İçeriğe geç

Sakızağacı Kurye

Sakızağacı kurye işletmesi olarak sizlere kurye sektöründe uzun yıllardan buyana hizmet vermekte ve bu hizmet ile ilgili istekleriniz için bizlere ulaşmak istediğiniz de sizlere kaliteli iletişim kurabilme adına pek çok kanal sunmaktayız.

İşletme olarak iletişim konusuna çok fazla önem göstermekteyiz. Müşterilerimizin isteklerini, şikâyetlerini ve sorunlarını öğrenebilmek adına iletişim kanallarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız.

İşletmemiz bünyesinde sekreter ve santral elemanlarımız bulunmakta ve bu elemanların sayısı yüksek seviyelerde yer almaktadır. İşletmemizi telefon ile aradığınız zaman bu elemanlarımızın sayısının fazla olmasından dolayı hiç beklemeden anlık olarak iletişim kurabilmekte ve tüm sorunlarınıza detaylı olarak çözüm bulabilmektesiniz.

İşletme olarak bünyemizde bulunan iletişim kanalları arasında WhatsApp destek hattı da bulunmaktadır. Destek hattımız üzerinden bizlere mesaj atarak gerçek kişiler ile anlık iletişim kurabilir ve her türlü bilgiyi, çözümü ve desteği alabilme şansına sahipsiniz.

Ayrıca işletme olarak internet sitemiz bünyesinde bulunan canlı destek hattımız sayesinde de bilgisayar başında sizlere destek hizmeti veren elemanlarımız ile hiç vakit kaybı yaşamadan iletişim kurabilir ve her türlü ihtiyacınızı aktarabilirsiniz.

İşletme olarak iletişim konusuna çok önem göstermekte ve bu önem doğrultusunda pek çok iletişim yöntemini bünyemizde bulundurmaktayız. Bu iletişim yöntemleri sayesinde müşterilerimiz bizler ile anlık olarak iletişim kurabilmekte ve her türlü ihtiyaçlarının giderilmesi sağlanmaktadır. İletişim kanallarımızı oluşturma aşamasında tek amacımız müşterilerimizin iletişim kurma konusunda vakit kaybı yaşamamalarıdır. Bu sebepten dolayı bünyemizde iletişim ile ilgili pek çok eleman çalıştırmaktayız.

Sakızağacı kurye isimli işletme olarak sizlere İstanbul ilinde hizmet vermekte ve bu ilin en büyük problemi olan trafik problemine rağmen her zaman güvenilir hizmet sunmaktayız. Güvenilir hizmet müşterilerimizin kurye hizmetinden beklediği en önemli özellikler arasında yer almaktadır.

Bizde işletme olarak müşterilerimizin bu beklentilerini karşılamak adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde sunulan hizmetin güvenli olmasını sağlamaktayız.

İşletmemiz bünyesinde devamlı olarak kullandığımız motorlarımızın ürün taşıma kısımlarının iç taraflarını yumuşak zeminler, köpükler ve havalı ambalajlar ile kaplamakta ve bu sayede ürünlerinizin adreslerinize ulaştırılması aşamasında dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı son derece dayanıklı olmasını sağlamaktayız.

Ayrıca işletme olarak bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza sunulan hizmetin güvenli olabilmesi adına ürün bilgileri konusunda detaylı eğitimler vermekteyiz. Ürün bilgileri eğitimleri sayesinde kurye elemanlarımız tüm siparişlerinizi yapısal olarak hassasiyet durumlarına göre motorlara yerleştirmekte ve nakliye aşamasında hasar almalarını engellemektedir.

Ayrıca işletme olarak sipariş vermiş olduğunuz tüm ürünler sigortamız altında bulunmakta ve nakliyeleri aşamasında yaşanacak tüm sorunlar işletmemiz tarafından karşılanmaktadır.

Sakızağacı Kurye
Sakızağacı Kurye

Sakızağacı Kurye Hizmeti

Kurye sektörüne hizmet veren bir işletme olarak bünyemizde her zaman yedek kurye elemanları ve yedek motorlar bulundurmaktayız.

Bünyemizde bulunan yedek kurye elemanları ve motorlar sayesinde siparişlerinizin nakliyesi aşamasında yaşanabilecek sorunlar zamanında devreye girmekte ve siparişlerinizi teslim alarak adreslerinize getirmektedir. Yedek kuryelerimizin verdiği bu hizmet sayesinde yaşanabilecek hiçbir sorun nedeniyle siz değerli müşterilerimizin mağdur olmamaları sağlanmaktadır.

Yedek kurye elemanlarımız işletmemiz bünyesinde bulunduğu gibi sahada da devamlı olarak bulunmakta ve trafik kazası veya motor arızalanmaları gibi durumlarda en yakın olan yedek kurye elemanlarımız olay yerine gitmekte ve siparişlerinizi teslim almaktadırlar.

İşletmemiz bünyesinde vardiya sistemi sayesinde nöbetçi elemanlarımız düzenli olarak değişmekte ve bu özellik sayesinde hem ekstra hizmet sunabilmekte hem de kurye elemanlarımızın dinlenebilmeleri sağlanmaktadır. Bünyemizde bulunan yedek kurye hizmetinin en büyük amacı siz müşterilerimizin hiçbir koşulda mağdur olmamanızdır.

Sakızağacı kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetin de teknolojinin çok önemli bir yerinin olduğunun farkında olmakta ve bu farkındalık sayesinde teknoloji kullanımına özen göstermekteyiz.

Kurye elemanlarımızın tamamının cep telefonlarında kurulu olan uygulamalar sayesinde vermiş olduğunuz tüm siparişlerden anlık olarak haberdar olmakta ve bu sayede sunulan hizmetin hızlı bir şekilde sunulmasını sağlamaktayız.

Sunulan kurye hizmetinde en çok kullanılan materyal olan motorlarımızda bulunan araç takip cihazları sayesinde müşterilerimize çok büyük kolaylık sağlamakta ve kendilerini siparişlerinin konumuna göre ayarlayabilmelerini sağlamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara