İçeriğe geç

Altunizade Kurye

Altunizade kurye olarak çalışmalarımızı 7/24 sürdürüyoruz. Altunizade’den bütün Anadolu ve Avrupa Yakası’na kurye hizmeti veriyoruz. Altunizade, Üsküdar’ın güzide bir semti olarak birçok iş ve alışveriş merkezine ev sahipliği yapar. Bu sebeple de git gide nüfusu artış göstermektedir. Semt sakinlerinin ve iş yeri sahiplerinin kurye hizmetine olan yönelimi de fazlalaşmaktadır.

Bir dosyayı başka bir semte ulaştırmaya çalışan bir personel için belli bir mesafeyi kısa sürede gitmeye çalışmak bile oldukça yorucu ve zorlayıcı olabiliyor. Şehir hayatındaki yoğun trafik, park yeri bulmada yaşanan sıkıntılar, insanları daha hızlı ve pratik bir yöntem olan kurye ile yapılan teslimat hizmetine yönlendiriyor. Verdiğimiz kurye hizmetinin pek çok avantajı, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyor:

  • Kurye hizmetimiz başta uzaklık ve ulaşım zorluklarını ortadan kaldırıyor.
  • Zamandan tasarruf sağlıyor.
  • Acil durumlarda gönderilmesi gereken paketlerin hızlı ulaşımını sağlıyor.
  • Güvenilir bir teslimat gerçekleşiyor.
  • Adresler arası en ekonomik şekilde paket gönderimi oluyor.

Günün her saati hizmet veren firmamız, sağladığı avantajlarla hem semt sakinlerine hem de kurum çalışanlarına destek veriyor.

Altunizade kurye hizmeti veren kuryelerimiz gün içinde pek çok adrese gidip gönderi teslim alır ve teslimatı yapar. Kuryelerimizin en büyük özelliği iletişim becerilerinin güçlü olmasıdır. Her paket aynı zamanda bir müşteri anlamına gelir. Kuryelerimiz firmamızın birer temsilcisi niteliğindedir. Bu sebeple de insanlarla olan diyalog kurma şekilleri bizim için önemlidir. Müşterilerinin hizmetten memnun kalmasını önemseyen bir firma olarak çalıştığımız ekip arkadaşlarımızın da bu inceliğe dikkat etmesini önemsiyoruz.

Bulunduğu lokasyonu iyi bilen kuryelerimiz, gideceği rotanın acemisi olmamalıdır. Kurye hizmeti veren firmamız için güvenliğin ve hızın sağlanması hizmetteki kalitemizin sürdürebilirliği için gereklidir. Müşterimizin talep ettiği hızın sağlanabilmesi için hem kuryelerimizin rota hâkimiyeti iyi olmalıdır hem de kullandığı motosikletin motor gücü taşımacılık için uygun olarak seçilmelidir. Firma olarak bütün unsurlara dikkat ediyoruz. Kalite standartlarında verdiğimiz hizmetin aksamaması için her detayı özenle ve titizlikle takip ediyoruz.

Kuryelerimizin trafik kurallarına uygun hareket etmesi, hızlı olması ama hız sınırını aşmaması üzerinde önemle durduğumuz konuların başında gelir. Sürekli trafikte hizmet veren kuryelerimizin bu yoğunlukta hizmet verebilecek dayanıklılığa sahip olması da avantaj sağlayan bir durumdur.

Altunizade Kurye
Altunizade Kurye

Altunizade Kurye Hizmeti

Altunizade kurye olarak profesyonel bir ekiple hizmet verdiğimiz için her durum ve şartta en iyi hizmeti sunabiliyoruz. Müşterilerimizin en iyi hizmeti alabilmesi için deneyimli kuryelerimiz ve nitelikli diğer personelimiz hem çağrı merkezinde hem de sahada en iyi hizmeti sunmak için çalışır. Hız, güven, kalite iş prensibimizin bir parçasıdır.

Güvenli taşımacılık için gereken özeni gösteren kuryelerimiz, adresinize gelip gönderinizi aldığında, sağlamlığını muhafaza ederek taşır. Bunu sağlamak için kuryelerimizin sorumluluğu önemli kriterlerden biridir. Diğer önemli unsur da motosikletlerin sağlam olması ve muhafazayı sağlayabilecek bir hazneye sahip olmasıdır. Kaliteden ödün vermeyen firmamız, güvenli taşımacılık için gereken bütün unsurları yerine getirir.

Müşterilerimiz geniş bir kesimden oluşur. Her müşterinin ihtiyacı birbirinden farklıdır. Kimi özel bir etkinlik için hediye göndermek isterken kimi de tıbbî bir malzeme yollayarak bir hastanın derdine derman olmak ister. Hukuk bürosunda çalışan bir kişinin bir belgeyi acilen yollaması gerekirken bir şirket yaptığı bir sözleşmeyi başka bir şirkete teslim etmeyi ister. Bütün bu gönderiler birbirinden farklı olsa da hepsinin ortak arzusu, hızdır ve güvenliktir. Gönderilerin gizli kalması ve alıcı haricinde kimseyle paylaşılmaması gerek müşterilerimizin gerekse firmamızın önemle üzerinde durduğu bir konudur.

Esnek çalışma saatleri ile hizmet veren firmamız, müşterilerinin talepleri doğrultusunda her zaman kendisini yeniler. Araç hizmetinde ister motor olsun ister araç ihtiyaca göre taşımacılık sürecini gerçekleştirir. Şehir içinde İstanbul’un her sokağına, caddesine kolaylıkla ulaşım sağladığı gibi, şehir dışına da gönderim yapar.

Yaptığımız bütün çalışmaları kaliteli bir hizmete dönüştürmek için çok çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini muhafaza ederek, iş disiplini ve hoşgörüyle çalışarak her zaman daha iyisini hedefliyoruz. Bütün bu Altunizade Kurye hizmetlerinden bütün müşterilerimizin istifade etmesini sağlamak için de uygun bir fiyat belirlemeye gayret ediyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara