İçeriğe geç

İzmir Uçak Kargo

Zamanın değeri git gide artarken özellikle de iş dünyası için artık dakikaların bile önemi tartışılmaz hale geldi. Anında iletişime geçmek, en hızlı yanıtı verebilmek, olabilecek en süratli şekilde işleri teslim etmek istekten öte artık bir zorunluluk olarak görülüyor. Hal böyle olunca işletmelerin ve kurumların başarı kriterleri arasında ilk sırayı, hız alıyor.

Şehirlerarası gönderi yapmak isteyen firmalar için de evraklarını, numunelerini gün içinde ulaştırarak en kısa yoldan başka bir firmaya veya müşteriye ulaşmak önemli. Bunun için havayolunu kullanarak gönderi yapmak isteyen işletme sayısı günden güne artış gösteriyor. Bizim gibi taşımacılık hizmeti veren firmalar da uçak kargo uygulamalarıyla müşterilerine yardımcı oluyor. Müşterilerimiz İzmir Uçak Kargo uygulamamızı kullanarak gönderilerini Türkiye’nin her bir bölgesine kolaylıkla ulaştırabiliyor.

Önceliğimiz müşterilerimizin istediği hızda profesyonel bir hizmet sunarak bütün gönderileri güvenli bir şekilde alıcıya ulaştırabilmektir. Bunun için bütün personelimiz en iyi hizmeti sunmaya çalışır. 7/24 hizmet veren firmamız bütün teslimatların en kısa sürede belirlenen adrese ulaşımını gerçekleştirir.

İzmir uçak kargo uygulamamız gerek firma sahipleri ve işletmeler için önemli olduğu kadar bireysel gönderileri olan müşterilerimiz için de bir ihtiyaçtır. Uygulamamızı kullanan bütün müşterilerimiz verdiğimiz hizmetten memnuniyetlerini belirtir. Firmamız, bu alanda edindiği tecrübeleri kullanarak profesyonel bir kadro ile en iyi uçak kargo hizmetini sunmaya gayret eder. Müşterilerimiz de uzman bir ekip tarafından desteklendiğini bildiği için paketi gönül rahatlığıyla kuryelerimize bırakır. Çünkü müşterilerimiz bilir ki ekibimiz taşıma sürecinin her aşamasını kontrol eder. Titiz bir çalışma yürütür.

Uçak kargo hizmeti verebilmek için ayrıca özen gösterir. Bu sebeple de profesyonel bir anlayış şarttır. Müşteri hizmetlerimizle beraber müşterilerimizin isteklerini değerlendirip bu isteklere uygun bir teslimat programı yapılır. Bu programa göre de bütün süreç ayarlanıp takip edilir. Uçak saatine yetiştirilen acil paketler de dâhil olmak üzere bütün süreç olabilecek en süratli şekilde gerçekleştirilir. Zaten müşterilerimiz de takip sistemimiz sayesinde bu süreci istedikleri zaman kontrol edebilir, kargolarının nerede ve ne durumda olduğunu öğrenebilir.

İzmir Uçak Kargo
İzmir Uçak Kargo

İzmir Uçak Kargo Hizmeti

İzmir uçak kargo uygulamamız, şehir dışına gönderi yöntemleri arasında en hızlı ve güvenilir yöntemdir. Özellikle kritik öneme sahip acil gönderiler olduğunda birkaç saat içinde dahi gönderilerin istediğiniz şehirde olmasını sağlayabiliyoruz. O yüzden en avantajlı yöntemler arasında birinci sırada yer aldığını söylersek abartmış olmayız.

İzmir uçak kargo hizmetlerinde sadece firma olarak bizim ihtimamımız yeterli değildir. Aynı zamanda havayolu şirketinin bütün elemanları da işlerini titizlikle yürütür. Çünkü havayolu kargo uluslararası standartlarda hizmet verir. Ürün çeşitliliği noktasında bir sınırlama yoktur. Büyük ve ağır boyuttaki yükler dahi kolaylıkla il dışına gönderilebilir. Hassas ürünler bozulmadan ve tazeliğini kaybetmeden alıcısına teslim edilir.

Hatta diyebiliriz ki mevsim geçişlerinden en az etkilenen yöntem budur. Kar yağsa da fırtına çıksa da uçaklar havalanmaya devam eder. Çok nadir bir şekilde doğal olaylar sebebiyle uçak kargo iptali görülür. Bu da havayolu taşımacılığına olan güveni arttırmaktadır. Ayrıca hiçbir şekilde gönderiniz zarar görmez, karışmaz ve kaybolmaz. Oldukça özenli bir paketleme ve etiketleme süreci izlenir. Her bir paket kendi gereksinimi doğrultusunda taşınır ve yerine yerleştirilir.

İzmir uçak kargo sistemli çalışmalar yürüterek müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygulamalar ve yenilikler getirir. Uçak kargo uygulamamızla isterseniz kapınıza gelip paketinizi alır ve kargo bölümündeki ilgili personele teslim ederiz. İsterseniz de siz havalimanına bırakırsınız, biz istediğiniz şehirdeki adrese ulaştırırız.

  • Kapıdan kapıya teslimat yaparız.
  • Acil gönderilerinizi en hızlı şekilde havalimanına ulaştırırız.
  • Kişiye özel çözümlerle teslimatı gerçekleştiririz.

Bu ve benzeri pek çok çözümü geliştirerek yüksek kalitede hizmet sunan firmamız, müşterilerimizi ekonomik anlamda da düşünür. Maliyetlerin en ekonomik şekilde karşılanması için kişiye özel sunduğumuz hizmeti, yine kişi nezdinde değerlendirerek maliyet belli olur. Müşterilerimiz bu uygulamamızdan da son derece memnundur. Çünkü her gönderi sahibi, kendi kriterleri içinde değerlendirilir. Siz de hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şehir dışı gönderisi yapmak istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak hizmet talep edebilirsiniz. Web sitemizden ve WhatsApp uygulamamızdan yararlanarak da bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara