İçeriğe geç

Hasanpaşa Kurye

Yeni nesil tüketiciler hızlı hizmet almak istiyor, işletmeler de bu talebi karşılamak için daha süratli olmaya çalışıyor ve daha fazla teslimat yapıyor. Bütün bu taleplerin karşılanması için işletmeler kurye hizmeti kullanmak istiyor. Çünkü kurye hizmeti sayesinde uzak veya yakın her lokasyona ulaşım daha kolay olduğu gibi, kurye hizmeti veren firmanın bir paketin güvenliğini temin etmesi daha rahattır. Bu ve benzer pek çok sebeple işletmeler Hasanpaşa kurye hizmeti almayı daha fazla talep ediyor.

Biz de firma olarak verdiğimiz hizmetleri İstanbul’un bütün semtlerine, mahallelerine yayarak daha hızlı ve daha güvenilir bir teslimat gerçekleştirmeye çalışıyoruz. O yüzden de Hasanpaşa’da Hasanpaşa kurye olarak hizmet veriyoruz. Başta işletmelerin ve kurumların olmak üzere semt sakinlerinin paketlerini güvenli bir şekilde taşıyoruz. İşimizi en hızlı şekilde yaparak söylediğimiz dakikada alıcının adresinde oluyoruz. Bir kurye şirketinden istenen ve beklenen dakik olması ve paketi hasar görmeden alıcısına teslim etmesidir. Biz de alanda tecrübeli elemanlarımızla profesyonel bir hizmet veriyoruz. Vaat ettiğimiz dakikada teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Hasanpaşa kurye sistemimiz sayesinde hem müşterimizin ürününü hızlı teslim etmiş oluyoruz hem de müşterilerimizin sorumlu olduğu alıcılar, ürünü kolayca almış oluyor. Bireysel de olsa kurumsal da gönderide bulunan kişi zamanını ve enerjisini daha başka işlere odaklanarak daha verimli kullanıyor. Malum İstanbul trafiği her saatte sıkışık olabiliyor. Kurye hizmetlerimiz gerek taşıma yöntemimizle gerekse izlenebilir oluşuyla bütün müşterilerimize avantaj sağlıyor. Hizmetimizin diğer olumlu yönlerini de şöyle sıralayabiliriz:

 • Ekibimiz disiplinlidir.
 • Yenilikçi bir anlayışla verimli çalışır.
 • Gün boyu kesintisiz çalışma prensibi vardır.
 • Müşterinin bildirdiği her lokasyona gidilir.
 • Sorumluluk sahibi ekibimiz, risksiz bir taşıma gerçekleştirir.
 • Müşteri talepleri her zaman değerlendirilir.
 • Kişiye özel hizmet verilir.

Müşterilerimizin bu avantajlarımızdan yararlanarak hizmet alması ve deneyimledikleri bu hizmetten duydukları memnuniyeti kişiden kişiye aktarmaları sayesinde firmamız büyüdü. Her semte, mahalleye özel hizmet vererek daha hızlı ve güvenilir taşımacılık yapıyor. Müşterilerimizin memnuniyetinin devam etmesi için çalışanlarımızın her biri de titizlikle işlerini yapıyor. Kurduğumuz güçlü alt yapı sayesinde aksaklıklara izin vermiyoruz.

Hasanpaşa Kurye
Hasanpaşa Kurye

Hasanpaşa Kurye Hizmeti

Hasanpaşa kurye uygulamamızla müşterilerimizin paketlerinin boyutu ne olursa olsun taşıyoruz. Bazen bir evrak götürüyoruz bazen de sürpriz bir doğum günü hediyesini takdim ediyoruz. Hassas ve narin paketlerin yanında boyutu büyük olanlar da olabiliyor. Hem motosikletlerimizle hem de araçlarımızla müşterilerimizin ihtiyacına yönelik olarak hizmet veriyoruz.

Firma olarak sadece şehir içi taşımacılık yapmıyoruz. Aynı zamanda şehir dışına gönderisi olan müşterilerimizin paketlerini kapıdan alıp havalimanına ulaştırıyoruz. İdeal bir kurye sistemi kurmaya gayret ediyor, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu bütün hizmetleri çatımız altında toplayarak kaliteli bir taşımacılık gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Bunun için de yenilikleri takip ediyoruz, gerektiğinde yeni motosikletler ve araçlar alıyoruz. Hizmet ağımız genişledikçe artan talepleri karşılayabilecek donanıma sahibiz.

Gün içinde aynı anda onlarca teslimatın yapıldığı firmamızda, gerek kurum içi gerekse sahada çalışan ekiplerimiz dikkatli, titiz ve özenli iş çıkarıyor. Hepimiz müşterilerimizin hassasiyetlerini biliyor ve bu hassasiyetlere uygun hizmet gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin bizden beklentisi şu:

 • Paketlerin hasar görmemesi
 • Teslimatta gecikme olmaması
 • Alıcı dışındaki kimseye paketin teslim edilmemesi
 • Kuryenin kurduğu iletişimde nezaketli olması
 • İstediği anda kuryenin konumuna ulaşılabilirlik.

Kurye hizmeti veren pek çok firma var. Herkesin kriterleri ve hizmet verme tarzı birbirinden farklıdır. Bizim firma olarak önemsediğimiz müşterilerimizin beklentilerinin karşılanması ve bizden hizmet aldığında memnun olarak ayrılmasıdır. Bütün ekip olarak bunun için çabalıyoruz. Kaliteli hizmet verirken aynı zamanda ekonomik olarak da uygun bir taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Elbette ki fiyatları belirlerken bazı kriterler ön planda oluyor. Müşterimizin kullandığı tercihler ve seçenekler hesaplanıyor. Gönderi mesafesi, saati, zamanı, hızı hesaplanıyor.

Firma olarak amacımız, kaliteyi en uygun şekilde müşterimize sunmak. Bunun için de zaman zaman kampanyalar yapıyoruz. Özel günlerde bütün müşterilerimizin en uygun şekilde sevdiklerine hediye göndermelerini biz de arzu ediyoruz. Bunun için bütün müşterilerimize kolaylıklar sunmaya çabalıyoruz. Hasanpaşa Kurye olarak eksiği olmayan, kusursuz bir teslimat ile müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara