İçeriğe geç

Fenerbahçe Kurye

Uzun yıllardır devam eden kargo çalışmaları, son yıllarda teknolojinin yaygın kullanımı ile birlikte daha yoğun bir tempo içerisine girmiştir. İş hayatının ve günlük hayatların hızlanması sebebiyle, kurye hizmetlerine olan talep artmaktadır. Bizlerde kargo hizmeti vermeye başladığımız bu günden yana, teslimatları hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlayabilmek adına hiç durmadan çalışıyoruz.

İstanbul içerisinde farklı noktalara paket gönderimi yapmak için güvenilir ve hızlı bir kurye hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü bizler arabalı teslimat, uçak ile teslimat ve motorlu teslimat gibi gelişmiş pek çok seçeneğe sahibiz. Gönderi boyutlarınıza uygun araç seçeneklerini tercih ederek kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Fenerbahçe kurye hizmetlerimizi kullanarak, şehir içi şehir dışı fark etmeksizin tüm adreslere kargo gönderebilirsiniz. İstanbul içerisinde, çok büyük boyutlu olmayan paketler için en avantajlı yöntem motor ile gerçekleştirilen teslimatlardır.

Motorlar kolay hareket edebilme ve dar mesafelerden hızlıca geçebilme imkânına sahip olduğu için, büyük araçlara kıyasla çok daha kısa sürede teslimat gerçekleştirebilmektedir. Hızlanan hayat akışına uyum sağlayabilmek adına, güncel teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Kargo hizmetlerimizin her aşamasında gelişmiş teknolojik imkânlar kullanılmaktadır.

Müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Üstelik müşteri temsilcilerimize ulaşmak oldukça kolay. İnternet sitemiz üzerinden tek tuşla whatsapp işletme hesabımıza erişebilirsiniz. Ya da telefon numaralarımız ile bizleri arayarak merak ettiğiniz hususlarda bilgi alabilirsiniz.

Fenerbahçe Kurye talebinde bulunmanız halinde, adresinize gelerek paketi sizlerden teslim alıyoruz. Farklı teslimat seçeneklerinin ulaşım hızlarında değişiklik yaşanmaktadır. Personelimiz, kargo kaydı oluşturarak paketlerinizin güvence altına alınmasını sağlamaktadır. Kaybolma ya da hasar görme gibi olumsuz durumların önüne geçebilmek adına gerekli tüm tedbirleri alıyoruz.

Paket göndereceğiniz adresin uzaklığı konusunda endişe etmenize gerek yoktur. Alıcı adres İstanbul’un diğer ucunda bulunsa bile aynı gün içerisinde kargoları teslim ediyoruz. Karmaşık ya da zor adresler, araçlarımızda bulunan navigasyon sistemleri sayesinde hızlı bir şekilde tespit edilmektedir.

Fenerbahçe kurye ile gerçekleştirilen kargo süreci, zamandan tasarruf ederek işlerinizin hızlanmasına katkı sağlamaktadır. Yorulmanıza gerek kalmadan evrak, belge ve dosya gibi önemli eşyaları kuryelerimiz aracılığı ile gereken adreslere iletebilirsiniz. Şirketler tarafından yoğun talep gören motorlu kurye hizmetlerimiz, iş hayatının aksamadan ilerlemesine yardımcı olmaktadır.

Fenerbahçe Kurye
Fenerbahçe Kurye

Fenerbahçe Kurye Hizmeti

Fenerbahçe Kurye ücretleri, kargo sürecine dair en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Teslimat ücretlerine dair net bir fiyat söylemek doğru olmayacaktır. Çünkü toplam ücretlerimiz, gönderi özelliklerine göre hesaplanmaktadır.

 • Adresler arası uzaklık: Gönderinin teslim edileceği mesafenin uzaklığına bağlı olarak fiyatlarda değişiklik yaşanmaktadır. Mesafeler için belirlenmiş ücret tarifeleri, paket özelliklerine göre hesaplanmaktadır.
 • Gönderinin boyutu: Paketin ağırlığı ve büyüklüğü fiyatları etkileyen diğer unsurdur.
 • Ek hizmetler: Acil teslimat için tercih edilen hızlı kargo ya da farklı ek hizmetler, ücretlere ilave edilmektedir.
 • Araç tipi: Müşteri tarafından talep edilen diğer araçlarda fiyat farkı bulunmaktadır.

Motorlarımız gelişmiş özellikleri sayesinde pek çok ürünü kolaylıkla taşıyabilmektedir. Teslimatı gerçekleştirilecek paketler belirlenirken, motorun dengesini bozmayacak büyüklükte olmasına özen gösteriyoruz. Taşıma bölümünün boyutlarına uygun gönderileri kabul ederek, paketleri sarsılmadan konforlu bir şekilde ulaştırmaktayız.

 • İlaç ve medikal malzemeler
 • Gıda çeşitleri
 • Dosya, belge, evrak
 • Kıyafet ve elbise çeşitleri
 • Çanta, ayakkabı
 • Yiyecek paketleri
 • Proje çalışmaları, ödevler
 • Kimlik, pasaport
 • Kırtasiye eşyaları, okul malzemeleri…

Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmeler sırasında, paket özelliklerini belirterek kargo ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. En uygun Fenerbahçe kurye fiyat seçenekleri için bizlere ulaşmayı unutmayın.

Gönderilerinizi iletirken aciliyete sahip ürünler için talep edebileceğiniz teslimat seçeneklerini geliştirdik. Teslimat seçeneklerimizin sağladığı imkânlar sayesinde acil bir şekilde ulaştırmak istediğiniz paketleri İstanbul şartlarında en hızlı şekilde alıcıya yetiştiriyoruz.

 • Normal teslimat: Gün içerisinde teslim edilmesi gereken herhangi bir aciliyeti bulunmayan paketler için kullanılmaktadır. 180-240 dakika içerisinde kargo süreci tamamlanmaktadır.
 • Express teslimat: daha hızlı iletilmesini istediğiniz paketler için tercih ederek, teslimat süresini kısaltabilirsiniz. 90-120 dakika aralığında paket alıcıya teslim edilmektedir.
 • VIP teslimat: Paketlerinizi en hızlı şekilde iletebileceğiniz teslimat yöntemidir. VIP hizmetlerden yararlanabilmek ve kurye çağırmak için müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşabilirsiniz. 45-90 dakika arasında paketler belirtilen adreslere ulaştırılmaktadır.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara