İçeriğe geç

Derbent Kurye

Derbent kurye işletmesi olarak teknoloji kullanımını hizmetlerimizin her aşamasında bulundurmakta ve bu sayede teknolojiden fayda sağlamak suretiyle kaliteli hizmetler ortaya çıkarmaktayız. Teknolojiden fayda sağlayarak ortaya çıkardığımız kaliteli hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmakta ve bu durumdan dolayı mutluluk duymaktayız. Teknoloji kullanımı özellikle günümüz şartlarında her hizmet bünyesinde bulunması gereken en önemli konular arasında yer almaktadır.

Yapılacak ödemeler, teslimat seçenekleri, güzergâh belirleme konusu gibi pek çok konu özelinde teknolojiden büyük faydalar sağlanmaktadır. Özellikle siparişlerinizin liste halinde bizlere verilmesini sağlayan teknolojik sistemlerimiz sunulan kurye hizmetlerinin güvenilir şekilde sunulmasını sağlayan en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Sistemlerimizin bizlere verdiği ürün listeleri sayesinde ürünlerinizin dikkatli bir şekilde kontrol edilmeleri ve eksiksiz bir şekilde sizlere teslim edilmeleri sağlanmaktadır.

Kullandığımız teknolojik sistemlerimiz bünyemizde hizmet veren bilgisayar işletmenlerimiz tarafından düzenli olarak güncellenmekte ve bu güncellemeler sayesinde sunduğumuz hizmetlerin sorunsuz şekilde sunulması sağlanmaktadır. Ayrıca bünyemizde kullandığımız navigasyon sistemlerimiz de adreslerine giden yolların en doğru ve güvenli şekilde tespit edilmesini ve sizlerin memnuniyetlerinizin kazanılmasını sağlayan hizmetlerin meydana çıkmasını sağlamaktadır. Ayrıca güvenli kurye hizmetleri çok önemli bir noktada yer almakta ve bizler de bu konuyu tam anlamıyla yerine getirebilmek adına teknolojik paketleme cihazları kullanmaktayız. Kullandığımız paketleme cihazları sayesinde ürünleriniz sağlam bir şekilde paketlenmekte ve en ufak bir hasar almaları engellenmektedir.

Derbent kurye işletmesi olarak tüm değerli müşterilerimize çok fazla sayıda ödeme seçenekleri sunmakta ve ödeme seçenekleri sayesinde tüm müşterilerimizin maddi durumlarına göre ödeme yöntem seçimlerini yapabilmeleri sağlanmaktadır. Bünyemizde bulunan ödeme seçeneklerinin tamamı insanların maddi durumlarının incelenmesi ve değişkenlik gösterme oranlarına göre belirlenmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır. Müşterilerimiz internet sitemiz üzerinden sipariş verme aşamasında kredi kartları ve bankomat kartları ile ödeme yapabilmekte, her bankaya ait özel IBAN ve hesap numaralarımız sayesinde EFT ve FAST olarak ödemelerini yapabilmekte ve kapıda ödeme yöntemini seçmek suretiyle ödemelerini ister nakit isterlerse de kartları ile yapabilme şanslarına sahip olmaktadırlar.

Bünyemizde uzun yıllardan bu yana hizmet veren kurye elemanlarımız tüm bu ödeme seçenekleri özelinde deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmakta ve ödeme seçenekleri aşamalarında müşterilerimizin en ufak bir aksilik dahi yaşamamalarını sağlamaktadırlar. Kurye elemanlarımızın tamamına post cihazlarının kullanımları ile ilgili eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde müşterilerimiz hiçbir aksilik yaşamadan ödemelerini kolay bir şekilde yapabilme şanslarına sahip olmaktadırlar. Ayrıca hizmetlerimiz bünyesinde kullandığımız post cihazlarımız da temassız ödeme seçenekleri bulunmakta ve bu sayede kart şifrelerinizi girmenize gerek kalmadan saniyeler içerisinde ödemelerinizi yapabilmektesiniz.

Derbent kurye
Derbent Kurye

Derbent Kurye Hizmeti

Derbent kurye sektöründe sunduğumuz en önemli hizmetler arasında acil evrak hizmetleri yer almaktadır. Acil evrak hizmetleri insanlar için çok önemli bir noktada yer almakta ve en ufak bir sorun bile yaşanmaması gerekmektedir. Evrakların zamanında resmi kurumlara teslim edilmesi adına bizlerden acil hizmetler istenilmekte ve bizler de bu hizmetleri en kaliteli hali ile sizlere sunmaktayız.

Acil evrak hizmetlerimizin kaliteli olarak sunulması adına kullandığımız motorlarımızı en güvenli şekilde yapılandırmakta, kurye elemanlarımızın trafik yoğunluğunu kolay bir şekilde atlatabilecek motor kullanım yeteneklerine sahip olmalarını sağlamakta ve ayrıca evrak taşıma haznelerimizin su geçirmez yapılara sahip olmalarını sağlamaktayız. Tüm bu özelliklerin bünyemizde bulunuyor olması acil evrak hizmetlerinin kaliteli olarak sunulmasını sağlamaktadır.

Derbent kurye işletmesi olarak müşterilerimizin rahat bir şekilde siparişlerini verebilmeleri adına süreli (randevulu) teslimat seçeneğini bünyemizde bulundurmakta müşterilerimizin tercihlerine sunmaktayız. Bu teslimat yöntemi sayesinde müşterilerimiz sipariş verdiği ürünleri günün her saatinde teslim alabilme şanslarına sahip olmakta ve bu durumdan dolayı büyük memnuniyet duymaktadırlar.

İşletme olarak bünyemizde uzun senelerden bu yana bulundurduğumuz süreli (randevulu) teslimat seçeneği her zaman profesyonel kurye elemanlarımız tarafından sunulmakta ve bu sayede en ufak bir mağduriyetin dahi yaşanmaması sağlanmaktadır. Kurye elemanlarımızın tamamına düzenli olarak bu teslimat yöntemi hakkında eğitimler vermekte ve bu sayede sunulan hizmetlerin kalite oranları en üst basamaklara taşınmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara