İçeriğe geç

Ünalan Kurye

Kargo hizmetleri, paketlerin ya da çeşitli ürünlerin taşıyıcı firmalar aracılığı ile bulunduğu noktadan farklı bir adrese ulaştırılmasıdır. Son yüzyılda kullanılmaya başlanan kargo çalışmaları, geçtiğimiz yıllarda teknolojide yaşanan gelişmeler sebebiyle daha fazla tercih edilir duruma gelmiştir.

Ünalan kurye insanlar tarafından yoğun talep gören kargo hizmetleri için çalışmalara başlayarak uzun yıllardır tüm faaliyetlerini kaliteli bir şekilde sürdürmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, çalışmalarımızı bu yönde geliştirmekteyiz.

Bizleri tercih ederek, yüksek kalite standartlarına sahip çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Gönderi boyutlarını ve teslimat adreslerini göz önünde bulundurarak farklı özellikteki teslimat araçlarını, kargo seçeneklerimizin arasına ekledik.

Arabalı kargo, uçak kargo gibi araçlarımıza ek olarak şehir içerisinde büyük kolaylık sağlayan motorlar ile de hizmet vermekteyiz. Büyük boyutlu paketler için arabalı teslimatı tercih edebilir, farklı şehirlere aynı gün ulaştırmanız gereken gönderiler için uçak kargo seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ünalan kurye çalışmalarımız gelişmiş taşıma imkânlarına sahiptir.

İstanbul içerisinde farklı noktalara iletmeniz gereken paketler için, en hızlı teslimat yöntemi olan motorları tercih edebilirsiniz. Gönderinin iletileceği adresin uzak ya da yakın olmasında herhangi bir sorun yoktur. Dilediğiniz her adres için kargo talebinde bulunabilirsiniz. Alıcı adres ile gönderen farklı yakalarda olsa bile aynı gün içerisinde teslimat süreci tamamlanmaktadır.

Motorlar, büyük araç tiplerine oranla çok daha seri hareket edebilmektedir. İlerlemeyen araçların bulunduğu trafikte ve dar yollarda vakit kaybetmeden hareket etme özellikleri bulunmaktadır. Trafik ile uğraşmadan hızlı bir şekilde paketlerinizi başka adreslere iletmek için bizleri tercih edebilirsiniz. Araçlarımızın tamamı yüksek donanıma sahiptir ve güncel modellerden oluşmaktadır.

Gelişmiş altyapımız sayesinde, araçlarımızın tümünde navigasyon cihazları bulunmaktadır. Karmaşık adresler bile bu sayede kolaylıkla tespit edilmektedir. Teslimatları en kısa süre içerisinde gerçekleştirebilmek adına tüm imkânlardan yararlanmaktayız.

Çalışmalarımıza gece gündüz demenden devam ediyoruz. Günün her saatinde bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Beklenmedik anlarda ortaya çıkan ihtiyaçlar ve iletmeniz gereken paketler için hemen arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Saatler boyu sıra beklemenize gerek yoktur. Üstelik kuryelerimiz, bulunduğunuz konuma gelerek paketi sizlerden teslim almaktadır. Böylelikle iş yoğunluğu ve günlük koşuşturmaca içerisinde kargo süreci ile vakit kaybetmenize gerek kalmamaktadır. Profesyonel kadromuz, tüm süreci sizler adına yönetmektedir. Gerekli kayıt ve belgeler kuryemiz tarafından hazırlanmaktadır.

Ünalan Kurye
Ünalan Kurye

Ünalan Kurye Hizmeti

Alıcıya farklı hızlarda ulaştırılması gereken paketler için teslimat türleri oluşturduk. Tek bir teslimat süresi yerine ihtiyaçlarınıza uygun Ünalan kurye yöntemini seçebilirsiniz. Aynı gün içerisinde iletilmesini istediğiniz gönderiler ve acilen teslim edilmesi gereken kargo paketler için gerekli tüm imkânlarımız bulunmaktadır.

 • Normal kurye: acelesi olamayan, standart sürelerde iletilmesi gereken gönderileriniz için tercih edebilirsiniz. Kuryemiz yaklaşık 35 dakika içerisinde bulunduğunuz noktaya gelerek gönderiyi teslim almaktadır. Kuryenin yola çıkması ile birlikte paketler ortalama 180-240 dakika aralığında teslim edilmektedir.
 • Express kurye: Toplam teslimat süresi, normal kurye hizmetlerine göre daha kısadır. İvedilikle ulaştırılması gereken paketler için talep edilmektedir. Gönderi yola çıktıktan sonra yaklaşık 90-120 arasında belirtilen adrese teslim edilmektedir.
 • VIP kurye: Pek çok avantaja sahiptir. En kısa teslimat süresine sahiptir. 45 ile 90 dakika arasında bir teslimat süresi bulunmaktadır.

Müşterilerimiz kargo talebinde bulunmadan önce, kurye ücretleri için yüksek fiyat korkusu yaşamaktadır. Ancak bu noktada endişe etmenize gerek yoktur. Bizler tüm çalışmalarımızın merkezine müşteri memnuniyetini koymaktayız. Bu sebeple tüm faaliyetlerimizde öncelikli olarak, en uygun seçenek için yoğun çaba gösteriyoruz.

Ünalan kurye ücretlerimiz, piyasa koşullarına göre oldukça düşüktür. Tüm müşterilerimiz hizmetlerimizden yararlanabilsin diye avantajlı fiyat seçenekleri bulundurmaktayız. Her kargo için ücretler aynı olmamaktadır. Gönderilerin boyutları ve teslimat adreslerinin uzaklığı belirleyici rol oynamaktadır.

 • Paket ağırlığı
 • Mesafe uzaklığı
 • Ek hizmetler…

Motorun dengesini bozabilecek eşyalar dışında, aklınıza gelen her türlü paketi gönderebilirsiniz. Fazla ağırlığa sahip gönderiler için diğer araç tiplerimizden faydalanabilirsiniz.

 • Kişisel eşyalar
 • Yiyecek türleri
 • Kırtasiye malzemeleri
 • Çanta ve paketler
 • Kıyafet çeşitleri
 • Evrak, resmi belge, dosya
 • İlaç kutuları, medikal ürünler
 • Cüzdan, kimlik belgesi gibi önemli eşyalarınızı da kuryelerimiz aracılığıyla, güvenle iletebilirsiniz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara