İçeriğe geç

Osmanağa Kurye

Osmanağa kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun senelerden bu yana hasarsız hizmetler vermekte ve bu sayede tüm siparişlerinizin sağlam bir şekilde sizlere teslim edilmelerini sağlamaktayız. Sipariş verdiğiniz ürünlerinizin hasarsız şekilde sizlere teslim edilmesi adına her zaman detaylı ve hassas çalışmalar yapmaktayız. Hasarsız ürün teslimatları ile kurye hizmetleri almak müşterilerimiz tarafından her zaman en önemli noktada yer almaktadır. Biz de işletme olarak müşterilerimizin bu hassasiyetlerini bildiğimiz için her zaman hasarsız şekilde hizmetler sunmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Kurye elemanlarımızın deneyimli, tecrübeli ve profesyonel olmaları, kullandığımız motorlarımızın yüksek şekilde güvenli yapılara sahip olması, kullanılan teknolojik sistemler sunulan kurye elemanlarının hasarsız, sorunsuz ve sağlam bir şekilde sunulmasını sağlayan en önemli etkenler arasında yer almaktadır. İşletme olarak kullandığımız tüm motosikletlerimizin ürün taşıma kısımlarının güvenli hale gelmelerini sağlamak adına çeşitli koruma yöntemlerine sahip olmaktayız.

İşletme olarak motorlarımızı yumuşak zeminler, köpükler ve havalı ambalajlar ile kaplamakta ve bu sayede dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbelere karşı ürünlerinizin koruma altında olmalarını sağlamaktayız. Kurye sektöründe hizmet veren işletmemizin bu şekilde güvenli ve hasarsız hizmetler sunması müşterilerimiz tarafından her zaman çok beğenilen özellikler arasında yer almaktadır.

Osmanağa kurye işletmesi olarak uygun fiyatlar ile hizmet sunma konusunu kendimize hedef olarak belirlemekte ve bu hedefi yerine getirdiğimiz zaman siz değerli müşterilerimizden olumlu dönüşler almaktayız. Müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşler bizleri her zaman çok mutlu etmekte ve sunduğumuz hizmetleri yerine getirme aşamasında şevk vermektedir. İşletme olarak fiyatlarımızın uygun seviyelerde yer alması adına piyasa koşullarını, döviz fiyatlarını, faiz oranlarını ve enflasyon rakamlarını her zaman göz önünde bulundurmakta ve bu fiyatlardan faydalanmaktır. Uygun fiyatlı kurye hizmetlerini uzun yıllardan bu yana sunuyor olmamız müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte ve işletmemizin tercih edilmesinde en önemli noktada kendisine yer bulmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde eleman alma aşamasında her zaman ekonomiden iyi anlayan muhasebe elemanları da almaktayız. Muhasebe elemanlarımızın işe alımları aşamasında pek çok sınavdan geçirmekte ve ekonomi bilgilerinden emin olmaktayız. Bu ekonomi bilgileri sayesinde her zaman en uygun fiyatların belirlenmesini ve bu sayede müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan kolay bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. İşletmemiz bünyesinde hizmet veren bu muhasebe elemanlarımızın yaptıkları çalışmalar ve hesaplamalardan faydalanmak suretiyle uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve bu uygun fiyatların yanı sıra çeşitli indirim kuponları, indirimler ve kampanyalar belirlemekte ve müşterilerimizin uygun fiyatlara hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. İşletme olarak çeşitli özel günlerde çok daha fazla indirimler ortaya koymaktayız.

Osmanağa Kurye
Osmanağa Kurye

Osmanağa Kurye Hizmeti

Osmanağa Kurye sektöründe uzun senelerden bu yana hizmet veren bir işletme olarak en çok kullandığımız materyalimiz olan motorlarımıza çok fazla özen göstermekte ve bu özen dâhilinde tüm periyodik bakımlarını eksiksiz olarak yaptırmaktayız. Zamanında ve eksiksiz olarak yaptırdığımız bakımlar sayesinde sunulan hizmetlerin kalitesi de en üst basamaklarda kendilerine yer bulmaktadır.

İşletme olarak motorlarımızı satın alma ve tedarik etme aşamasında uzun soluklu ve detaylı araştırmalar yapmakta ve bu araştırmalar sayesinde her zaman donanımlı motorlar satın almaktayız. Ayrıca kullandığımız tüm motorlarımızın düzenli olarak yüksek modelleri ile değişimlerini sağlamakta ve yüksek modelli motorlarımız sayesinde sunduğumuz hizmetin pek çok özelliğe sahip olmaları konusunda önemli adım atmış olmaktayız.

Osmanağa kurye işletmesi olarak her türlü teknoloji sunduğumuz hizmet bünyesinde bulundurma konusunda uzun soluklu çalışmalar yapmakta ve bu sayede kaliteli ve memnun etme seviyesi yüksek basamaklarda yer alan hizmetler sunmaktayız. Teknoloji kullanımı günümüzde olmaz ise olmaz özellikler arasında yer almakta ve her işletmenin bünyesinde olması gerekmektedir.

Biz de işletme olarak kaliteli hizmetler sunmayı kendimize hedef edinmekte ve hedefimize ulaşmak adına teknolojiden büyük ölçüde fayda sağlamaktayız. Kullandığımız navigasyon sistemleri, teknolojik sistemlerimiz ve ekranlarımız sunulan tüm kurye hizmetlerinin hızlı, güvenli, sağlam ve kaliteli şekilde sunulmasını sağlamaktadır. Bu özellikler ile sunulan kurye hizmetleri de her zaman müşterilerimizin hoşuna gitmekte ve işletmemizi tercih etmelerini sağlamaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara