İçeriğe geç

Cankurtaran Kurye

Kargo, günümüz insanları için oldukça önemli bir ihtiyaçtır. Hızlı tempoda ilerleyen günlük yaşam sırasında, kargo hizmetleri sayesinde pek çok ihtiyaç daha kolay bir şekilde temin edilmektedir. Uzak adresler arasındaki her türlü paket iletimi için kurye hizmetlerinden yararlanmak, zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Cankurtaran kurye ilk günden bu yana, müşterilerimiz için profesyonel kurye hizmeti vermekteyiz. Şehir içerisindeki tüm sınırları ortadan kaldırarak, her noktaya paket ulaştırıyoruz. İstanbul içinde gönderim yapmak istediğiniz adresin uzak ya da yakın olması gibi bir kısıtlamamız bulunmamaktadır. Anadolu ya da Avrupa yakası fark etmeksizin, her ilçeye kargo hizmetimiz mevcuttur.

Başarılı şekilde yürüttüğümüz kurye hizmetleri, Türkiye’nin her noktasında aktif bir şekilde devam etmektedir. Bulunduğunuz adresten tüm illere paket gönderimi yapabilirsiniz. Kurye çalışanlarımız gönderiyi kapınıza gelerek teslim almaktadır.

Kargo çalışmalarımızdan yararlanmak için herhangi bir yere gitmenize gerek yoktur. Üstelik kurye talebinde bulunmak için sıra beklemeden müşteri temsilcisine direkt olarak ulaşabilirsiniz. Whatsapp işletme hesabımız ve telefon ile arama seçeneğimiz bulunmaktadır. Sizler için en uygun yöntemi tercih edebilirsiniz.

Cankurtaran kurye çalışmalarından yararlanmak istediğiniz her an, internet sitemizde mevcut bulunan iletişim bilgilerini kullanarak, müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz. Yapılan görüşmeler esnasında, paket bilgisi ve detaylarının öğrenilmesi ile birlikte randevu oluşturulmaktadır. Belirtilen saatler içerisinde gönderi, kuryemiz tarafından teslim alınır. Müşteriye özel teslimat kodu sayesinde, paketinizin takibini kolayca yapabilirsiniz.

Kargoların taşınması esnasında, farklı araç tipleri ile hizmet veriyoruz. Arabalı kargo, uçak kargo ya da motorlu kargo seçeneklerimiz arasından dilediğinizi talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, gönderi boyutlarını ve teslimatın aciliyetini göz önünde bulundurarak gerekli yönlendirmeyi yapmaktadır.

Motorlu kurye seçeneği, İstanbul içerisinde her geçen gün artmakta olan trafik sorununa karşı, paketleri ve evrakları çok daha ivedi bir şekilde alıcıya iletme avantajına sahiptir. Büyük yapılı araçlardan farklı olarak, ara sokaklardan ya da dar alanlardan geçme imkânı bulunmaktadır. Böylelikle araçlar ile hareket etmenin mümkün olmadığı yoğun trafik içerisinde duraksamadan ilerleme sağlanmaktadır.

Hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken evrak ve belgeler motorlarımız sayesinde, kısa sürede alıcıya ulaşmaktadır. Sizlerde trafik ile uğraşmak istemiyor ve zamandan tasarruf etmek istiyorsanız, kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik farklı teslimat seçenekleri sayesinde, paketleri dilediğiniz saat aralıklarında iletme imkânımız bulunmaktadır. Toplantı aralarında ya da gün içerisinde ulaştırılması gereken dosyalar, motorlarımızın taşıma bölmesine yerleştirilerek hızlı bir şekilde belirtilen adrese teslim edilmektedir.

Cankurtaran Kurye
Cankurtaran Kurye

Cankurtaran Kurye Hizmeti

Çalışmalarımız kapsamında Cankurtaran kurye ile gönderebileceğiniz paket seçenekleri oldukça fazladır. Müşterilerimizin özel hayatına saygı duyarak paket içeriklerine müdahale etmiyoruz. Dilediğiniz her türlü ürünün teslimatı için bizlere ulaşabilirsiniz. Ancak, ağırlığı fazla ve büyük boyutlu paketlerin motor ile taşınması riskli olacağı için arabalı kargo seçeneğinden yararlanmanız çok daha faydalı olacaktır.

  • Evrak
  • Belge
  • Pasta
  • Çiçek
  • Kişisel eşyalar
  • İlaç kutuları ve medikal ürünler
  • Çanta, ayakkabı ve giysi çeşitleri…

Motorların taşıma kapasitesine uygun, aklınıza gelebilecek her türlü paket için kargo imkânımız bulunmaktadır.

Kurye hizmetlerimiz tamamını kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Her geçen gün çalışmalarımıza yeni seçenekler ekleyerek, müşterilerimizin tüm imkânlardan yararlanmasını sağlamaktayız. Cankurtaran kurye hizmetlerimizi gerçekleştirirken, sizlere farklı teslimat sürelerine sahip seçenekler sunuyoruz. Bu seçenekler:

  • Normal kurye: Yaklaşık 180-240 dakika içerisinde paketler alıcıya teslim edilmektedir.
  • Express kurye: Yola çıkılmasının ardından 90-120 dakika aralığında teslimat süreci tamamlanmaktadır.
  • VIP kurye: paketi sizlerden teslim aldıktan sonra ortalama 45 ile 90 dakika arasında alıcı adrese ulaştırıyoruz.

Gönderi sahiplerinin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de, elbette moto kurye fiyatlarıdır. Bizler müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlayabilmek adına, tüm ücretleri piyasa koşullarının altında tutmaktayız. Cankurtaran kurye hizmetlerinden yararlanmak isteyen herkes bizleri rahatlıkla tercih edebilir.

Teslimat süreci için talep edilen ücretler gönderi içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Belirlediğimiz standart tarifeler neticesinde gönderi boyutu ve alıcı adresin uzaklığına bağlı olarak, moto kurye ücretleri ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle gönderi özelliklerini bilmeden herhangi bir fiyat belirtmek mümkün değildir.

Sizlerde paketleriniz için kargo ücretlerini öğrenmek istiyorsanız, iletişim numaralarımız sayesinde tüm sorularınıza anında yanıt bulabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara