İçeriğe geç

Reşadiye Kurye

Pek çok kez siparişlerimizin istenen zamanda gelmediğine tanık olmuşuzdur. Yakınınızda yer alan bir firmadan sipariş verseniz bile maalesef size günler sonrasında teslim edilmekte. Zaman herkes için çok önemli olmakla beraber beklemek de insanı sıkabiliyor. İşte bu sebeple insanların seçimi çoğu zaman Reşadiye kurye hizmeti sunan Acil Moto Kurye firmamızdır.

Birine teslim etmeniz gereken çok önemli bir gönderi var fakat gideceğiniz yer biraz uzakta bulunuyor. Acıktınız ama restoranın yemeği ulaştırma süresi çok uzun. Bu gibi durumlarda sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Kuryelerimiz bulunduğunuz noktadan gönderinizi teslim alıp teslim edilmesini istediğiniz noktaya en kısa süre içerisinde ulaştırıyor. Yalnızca bununla kalmıyoruz sizler için en uygun şartları sağlamak için tüm hijyen kurallarına uyuyoruz. Teslimatlarınızın hasar almaması ve sorunsuz bir şekilde ulaştırılabilmesi için gereken titizliği en iyi şekilde sunuyoruz.

Sevdiklerimize ulaşmasını istediğiniz hediyelerinizi, resmi evraklarınızı, müşterilerinizin siparişlerini ve kişisel dosyalarınızı sorunsuz bir şekilde yerine teslim etmek bizim görevimiz. Her ne kadar kargo firmaları daha güvenli gibi görünse de artık İstanbul’un yoğun temposuna ayak uyduramıyor. Çünkü trafik zaman kaybının yaşanmasına sebep oluyor. Kişisel çalışmayı baz aldığımız için hizmetimiz hem daha hızlı hem de daha güvenli oluyor. Hizmet politikamızda hız ve müşterilerimizin mutluluğu ön plandadır. Sizden gelen bir gönderi artık bizim kontrolümüz altındadır. Sizi mahcup ve mutsuz edecek tüm durumları önlemekteyiz.

İstanbul’un hızına ayak uydurmaya ve sizin de bu hızda biraz da olsa yükünüzü hafifletmeye çalışıyoruz. Teslimatlarınız sizin seçtiğiniz tarihte ve zamanda muhakkak yerine ulaştırılır. Sistemimizde hiçbir sorunun çıkmamasını sağlıyoruz. Güvenle ilerlemek ve müşteri memnuniyeti tek amacımız olduğu için en iyi reklamın da bu olduğunu bilerek özenle Reşadiye kurye çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İstanbul’un en güvenli kurye firması ile çalışmak sizin de hakkınız. Siz kahvenizi yudumlarken bir gönderilerinizi teslim edelim. Kesintisiz hizmetlerimiz sayesinde her an aktif olmamızın yanında ekonomik fiyat seçeneklerimizle sizleri çok mutlu ediyoruz. Sizler için zaman kısıtlaması olmaksızın kurye hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bir telefon kadar uzağınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Eğer siz de planlarınıza uymayan zamansız gönderilerden sıkıldıysanız doğru adresi biliyorsunuz. Kuryelerimiz en yakın konumdan sizler için gelip en kısa süre içerisinde teslimat yapmak için titiz bir şekilde çalışmaktadırlar.

Reşadiye Kurye
Reşadiye Kurye

Reşadiye Kurye Hizmeti

Nüfus yoğunluğunun her geçen gün daha fazla artış gösterdiği bir ilde yaşam kalitesinin de iyi olabilmesi için her insan kendi adına bir şeyler yapmaktadır. Gerek özel hayatında olsun gerek işinde olsun her insan bir şekilde diğer insanlarla iletişim halinde oluyor. Hayat devam ettiği müddetçe de her insan bir yerden başka bir yere gidiyor.

Bu yolculuğun diğer bir ismi olan ulaşım için İstanbul ilinde biraz daha zaman harcanıyor. Ulaşım için şahsen gerçekleştirmemiz gereken durumlar dışında başka kurumlara göndermemiz gereken gönderiler olduğunda ise bizim işimiz başlıyor. Reşadiye kurye hizmetleri sizin işlerini kolaylaştırmak için size geliyor. Bu sayede siz yollarda geçirdiğiniz zamanı kısaltmış olup kendinize daha fazla zaman ayırmış oluyorsunuz.

Reşadiye Kurye olarak paket gönderme işlerini motorlu taşıtlarımız ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu işi yaparken pek çok noktaya dikkat ediyoruz. Bu noktalardan bazıları şu şekildedir:

  • Taşıma hizmeti sunarken hem çalışanlarımızı hem de sizi önemsiyoruz. Göndermek istediğiniz gönderiye dikkat ediyoruz.
  • Göndermek istediğiniz gönderinin ne olduğunu, teslim edileceği zamanı, gönderileceği kişinin kim olduğu gibi durumları detaylı olarak size söyleyip sizin de doğru olduğu onayını aldıktan sonra işleme geçiyoruz.
  • Yaşadığımız ilin yaşam koşullarına uygun olarak süre ve yol hesabı yaparak sizi bilgilendiriyoruz. Fiyat konusunda oldukça bütçeye uygun tarifeler oluşturmaya çalışıyoruz. Yol konusunda ise size söylenen sürede bizden kaynaklanmayan herhangi bir durum olmadıkça zamanında teslim edecek kişilerle çalışıyoruz.
  • Hızlı ve güvenli hizmet sunmanın yanı sıra güvenlik kurallarına da uyarak çalışıyoruz. Hızlı olmak için kural ihlali yapmıyoruz ya da çalışanlarımızın hayatını asla riske sokmuyoruz.
  • Motorlu taşıtlarımızı hem bu işe uygun olarak seçiyoruz hem de rutin bakımlarını yaptırıyoruz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara