İçeriğe geç

Bahçeköy Kurye

Bahçeköy kurye isimli işletme olarak çok uzun senelerden bu yana kurye sektöründe hizmetler vermekte ve bu uzun senelerden dolayı deneyim, tecrübe ve profesyonellik kazanarak kaliteli hizmetleri ortaya çıkarmaktayız. Ortaya çıkardığımız kaliteli hizmetler sayesinde sunduğumuz hizmetlere karşı olan taleplerin her geçen gün artış göstermesini, müşterilerimizin memnuniyetlerini ve işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını sağlamaktayız. Kaliteli kurye hizmetleri sunabilmek için bünyemizde çeşitli ödeme seçenekleri, çeşitli teslimat seçenekleri, deneyimli ve tecrübeli kurye personelleri ve yüksek modelli motorlar bulundurmakta ve bu sayede her zaman kaliteli hizmetlerin ortaya çıkmalarını sağlamaktayız. Kaliteli kurye hizmetleri sunuyor olmak işletmemizin bünyesinde bulunan en önemli özellikler arasında her zaman yer almaktadır.

Kaliteli hizmetler sunabilmek adına bünyemizde kullandığımız motorlarımızın tamamını düzenli ve kaliteli olarak periyodik bakımlarını yaptırmakta ve bu sayede motor arızalanmaları ve trafik kaza risklerini en alt seviyelere indirmekteyiz. Ayrıca bünyemizde hizmet veren kurye personellerimize sunduğumuz hizmetin her aşaması hakkında detaylı ve düzenli eğitimler vermekte ve bu sayede tüm ödeme ve teslimat seçeneklerimizin sorunsuz olarak yerine getirilmesini sağlamaktayız. Ayrıca sunduğumuz hizmet bünyesinde kullandığımız çeşitli teknolojik cihazlarımız ve sistemlerimiz, kaliteli ambalajlarımız sayesinde de güvenli hizmetlerin ortaya çıkarılmasını ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin ve beğenilerinin kazanılmasını sağlamaktayız.

Bahçeköy kurye işletmesi olarak güvenilir kurye hizmetleri sunabilmek her zaman hedeflerimiz arasında ilk sıralar yer almakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamız konusunda büyük fayda sağlamaktadır. Kurye hizmetlerinin güvenilir bir şekilde sunulması en önemli konular arasında yer almakta ve pek çok özelliğin işletme bünyesinde bulunması gerekmektedir. Bizler de güvenli hizmetler sunabilmek adına kaliteli ve sağlam ambalajlar kullanmakta ve siparişlerinizin bu ambalajlar ile paketlenmesini sağlamaktayız. Ayrıca siparişlerinizi koyduğumuz poşetlerimiz de kaliteli yapılara sahip olmakta ve nakliye aşamasında yırtılma durumları yaşanmamaktadır. Ayrıca kurye elemanlarımıza vermiş olduğumuz ürün bilgileri eğitimleri sayesinde siparişlerinizin sistemli, planlı ve düzenli olarak motorlara yerleştirilmeleri ve en ufak bir hasar bile almamaları sağlanmaktadır.

Bahçeköy Kurye
Bahçeköy Kurye

Bahçeköy Kurye Hizmeti

Kurye elemanlarımıza güvenli kurye hizmetleri hakkında detaylı ve düzenli eğitimler vermekte ve bu sayede sizlerin mutluluğunuzun kazanılmasını sağlayacak nitelikte güvenli hizmetleri meydana çıkarmaktayız. Güvenli hizmet konusunda önemli bir noktada yer alan etken ise motorların ürün taşıma kısımlarıdır. Ürün taşıma kısımlarının güvenli yapılara sahip olması sunulan hizmetlerinde direkt olarak güven seviyesini etkileyen etkenler arasında yer almaktadır. Ürün taşıma kısımlarının köpük sistemleri, yumuşak zeminler ve çeşitli ambalajlar ile kaplanmış olması dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı ürünlerinizin yüksek koruma altına alınmasını sağlamakta ve güvenli kurye hizmetlerinin sunulması konusunda önemli bir noktada yer almaktadır.

Bahçeköy Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kapıda ödeme seçeneği her zaman sizlerin memnuniyetlerinizin kazanılmasını sağlayan en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Kapıda ödeme seçeneği sayesinde müşterilerimiz kendi maddi durumlarına göre ödemelerini yapabilme şanslarına sahip olmakta ve bu durumdan dolayı her zaman bizlere olumlu dönüşler sağlamaktadırlar.

Kapıda ödeme yöntemini sizlere sunan kurye elemanlarımız bu ödeme seçeneği hakkında detaylı eğitimleri her zaman almakta ve sunulan hizmetlerin sorunsuz şekilde sunulmasını sağlamaktadır. Bu yöntemi sizlere sunan kurye elemanlarımız yanlarında getirdikleri post cihazları sayesinde kartlarınız ile ödeme yapabilmenizi sağlamakta ve bu cihazların temassız ödeme özellikleri sayesinde şifre girmemenizi de sağlamaktadır.

Bahçeköy kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana temassız teslimat seçeneği ile hizmetler sunmakta ve bu teslimat seçeneği sayesinde her zaman müşterilerimizin bizleri tercih etmelerini sağlamaktayız. Temassız teslimat seçeneği müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmekte ve bu sayede müşterilerimizin uygunluk durumlarının değiştirilmemeleri sağlanmaktadır. Temassız teslimat seçeneği konusunda profesyonel yapılara sahip olan kurye elemanlarımız bu teslimatların her zaman sorunsuz şekilde ortaya çıkarılmasını sağlamaktadır. Temassız teslimat seçeneğinin sizlere hizmet olarak sunulması aşamasında kurye elemanlarımız adreslerinize gelmekte ve siparişlerinize ait poşetleri kapınızın önüne bırakmakta ve oradan ayrılarak sizlere telefon ile haber vermek suretiyle hizmeti tamamlamaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara