İçeriğe geç

Sinanpaşa Kurye

Günümüzde teknolojinin aktif kullanımı ile birlikte hayat temposu ve iş yaşamı daha hızlı ilerlemektedir. Sanal ortamlar sayesinde tüm işler kolayca tamamlanmaktadır. Bu yüzden farklı ulaştırma sektörlerine olan talepte artmıştır. Binlerce kişi tarafından tercih edilen ve neredeyse günlük hayatın bir parçası haline gelen kargo hizmetlerinin kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bizlerde kargo faaliyetlerine olan ihtiyaçları karşılayabilmek adına bu sektörde hizmet veriyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana sayısız teslimat gerçekleştirdik. Sinanpaşa kurye hizmetleri esnasında gönderiler en hızlı şekilde alıcıya ulaştırılır, bu sayede günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kurye hizmeti veren bütün sürücülerimiz özel eğitimlerden geçmektedir. Sürücü kadromuz belirli bir sürenin sonunda eğitimi tamamlayarak, belge almaya hak kazanan kişilerden oluşmaktadır. Paketlerin hasar görmeden hızlı bir şekilde iletilebilmesi için, tüm çalışanlarımız yoğun çaba göstermektedir.

Kargoların teslimat aşamasında farklı araçlar ile hizmet vermekteyiz. Gönderi boyutları ve teslimat noktası gibi paket özelliklerine uygun araçlar kullanılmaktadır. Arabalı kargo, uçak kargo ve motor kargo şekilde seçeneklerimiz mevcuttur. Ulaşım araçlarındaki gelişmeleri yakından takip ederek, kargo sürecimizi geliştirmek için kullanmaktayız. Büyük boyutlu paketler için arabalı kargoyu tercih edebilirsiniz. Uzak ya da yakın fark etmeksizin farklı bir şehre, paketlerinizi aynı gün içerisinde iletmek istiyorsanız uçak seçeneğimiz en doğru yöntemdir.

İstanbul içerisinde iletmek istediğiniz paketlerde, en hızlı teslimat seçeneği olan motoru tercih edebilirsiniz. Yakın ya da uzak fark etmeksizin tüm adresler için talep oluşturabilirsiniz. Şehir içi ve şehirlerarası tüm gönderileri kabul etmekteyiz.

Araç tipleri içerisinde küçük yapısı ve hareket kabiliyetinin yüksek olması sebebiyle, en kazançlı yöntem motorlardır. Engebeli araziler ve zorlu yollar esnasında bile tam performans ile hareket edebilmektedir.

İstanbul trafiği, gün geçtikçe kalabalıklaşmaktadır. Anadolu ve Avrupa yakası arasında geçiş yollarının çok yoğun olması kargo süreçlerinde aksamalara yol açmaktadır. Ancak bizler, motorlu teslimat seçeneğini geliştirerek belirtilen süreler içerisinde sizlere ulaşmaktayız.

Farklı teslimat seçeneklerimiz sayesinde paketinizi oldukça hızlı bir şekilde istediğiniz adrese iletebilirsiniz. Normal Kurye hizmetimiz standart teslimat süreleri içerisinde gönderiyi alıcıya ulaştırmanızı sağlamaktadır. Ancak daha hızlı teslim edilmesi gereken durumlar için Express kuryeyi tercih edebilirsiniz. VIP kurye seçeneğimiz sayesinde yaklaşık 45-90 dakika arasında paketleri alıcıya ulaştırmaktayız.

Sinanpaşa Kurye
Sinanpaşa Kurye

Sinanpaşa Kurye Hizmeti

Bizleri tercih ederek, farklı boyutlardaki her türlü ürünü gönderebilirsiniz. Araç seçeneklerimiz sayesinde ihtiyacınıza uygun tüm hizmetler mevcuttur. Sinanpaşa kurye ile göndermek istediğiniz paketlerde ise büyük boyutlu gönderiler dışında tüm ürünler için teslimat talebi oluşturabilirsiniz. Paket içeriklerinde herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

 • Çiçek
 • Kişisel eşyalar
 • Pasta
 • Kırtasiye malzemeleri
 • Evrak, belge ve dosya
 • Yiyecek paketleri
 • Ayakkabı, çanta
 • Öğrenci projeleri
 • Kimlik belgesi, pasaport…

Sinanpaşa kurye ücretlerimiz, gönderi özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Tek bir fiyat belirtmek doğru olmayacaktır. Kargo hizmetleri için talep ettiğimiz ücretleri, piyasa koşullarına uygun olarak belirlemekteyiz. Yüksek ve fahiş fiyatlar yerine herkesin yararlanabileceği ücret tarifeleri oluşturmaktayız. Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmeler sırasında, fiyatlandırma süreci hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Bütçenize uygun kurye hizmetleri hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Sinanpaşa Kurye fiyatları için ana unsurlar şu şekildedir:

 • Paketin boyutları: Gönderinin ağırlığı ve büyüklüğü ücretlerin hesaplanması esnasında dikkate alınmaktadır.
 • Mesafeler arası uzaklık: Paketin teslim edileceği adres ile gönderen adres arasındaki mesafeye bağlı olarak ücretler hesaplanmaktadır. Uzak mesafelerde ücret artışı görülmektedir.
 • Araç tipi: Talep edilen araç tipine bağlı olarak, fiyat farkı ücretlere eklenmektedir.
 • Hızlı teslimat: Farklı teslimat tiplerinde kilometre başına belirlenmiş ücretler değişiklik göstermektedir.
 • Ek hizmetler: standart kargo süreçlerine ek olarak talep edilen hizmetler, ek ücret gerektirmektedir.

Çalışmalarımızın tamamı yüksek kalite standartlarına uygun şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamızda görev yapmakta olan personel kadrosu, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Dilediğiniz her an bizlere ulaşarak, kurye talep edebilirsiniz. Teslimat aşamalarımızın tamamı sistematik bir şekilde ilerlemektedir.

Hızlı ve güvenilir teslimatlarımızdan yararlanarak, yoğun iş temposu esnasında zaman kaybetmeden evrak iletimi yapabilirsiniz. Resmi belgeler, evraklar ve kimlik belgelerinin taşınması sırasında yüksek güvenlik önemleri alıyoruz. Araçlarımızda bulunan takip cihazları sayesinde gönderilerin takibini oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara