İçeriğe geç

Avrupa Yakası Kurye

İstanbul ülkemizin en büyük ilidir. Ticari olarak da yüzde 55 üretime sahiptir. Ekonomik yaşamın merkezidir. Gıda, tekstil, sanayi ürünleri ile yüzde 45’lik bir ticaret hacmi bulunur. Turizmiyle, nüfusuyla, sanayisiyle her zaman gözdedir. İki yakadan oluşan şehir, 25 ilçesiyle Avrupa Yakası’nı oluşturur. Bu yakanın yoğun nüfusu vardır. Özellikle iş merkezlerinin çokluğu trafiği ve hayatın akış hızını etkiler. Kent insanı ihtiyaç duyduğu her ürüne hızlı ulaşmak ister. Bu sebeple yaygınlaşan kurye hizmetleri, Avrupa Yakası Kurye olarak bölgede yaptığımız çalışmaları arttırmıştır.

Bir kurye firmasından beklenen en önemli özellikler şöyledir:

  • Günün her saati uluşabilir olmalı.
  • Mesai dışında gece dahi hizmet vermeli.
  • Gönderilerin en hızlı şekilde ulaştırmalı.
  • Paketleri güvenilir biçimde alıcıya teslim edebilmeli.
  • Ekonomik olarak uygun olmalı.

Firmamız da bu kriterlere uygun hizmet vererek müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Avrupa Yakası’nda her noktaya hizmet götürerek hem işletmelerin hem de semt sakinlerinin kurye ihtiyacını karşılamaktadır.

Avrupa Yakası kurye olarak hizmet verdiğimiz her bir ilçeye en hızlı şekilde ulaşıyoruz. Gönderilmesi gereken acil bir dosya, imzalanması gereken bir sözleşme, yapılması gereken bir sürpriz olduğunda müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmıyoruz. İhtiyaç duydukları hızda paketlerini istedikleri adrese teslim ediyoruz.

Bir kurye hizmetinden beklenen en önemli özelliklerin başında hız gelir. Biz de firma olarak müşterilerimiz için en uygun hızda teslimat gerçekleştiriyoruz. Gün içinde farklı hızlarda ve farklı mesafelerde teslimat isteyen yüzlerce müşterimiz için seçenekler sunuyoruz:

  • Normal : Mesai saatlerinde için hizmet verdiğimiz Normal kurye hizmetimizden istifade etmek isteyen müşterilerimizin adresine en geç 35 dakikada ulaşabiliyoruz. En uzun mesafede maksimum 240 dakikada paket teslimini gerçekleştiriyoruz.
  • Express : Normal kuryeye göre daha hızlı bir teslimat isteyen müşterilerimize akşam 8’e kadar bu hızda hizmet sağlıyoruz. Evlerine 30 dakika gibi kısa bir süre içinde ulaşıyoruz, paketi alıp en geç 120 dakikada alıcının adresine varıyoruz.
  • Vip : En acil teslimat seçeneğidir. 25 dakika içinde alıcının adresinde olan kuryelerimiz, en geç 90 dakika içinde paketin yeni sahibine ulaşır.
Avrupa Yakası Kurye
Avrupa Yakası Kurye

Avrupa Yakası Kurye Hizmeti

Avrupa Yakası kurye alanında faaliyetlerini yürüten firmamız, sağladığı hız seçeneği ile ihtiyaca göre hizmet verir. En hızlıdan en normale gönderinizin durumuna göre seçim yapabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz çağrı merkezimizi aradığınızda sizi ihtiyaç duyduğunuz seçeneğe yönlendirir.

Hayatın içinde hızlı olan işlerde veya taşımacılıkta, güvenlik sorunu beklenir; hatta süratle yapılan bir işte paketin hasara uğraması kaçınılmazdır. Verdiğimiz kurye hizmetinde bu söz konusu değildir. Aldığımız her paketin sorumluluğunu da taşıyarak hareket ediyoruz. Herhangi bir hasar, yıpranma, çalınma mümkün değildir. Kişiye özel olarak taşıdığımız paketlerin gizliliği ve güvenliği kuryelerimizin sorumluluk alanındadır. Beklenilen en önemli müşteri hizmeti de budur. Adresinize gelen kuryelerimiz, özenle gönderinizi alır, yine aynı özenle alıcıya teslim eder.

Her ne paket taşırsak taşıyalım, hepsinin ortak yanı güvenlik beklentisine uyulmasıdır. Farklı hız seçenekleri arasından size en uygun olanı seçseniz bile, paketiniz küçük olsa, bir tek sözleşme dahi olsa sorumluluk onu taşıyan kişinindir. Dolayısıyla kuryelerimiz alacakları misyonu bilerek bizimle çalışmaya başlar.

Müşterilerimizin de en önemli beklentisi fiyatlarla ilgilidir. Avrupa Yakası Kurye olarak belli bir hızı seçen ve o hız doğrultusunda hizmet arzu eden müşterilerimizi hesaplama yaparken belli kriterler bekler. Mesafenin yakınlığı veya uzaklığı, seçilen hız, tercih edilen zaman dilimi hesaplamaya dâhil edilir. Firmamız en ekonomik fiyatlarla teslimat yapmak için gayret eder.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara