İçeriğe geç

Kefeliköy Kurye

Kefeliköy kurye isimli işletme olarak müşterilerimizin aldıkları hizmetler karşısında zorlanmadan ödeme yapabilmeleri konusuna ayrı bir şekilde özen ve önem göstermekteyiz. Müşterilerimizin hiç zorlanmadan kendi maddi durumlarına göre ödeme yapabilmeleri bizler için en önemli konular arasında yer almaktadır. Bu durumdan dolayı müşterilerimizin tercih edebilmelerini sağlayacak nitelikte pek çok ödeme seçeneğini bünyemizde bulundurmaktayız. Ödeme seçeneklerimiz arasında nakit olarak ödeme, kart ile ödeme, EFT ve FAST ile ödeme yapabilecek özellikler bulunmakta ve müşterilerimiz kendi maddi durumlarına göre tercih etmektedirler. Bu ödeme yöntemlerimizin bünyesinde bulunan özellikler her geçen gün artırılmakta ve bu sayede her zaman müşterilerimizin memnuniyetleri, beğenilerini ve takdirleri kazanılmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde kapıda ödeme seçeneği, internet üzerinden sipariş verme aşamasında kart bilgileriniz ile ödeme yapabilme seçeneği bulunmakta ve bu özelliklerimiz sayesinde müşterilerimizin günlük maddi durumlarına göre tercih yaparak en uygun şekilde ödemelerini yapabilmelerini sağlamaktadır. İşletmemiz bünyesinde hizmet veren elemanlarımızın tamamı post cihazlarının kullanımları konusunda profesyonel kişilerden oluşmakta ve kapıda ödeme seçeneğini seçtiğiniz zaman kısa süreler içerisinde ödemelerinizi yapabilmelerini sağlamaktadır. Tüm post cihazlarımızın bünyesinde bulunan temassız ödeme seçeneği müşterilerimizin vakit kaybı yaşamadan sanayiler içerisinde ödeme yapabilmelerini sağlamaktadır. Bu şekilde kaliteli şekilde gerçekleşen ödeme yöntemleri sayesinde her zaman hizmetleri karşı olan taleplerin artmasını ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin ve beğenilerinin kazanılmasını hedeflemekteyiz.

Kefeliköy kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun senelerden bu yana kaliteli hizmetler sunabilmek adına çalışmalar ve araştırmalar yapmaktayız. Yaptığımız araştırma ve çalışmalar sonucunda bünyemizde yüksek modelli ve bakımlı motorların bulunmasını, kurye elemanlarımızın profesyonel yapılara sahip olmasını, ödeme ve teslimat seçeneklerimizin fazla olmasını ve kullandığımız teknolojik sistemlerimizin donanımlı ve güncel olmasını sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan bu özelliklerin tamamı sunulan hizmetlerin kaliteli olmasını sağlayan en önemli özellikler arasında yer almaktadır. İşletme olarak belirlediğimiz özel elemanlarımız sayesinde tüm bu özelliklerimizin devamlı olarak geliştirilmeleri ve sunulan hizmetlerin çok daha kaliteli hale gelmelerini sağlamaktayız. Bu sayede müşterilerimizin işletmemizden hizmet alma konusunda istekli olmalarını sağlamakta ve bu durumdan dolayı büyük mutluluk duymaktayız.

Kefeliköy Kurye
Kefeliköy Kurye

Kefeliköy Kurye Hizmeti

Kefeliköy kurye olarak kaliteli hizmet sunmanın büyük bir zorunluluk olduğunun farkında olmakta ve bu düşünce yapısı ile çalışmalarımızı meydana getirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ödeme ve teslimat seçeneklerinin her zaman sorunsuz ve hatasız şekilde sunulmasını sağlamakta ve ayrıca bu seçeneklerin sayılarının her geçen gün artırılmasını sağlayacak nitelikte çalışmalar yapılmasını sağlamaktayız. Ayrıca işletme olarak en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve fiyat performans karşılaştırılmasında kaliteli hizmetlerin her zaman meydana çıkarılmasını sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimize kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak acil evrak hizmetlerini de en kaliteli şekilde meydana getirmekteyiz. Acil evrak hizmetleri çoğu zaman en önemli hizmetler arasında yer almakta ve en ufak bir sorunu dahi yaşanmaması gerekmektedir. Acil olarak resmi kurumlara teslim edilmesi gereken evraklar hayati bir önem taşımakta ve asla gecikme durumlarının yaşanmaması gerekmektedir.

Günümüzün yoğun trafik durumlarında binek otomobiller ile bu evrakların zamanında yetiştirilmesi çok zor olabilmekte ve büyük riskler içermektedir. Biz de işletme olarak bu riskleri ortadan kaldıracak şekilde kaliteli ve hızlı hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Manevra kabiliyetleri çok fazla olan motosikletlerimiz sayesinde evraklarınız tam zamanında resmi kurumlara teslim edilmektedir.

Kefeliköy kurye işletmesi olarak önem ve özen gösterdiğimiz konuların en başında belirlenen güzergâhlar yer almaktadır. Bu güzergâhların kaliteli bir şekilde belirlenmesi sunulan hizmetlerin hızlı ve güvenilir olarak sunulmasını sağlayan en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Güzergâhların belirlenmesi aşamasında detaylı ve özenli şekilde araştırmalar yapılmakta ve sorunsuz şekilde tespitler yapılmaktadır.

Güzergâhların belirlenmesi konusunda trafik yoğunluğu, trafik kazaları, asfalt çalışmaları, inşaat çalışmaları gibi pek çok faktör göz önünde bulundurulmakta ve bu faktörler ışığında güzergâhlar belirlenmektedir. Bu faktörlere göre belirlenen güzergâhlar sayesinde her zaman güvenli, sorunsuz, hasarsız ve hızlı hizmetlerin meydana çıkarılmaları sağlanmakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara