İçeriğe geç

Edirne Kurye

Edirne kurye işletmesi olarak müşterilerimizin bizler ile her zaman kaliteli ve kesintisiz iletişim kurabilmelerini sağlamaktayız. İletişim aşamasını en kaliteli ve hızlı şekilde yerine getirebilmek adına bünyemizde çok fazla sayıda iletişim kanalları bulundurmakta ve bu kanalların çok sayıda eleman ile hizmet vermelerini sağlamaktayız. İletişim kanallarında hizmet veren elemanlarımızın sayılarının fazla olması müşterilerimizin beklemeden, vakit kaybeden bizler ile iletişim kurabilmelerini sağlamaktadır. Ayrıca iletişim elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli olmalarından dolayı müşterilerimizin her türlü işlemlerini kaliteli ve hızlı olarak gerçekleştirebilmelerini sağlamaktayız. Müşterilerimiz iletişim aşamalarımız sayesinde sipariş iptalleri, ürün ekleme işlemleri, ürün çıkarma işlemleri, adres değişiklik işlemleri ve adres tarif işlemleri gibi pek çok işlemi gerçekleştirebilme şanslarına sahip olmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde sosyal medya hesapları, WhatsApp canlı yardım hattı, internet sitemiz üzerinde canlı destek hattı ve iletişim numaralarımız gibi pek çok iletişim kanalı bulunmakta ve müşterilerimizin kullanımlarına sunulmaktadır. İletişim kanallarımızın bu derece fazla sayıda olmasının en büyük faydası müşterilerimizin zaman kaybı yaşamadan bizler ile iletişim kurabilmeleridir. İletişim kanallarımız bünyesinde kullanılan teknolojik sistemlerimiz ve profesyonel elemanlarımız sayesinde her zaman kaliteli ve sorunsuz hizmetlerin sunulması sağlanmaktadır. İletişim kanallarımız ile bizlere ulaşan müşterilerimiz tüm taleplerini en kısa süreler içerisinde kaliteli olarak gerçekleştirebilmekte ve bu sebepten dolayı bizlere her zaman olumlu geri dönüşlerini aktarmaktadırlar.

Edirne kurye işletmesi olarak müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan ödemelerini yapabilmeleri adına bünyemizde çok fazla sayıda ödeme seçeneği bulundurmakta ve müşterilerimizin tercihlerine sunmaktayız. Bünyemizde bulunan ödeme seçeneklerinin tamamı profesyonel muhasebe elemanlarımız ve ekonomist elemanlarımız tarafından ortaya çıkarılmaktadır. Geniş çaplı çalışmalar sonucunda ortaya çıkarılan ödeme seçeneklerimiz teknolojik sistemlerimiz ve kurye elemanlarımız tarafından sorunsuz ve hatasız olarak uygulanmakta ve bu sayede müşterilerimizin en ufak bir mağduriyet dahi yaşamamaları sağlanmaktadır. Ödeme yöntemlerimizin fazla sayıda olması müşterilerimizin her zaman kendi maddi durumlarına göre ödemelerini yapabilmelerini sağlamakta ve bu sayede memnuniyetlerinin, takdirlerinin, övgülerinin ve beğenilerinin de kazanılmasını sağlamaktadır. Sizlerde kendinize uygun ödeme seçenekleri ile ödemelerini yapabileceğiniz hizmetler almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İşletmemiz bünyesinde kapıda ödeme seçeneği, EFT ve FAST ödeme seçeneği, internet sitemiz üzerinden Kredi ve Bankomat kartlarınız ile ödeme seçeneklerimiz bulunmakta ve sizlere sunulmaktadır. Bu ödeme seçenekleri ile ödeme yapma aşamanızda aktif olarak indirimler otomatik olarak uygulanmakta ve fiyatlarınızdan düşürülmektedir. Müşterilerimizin işletmemizi tercih etmesinde ki en büyük etkenlerden bir tanesi de ödeme yöntemlerimizin sayılarının fazla olmasıdır. Bünyemizde bulunan her özellik gibi ödeme seçeneklerimizin fazla olması özelliğinin de en büyük amacı sizlerin memnuniyetlerinizin kazanılmasıdır.

Edirne Kurye
Edirne Kurye

İstanbul Edirne Kurye Hizmeti

Edirne Kurye olarak her zaman çok fazla sayıda teslimat seçeneğini bünyemizde bulundurmakta ve bu teslimat seçenekleri sayesinde müşterilerimizin kendilerine uygun şekilde siparişlerini teslim alabilmelerini sağlamaktayız. Bünyemizde temassız teslimat seçeneği, zili çalmadan teslimat seçeneği, randevulu teslimat seçeneği ve normal teslimat seçeneği olmak üzere toplam dört adet seçenek bulunmakta ve sizlerin seçimlerine sunulmaktadır.

Teslimat seçeneklerimizin tamamı deneyimli ve profesyonel kurye elemanlarımız tarafından sunulmakta ve bu sayede en ufak bir hatanın bile meydana gelmesi engellenmektedir. Hatasız olarak sunulan teslimat seçeneklerimiz sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız. Tüm teslimat seçeneklerimiz müşterilerimizin uygun durumları göz önünde bulundurulmak suretiyle ortaya çıkarılmış ve sizlerin tercihlerine sunulmuştur.

Edirne kurye işletmesi olarak müşterilerimizin hiçbir olumsuz durum esnasında mağdur olmamaları adına bünyemizde yedek kurye elemanları ve motorlar bulundurmaktayız. Yedek kurye elemanlarımız ve motorlarımız her zaman işletmemiz bünyesinde hazır beklemekte ve olumsuz durumlar esnasında devreye girerek siparişlerinizi sizlere hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmektedir.

Yedek kurye elemanlarımız da deneyimli ve tecrübeli yapılara sahip olmaktadır. Siparişlerinizin sizlere teslimleri aşamasında yaşanabilecek motor kazaları, kurye rahatsızlanmaları, motor arızalanmaları gibi olumsuz durumlarda yedek kurye elemanlarımız devreye girmekte ve siparişlerinizi teslim alarak adreslerinize getirmektedir. Bünyemizde bulunan yedek kurye özelliği en önemli özelliklerimiz arasında yer almakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara