İçeriğe geç

Samandıra Kurye

Samandıra kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana hizmet vermekte ve bu uzun yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübelerden faydalanmak suretiyle her zaman kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetin kaliteli olabilmesi adına siz müşterilerimizin kurye hizmetinden beklentilerinizi en ince detaylarına kadar tespit etmekte ve bu beklentileri karşılamak adına çalışmalar, araştırmalar ve hesaplamalar yapmaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetin kaliteli olabilmesi adına öncelikle güvenli hizmet konusuna ayrı bir özen göstermekteyiz. Adreslerinize teslim edilecek olan siparişlerinizin eksiksiz, hasarsız ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi güven duygusunu oluşturan en önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Ayrıca verdiğiniz siparişlerin tam zamanında ve gecikmeden sizlere teslim ediliyor olması da sunulan hizmetin kaliteli olduğunu gösteren etkenler arasında yer almaktadır. Bu şekilde kaliteyi artıracak şekilde hız konusunun yerine getirilebilmesi adına motorlarımıza ayrı bir özen göstermekte ve kurye elemanlarımızı işe almadan motor kullanım sınavlarından geçirmekteyiz.

İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmeti esnasında özellik olarak müşterilerimize sunduğumuz ödeme yöntemleri olan kapıda nakit olarak ödeme yöntemi, kapıda kartlarınız ile ödeme yöntemi ve sipariş verme aşamasında kartlarınız ile ödeme yöntemleri de sunulan hizmetin kalitesini artırmaktadır.

Ayrıca sunduğumuz hizmetin son aşaması olan teslimat aşamasında temassız teslimat yöntemi, zili çalmadan teslimat yöntemi ve normal teslimat yöntemi gibi yöntemler sayesinde de müşterilerimiz aldıkları hizmetten memnun kalmaktadırlar.

Samandıra kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti bünyesinde teknoloji kullanımına ayrı bir özen göstermekteyiz. Bu teknoloji kullanımları sayesinde sizlere sunduğumuz uygun fiyatların ortaya çıkması konusunda büyük faydalar sağlamaktayız. Kullandığımız özel programlar sayesinde en uygun fiyatların işletmemiz bünyesinde olmasını sağlamakta ve bu fiyatlar sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız.

İşletmemiz bünyesinde kullanılan motorlarımızda her zaman araç takip cihazları bulunmakta ve bu cihazlar sayesinde siparişlerinizin hangi noktada olduğunu takip edebilmektesiniz. Bu özellik sayesinde siparişlerinizin bulunduğu noktaya göre tüm hazırlarınızı yapabilme şansını yakalayabilirsiniz.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak navigasyon sistemlerinden çok büyük ölçüde fayda sağlamaktayız. Navigasyonlar sayesinde adreslerinize giden kısa, güvenli ve trafiksiz güzergâhlar belirlenmekte ve bu güzergâhlar sayesinde siparişleriniz en kısa süreler içerisinde adreslerinize teslim edilmektedir.

Ayrıca aldığınız hizmetten sonra internet adreslerimize girmek suretiyle aldığınız hizmet ile ilgili yorumlarınızı ve puanlamalarınızı yapabilirsiniz. Yaptığınız bu puanlama ve yorumlar sayesinde sunduğumuz hizmetin hangi aşamasında eksik olduğunu tespit edebilmekte ve bu eksik aşamaların düzeltilmesi konusunda detaylı çalışmalar yapmaktayız.

Samandıra Kurye
Samandıra Kurye

Samandıra Kurye Hizmeti

Samandıra kurye uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmet vermekte ve bu uzun yılların getirdiği tecrübe ve deneyimler sayesinde müşterilerimizin teslimat yöntemlerinin fazlalaşması konusunda ki isteklerini tespit edebilmekteyiz. Bu istekler doğrultusunda bünyemizde pek çok teslimat yöntemi bulundurmaktayız.

İşletme olarak bünyemizde bulunan teslimat yöntemleri arasında zili çalmadan teslimat yöntemi de bulunmakta ve müşterilerimiz tarafından her zaman çok fazla tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır.

Zili çalmadan teslimat yöntemi sayesinde müşterilerimiz evlerinde rahatsız edilmemesi gereken sevdikleri var ise eğer onların rahatsız olmamasını sağlayacak şekilde siparişlerini teslim alabilme şansını yakalamaktadırlar.

Siparişlerinizi verme aşamasında teslimat yöntemleri arasından zili çalmadan teslimat yöntemini seçtiğiniz zaman kurye elemanlarımız adreslerinize geldiğinde siparişlerinizi kapınıza asmakta ve sizleri telefon ile arayarak teslimatın tamamlandığına dair bilgilendirme yapmaktadır. Bu yöntem sayesinde evleriniz de rahatsız edilmemesi gereken kişilerin rahatsız edilmeden siparişlerinizi teslim almaktasınız.

Samandıra kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışan tüm elemanlarımıza sunulan hizmetin güven seviyesini artırabilmek adına ürün bilgileri konusunda detaylı eğitimler vermekteyiz.

Ürün bilgileri alanında eğitim alan kurye elemanlarımız bu eğitim ışığında ürünlerinizi motorlara düzenli ve detaylı bir şekilde yerleştirmektedirler.

Bu eğitimler ışığında kırılacak eşyalarınız sabitlenerek,  hassas olan eşyalarınız en üst kısma konularak yerleştirilmekte ve tüm siparişlerinizin sorunsuz ve hasarsız bir şekilde sizlere teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak bünyemizde bulunan özellikler içerisinde en önemli konumda yer alan ürün bilgileri sayesinde müşterilerimizin mutluluklarını sağlamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara