İçeriğe geç

İstoç Kurye

Günümüzde bir yerden bir yere paket ulaştırmak için kurye hizmetlerinden faydalanılmaktadır. Paketlerin ağılıklarına ve boyutlarına göre en uygun kurye hizmetleri tercih edilerek istenilen adreslere ulaştırılmaktadır. Sizlerin belirtmiş olduğu adreslere ve kişilere gönderileriniz güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir. Bizlerde firma olarak bu sektör içerisinde hizmetlerde bulunmaktadır. Sağlam altyapısı ve sn teknolojik donanımları ile sizlere kaliteyi hissettirecektir. Alanında uzman kadromuz ile profesyonel İstoç kurye hizmeti deneyimi yaşatarak %100 müşteri memnuniyeti kazandırıyoruz. Her müşterimizle özenle ilgilenerek paketlerini teslim alıyor, güvenliklerini sağlıyor ve teslimat gününe kadar en güvenilir alanlarda muhafaza ediyoruz.

Tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz ile kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bulunduğumuz sektörde başarılı işlere attığımız imzalar ile öncü firmalar arasında yerimizi korumaya devam ediyoruz. Pek çok müşterimizin memnuniyetlerini kazanarak geniş müşteri kitlesine ulaştık ve ulaşmaya devam ediyoruz. Geniş araç filomuz ile her türlü gönderilerinize uygun kurye hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sizler İstoç kurye hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz eğer bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İstoç kurye hizmetlerimiz ile her türlü yasal içerikli küçük boyutlara sahip paketlerinizin teslimatlarını gün içerisinde ve en hızlı şekilde adreslerinize ulaştırılmaktadır. Giyim, gıda, çiçek, ilaç, dosya, evrak, belge, fatura gibi küçük boyutlu paketlerinizin teslimatları yapılmaktadır. Motosikletli araçlar ile daha hızlı adreslere ulaşılmaktadır. Çünkü motosikletli araçlar en dar alanlarda, en kalabalık sokaklarda ve yoğun trafikte kolayca yol alabilmektedir. Böylece vakit kaybı olmadan kısa sürede adreslere ulaşarak paketlerin teslimatları yapılmaktadır.

Bizlerde firma olarak moto kurye hizmetlerimiz ile paketlerinizi güvenle adreslerinize ulaştırıyoruz. Tecrübeli ve deneyimli kuryelerimizin yollara olan hakimiyetlerine güvenerek müşterilerimize kaliteli hizmetler sunuyoruz. Paketlerinize güvenle araçlarımıza yerleştiriyoruz. Müşteri hassasiyetini önemseyerek hizmetler sunmak için gayretle çalışıyoruz. Bizler firma olarak sizleri gönderileriniz hakkında her aşama ve durum hakkında bilgilendiriyoruz. Sizlere bu konuda mağduriyet yaşarmıyor, olabilecek sorunları hızlı bir şekilde çözerek sizlere stres yaşatmıyoruz. Sizlerde moto kurye hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz eğer bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

İstoç Kurye
İstoç Kurye

İstoç Kurye Hizmeti

E-ticaretinde artması ile motorlu kurye hizmetlerine olan ihtiyaç ve talepte artmaya devam ediyor. Günümüzde alışverişin online ortamları artması kurye hizmetlerine ihtiyacı da beraberinde getirmektedir. Kurye hizmetlerinde ulaşımın önemli bir noktası zamanında adreslere ulaştırmaktır. Motorlu kuryeler ile daha hızlı yol alarak kısa sürede adreslere teslimatlar yapılabilmektedir. Araçların boyutları sebebi ile trafik problemi yaşamadan hızlı bir şekilde ulaşımlar yapılabilmektedir. Motorlu kurye hizmetleri ile her türlü küçük ebatlara sahip paketlerinizin teslimatları yapılmaktadır. Ancak bazı yasal olmayan gönderilerin teslimatları yapılmamaktadır. Bunlar için şunları söyleyebiliriz:

  • Alkol
  • Uyuşturucu
  • Sigara
  • Silah
  • Reçetesiz ilaç
  • Yanıcı ve patlayıcı maddeler
  • Nakit para
  • Değerli madenler
  • Çek
  • Senet gibi yasaklı gönderiler için kurye hizmetleri yapılamamaktadır.

Bunlar dışındaki her türlü yasal içerikli gönderiler için kurye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İstoç kurye hizmetlerimiz ile sizlere ek kaliteli hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Paketlerinizi bizlere belirtmiş olduğunuz adreslere ulaştırarak teslimatlarını yapıyoruz. Yollara olan hakimiyetleri ile kuryelerimiz vakit kaybetmeden kısa sürede adreslerinize ulaşabilmektedir. Güvenilir ve kaliteli hizmetlerimiz ile birden fazla müşterimizin memnuniyetlerini kazandık ve kazanmaya devam ediyoruz. Kendimizde bulunduğumuz sektörde daha iyi konulara ulaştırmak için devamlı olarak geliştiriyor ve yenilikleri hızlı bir şekilde bünyemize alıyoruz. Bizler firma olarak müşteri memnuniyetini önemsiyor, kaliteyi ve güveni elden bırakmayarak hizmetlerimiz gerçekleştiriyoruz. Sizlerde motorlu kurye hizmetlerimiz ile hem güveni hem de kaliteyi yaşayarak %100 müşteri memnuniyeti kazanabilirsiniz.

Kurye hizmetlerinde ki en önemli konulardan birisi fiyatlardır. Bazı kurye firmaları uygun fiyatlar sunsalar da kaliteli hizmet deneyimi yaşatmayabiliyor. Bizler bu dengeyi koruyarak hem uygun fiyatlar hem de kaliteli hizmetlerimiz ile birçok müşterimizin memnuniyetlerini kazandık. Kurye hizmetlerimizde fiyatlar hakkında sabit bir rakam vermemiz mümkün olmayacaktır. Gönderilerin ağırlıkları, boyutları, gidilecek mesafeler, seçilen kurye hizmetleri gibi birçok etmen fiyatların belirlenmesinde etkili olabilmektedir. Bizler en uygun fiyatlar ile en kaliteli kurye hizmetlerimizi gerçekleştirerek %100 müşteri memnuniyeti kazandık. Bütçe dostu kurye hizmetlerimiz ile ekonomik hizmet anlayışımızın deneyimini sizlerde yaşayabilirsiniz. İstoç kurye hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz eğer bizlere günün her saati ve haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara