İçeriğe geç

Yeniköy Kurye

Yeniköy Sarıyer ilçesinin semtlerinden birisidir. Gerek İstanbul gerekse Sarıyer’in en eski yerleşim yerlerinden birisi olan Yeniköy sahil kesimlerinde bugün hem eski evler hem de modern siteler bir arada bulunmaktadır. Dolayısıyla geçmişten günümüze tarihin bütün akışını Yeniköy genelinde görmek rahatlıkla mümkündür.

Yeniköy İstanbul’un zaman içinde şahit olduğu bütün gelişim ve değişime şahittir. Özellikle teknolojinin gelişmesiyle semtimizde çok daha farklı ihtiyaçlar ortaya çıkmıştır ve kurye de bunlardan birisidir. Yeniköy kurye hizmetlerimizle bizler uzun yıllardır semtimiz genelinde aktif bulunuyoruz. Her biri alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili ve güler yüzlü ekimizle fark yaratıyoruz.

İlk günden bu yana Yeniköy kurye alanında sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Çalışmalarımızı belli bir sistem dahilinde gerçekleştiriyor, aynı zamanda ihtiyaç ve talebe göre gereken esnekliği göstermekten de geri durmuyoruz. Yeniköy genelinde bir adresten başka bir adrese taşınması gereken ya da Yeniköy ile İstanbul’un herhangi bir başka semti arasında taşınması gereken her türlü paketinizi taşıyoruz. Hatta Yeniköy ile çevre iller arasında da taşıma yapıyor, bu sayede şehirlerarası kurye hizmeti de sağlıyoruz.

Yeniköy kurye uygulamalarımız hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin hizmetindedir. Kurye hizmetimiz kullanıcılarına pek çok avantajı bir arada sunmakta, bunların başında da hızlı olmamız gelmektedir. Günümüzde gerek Yeniköy gerekse bütün bir İstanbul’da en yakın adresler arasında dahi ulaşım sağlamak oldukça zahmetlidir. Yoğun trafik, karmaşık yollar, trafik kazaları, kapalı yollar gibi pek çok etmen trafiği olabildiğince yavaşlatmaktadır. Oysa birçok ihtiyacın çok acil karşılanması gerekmektedir.

Kurye çözümlerimizde uzman kuryelerimiz motosikletlerle çalışmaktadır. Bu sayede trafik kuyruklarına takılmadan, yollarda beklemek zorunda kalmadan dakikalar içinde yol alabilmektedirler. Bizler hızlıca paketlerinizi taşırken sizler zaman kazanmakta, daha fazla üretebilmekte, daha fazla dinlenebilmekte veya sevdiklerinize zaman ayırabilmektesiniz.

Kurye hizmetimiz aynı zamanda güvenlidir. Bütün paketlerinize özveriyle bakar ve hiçbir hasar almalarına, zarar görmelerine mahal vermeden güvenle alıcısına ulaştırabiliriz.

Yeniköy Kurye
Yeniköy Kurye

Yeniköy Kurye Hizmeti

Yeniköy kurye alanında en büyük ayrıcalıklarımızdan birisi hızlı olmamızdır. Bunun için farklı kurye modelleriyle öne çıkıyor ve her kurye modelimizde paketlerinizin aciliyetine göre seçenek sunuyoruz. Normal, hızlı, acil, arabalı kurye gibi alternatif kuryelerle öne çıkıyoruz.

7 gün 24 saat kurye modellerimize göre 45 ila 240 dakika arasında teslimat vadediyoruz. Yasal bütün paketlerinizi en uygun kuryemizle taşıyabiliyoruz.

Kurye alanında firmamızı ayrıcalıklı kılan etmenlerden bir diğeri fiyatlarımızdır. Yeniköy kurye fiyatları doğal olarak bütün müşterilerimizin en çok merak ettiği konulardan birisidir. Kurye fiyatlarımız çeşitli etmenlere göre her taşıma operasyonunda ayrı belirlenmektedir.

Kurye fiyatlarımızın tespitinde en temel detaylardan birisi mesafedir. Günümüz modern teknolojileriyle mesafe net olarak hesaplanabilmekte, paketinizin alınıp teslim edileceği noktalar arasındaki uzaklığa göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Mesafe arttıkça kurye fiyatları da artış göstermektedir.

Bir diğer etmen paketin özellikleridir. Paketlerin ağırlıkları ve hacimlerine göre taşıma sırasında taklama alanı gerekir. Hacim hesabı yapılırken paketin eni, boyu ve yüksekliği birbiriyle çarpılır. Fiyatlandırmada ayrıca tercih edilen kurye çeşidi de etkilidir. Kurye çeşitlerinin vadedilen teslimat süresi kısaldıkça fiyatları artmaktadır. Yine gece kuryede ek güvenlik önlemleri, ek mesai gibi detaylar devreye girdiğinden fiyatlar da artabilmektedir. Yeniköy Kurye firmamız her zaman en uygun Yeniköy kurye fiyatlarıyla öne çıkmaktadır. Günün her saatinde çağrı merkezimizi arayabilir, sizden istenen detayları paylaşarak net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara