İçeriğe geç

Cendere Kurye

Bir yerden başka bir yere paket ve çeşitli ürünleri ulaştırmanın en kolay yolu kargo hizmetleridir. Dünyada ve Türkiye’de oldukça yaygın kullanımı bulunan bu hizmet türü sayesinde bireyler arası etkileşim kolaylaşmaktadır. Bizlerde bu alandaki ihtiyaçları tespit ederek, kargo sektöründe uzun yıllardır başarılı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Cendere Kurye hizmetlerimiz, Türkiye’nin her noktası için geçerlidir. Anlaşılır ara yüze sahip internet sitemiz sayesinde, merak ettiğiniz teslimat noktaları konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Çalışmalarımızın tamamında güncel teslimat yöntemleri ve teknolojik imkânlar kullanılmaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek faydalı hizmetleri uygulamalarımıza entegre ediyoruz. Sizlerde kaliteli hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uçak kargo, arabalı kargo ve motorlu kargo gibi farklı teslimat türlerinden gönderinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Uçak kargo yöntemi sayesinde farklı iller arasında gerçekleşen teslimatları aynı gün içerisinde tamamlama imkânına sahibiz. Şehir içi ya da şehirlerarası kargo süreçlerinde büyük boyutlu paketler için arabalı yöntemi tercih edebilirsiniz. İstanbul içerisinde trafik ile uğraşmadan en hızlı paket teslimi motorlar ile gerçekleştirilmektedir.

Cendere kurye hizmetinde bulunan sürücülerimizin tamamı, profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Belirli eğitimlerden geçerek, gerekli belgeleri almaya hak kazanan sürücüler daha sonrasında kurye olarak hizmet vermektedir. Teslimatların oldukça kısa sürelerde gerçekleşebilmesi ve gönderilerin hasar almadan iletilebilmesi için tüm sürücülerimiz yüksek derecede özen göstermektedir.

Çalışmalarımızdan istediğiniz her an yararlanabilirsiniz. 7/24 hizmet anlayışımız neticesinde kurye hizmetlerine ara vermeden devam ediyoruz. Beklenmedik durumlar nedeniyle acil kargo ihtiyacı duyduğunuzda, bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden whatsapp hattımıza ulaşabilir, tek tıkla kurye talebi oluşturabilirsiniz. Dilerseniz telefon ile arayarak da görüşme gerçekleştirmeniz mümkün.

Müşteri temsilcilerimiz, gönderi hakkındaki detayları öğrenerek sizlere uygun teslimat seçeneğini tespit etmektedir. Teslimat süresi hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Sizlere verilen teslimat kodu ile gönderi sorgulama yapabilirsiniz. Paketinizin teslimat durumu, nerede olduğu ya da yaklaşık ne kadar süre sonra alıcıya ulaşacağı hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Motor ile yapılan teslimatlar diğer araç seçeneklerinden çok daha kısa sürede tamamlanmaktadır. İvedilikle hareket edebilen motorlar, yol koşullarından etkilenmeden ilerleyebilmektedir. Bu sayede İstanbul içerisinde farklı yakalar ya da uzak noktalar arasında gerçekleştirilen teslimatlar bile aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Teslimat seçeneklerimiz arasında acelenize uygun olanı tercih ederek, paketin iletilmesi gereken saat aralığını belirleyebilirsiniz.

İnternet ya da mail üzerinde iletilemeyen belgeler ve evrakları, kuryelerimiz sayesinde vakit kaybetmeden diğer şirkete gönderebilirsiniz. Üstelik kısa sürede tamamlanan teslimat süreci sayesinde, toplantı ve çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kargo hizmetlerimizin avantajları ile şirketlerin çalışma temposuna olumlu katkıda bulunmaktayız.

Cendere Kurye
Cendere Kurye

Cendere Kurye Hizmeti

Cendere kurye ile dilediğiniz ürün için teslimat süreci oluşturabilirsiniz. Paket içerikleri konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Müşteri mahremiyetini korumak adına gönderilerin içeriklerine müdahale etmemekteyiz. Ancak fazla ağırlığa sahip paketler, seyir halindeki motorun dengesini bozacağı için arabalı kargo yöntemi ile taşınmaktadır.

Hızlı teslimat yöntemi sayesinde, paketleri uygun saat aralıklarında iletebilirsiniz. Bu sayede bozulabilecek gıda türleri ya da acil ihtiyaç duyulan eşyalar zamanında ulaştırılmaktadır.

 • Çiçek
 • Pasta
 • Evrak, belge, dosya
 • İlaç
 • Okul çalışmaları
 • Cüzdan, çanta, ayakkabı
 • Pasaport, kimlik kartı
 • Gıda paketleri
 • Kırtasiye ürünleri
 • Kişisel eşyalar
 • Hediye paketleri.

Kargo süreçlerinde gönderi özellikleri ve müşteri ihtiyaçlarına uygun hizmet seçenekleri oluşturabilmek adına, farklı teslimat türlerimiz bulunmaktadır. Teslimat süresindeki farklılıklar sayesinde acil kargo ihtiyacı duyan müşterilerimiz, dilediği hızda gönderi iletebilmektedir. Cendere kurye hizmetlerimiz ile paketleriniz vakit kaybetmeden alıcıya ulaştırabilirsiniz.

 • Normal kurye: Gönderi teslim alındıktan sonra yaklaşık 180- 240 dakika aralığında alıcıya ulaştırılmaktadır.
 • Express kurye: Süreç 90-120 dakika arasında tamamlanmaktadır.
 • VIP Kurye: Paket ortalama 45- 90 dakika içerisinde alıcıya teslim edilmektedir.

Kurye ücretleri, gönderi türüne göre değişiklik göstermektedir. Gönderen ve alıcı arasındaki uzaklık fiyatlarda belirleyici rol oynamaktadır. Ek olarak paket ağırlığı, araç tipi ve teslimat seçenekleri toplam ücretler hesaplanırken dikkate alınmaktadır.

Tüm ücretler, piyasa koşullarına uygun olarak belirlenmektedir. Müşterilerimiz, sunduğumuz fiyat seçenekleri sayesinde ödemeyi kolayca gerçekleştirmektedirler. Sizlerde paketinize ait kurye ücretleri hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara