde farklı hız seçenekleriyle gönderileri yeni sahipleriyle buluşturuyoruz.

Hizmet kalitesine ve müşteri memnuniyetine değer ve önem veren firmamız, müşterilerine sunduğu her bir unsurda insanı önceler. İnsanî değerleri ilk sıraya koyar. Bu yüzden de ekibini oluştururken iş tecrübesi aradığı kadar kişilik ve karakter özelliklerine de dikkat eder. Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, çözüm odaklı nitelikli kişilerle çalışmayı tercih eder.

Kuryelerimiz de bu özelliklerin yanında ayrıca yoğun çalışma temposuna dayanabilmeli. Trafikte kurallara uyduğu gibi aynı zamanda da hızlı manevralar yaparak İstanbul trafiğinde yol alabilecek kapasitede olmalı. Bu kriterlere dikkat ettiğimiz için yıllardır bu hizmette başarılı şekilde ilerleyebiliyoruz.

Müşterilerimize böylesi bir hizmet sunarken aynı zamanda bu hizmeti uyguna almaları için de maliyetleri en ekonomik seviyede tutuyoruz. Seçtikleri hıza, gönderilerinin boyutuna, gönderi saatine ve gönderinin alıcıya ulaşıncaya kadar aldığı mesafeye göre ücretler değişebiliyor. Bu faktörler hesaba dâhil edildiğinde her müşterimiz kendi kullandığı hizmet kadarını ödemiş oluyor.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara