İçeriğe geç

Söğütlüçeşme Kurye

Söğütlüçeşme kurye işletmesi olarak bünyemizde kapıda ödeme, kredi ve bankomat kartlar ile ödeme, EFT ve FAST ile ödeme gibi pek çok seçenek bulundurmaktayız. Bünyemizde bulunan bu seçenekler sayesinde müşterilerimiz günlük maddi durumlarına göre rahat bir şekilde ödemelerini yapabilmekte ve bu durumdan dolayı her zaman olumlu dönüşler sağlamaktadırlar.

Bünyemizde bulunan ödeme seçenekleri yapılan detaylı araştırmalar ve çalışmalar sonucunda ortaya çıkarılmaktadır. Ödeme yöntemlerimizi belirleme aşamalarında müşterilerimizin yaptıkları yorumlardan büyük fayda sağlamakta ve müşterilerimizin beklentilerini karşılama amacı gütmekteyiz. Müşterilerimizin ödeme yöntemleri konusunda ki beklentilerinin karşılanması ve bu sayede müşterilerimizin rahat bir şekilde ödemelerini yapabilmelerini sağlamak en büyük amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Söğütlüçeşme kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz teslimat seçenekleri arasında süreli teslimat seçeneği de yer almakta ve bu seçenek müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Günün ilerleyen saatlerinde siparişlerinin teslim edilmesini isteyen müşterilerimiz bu yöntemi tercih etmekte ve sipariş vermeyi unutma risklerinden kurtulmuş bulunmaktadırlar.

İşletme olarak bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın süreli (randevulu) teslimat seçeneklerini sunma konusunda kaliteli, deneyimli ve profesyonel olmaları adına düzenli olarak eğitim almalarını sağlamaktayız. İşletmemizin sunduğu eğitimler sayesinde tüm kurye elemanlarımız bu teslimat yöntemini eksiksiz ve sorunsuz şekilde yerine getirmekte ve bu sayede tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini, beğenilerini, övgülerini kazanmamız konusunda büyük rol oynamaktadırlar.

Söğütlüçeşme Kurye
Söğütlüçeşme Kurye

Söğütlüçeşme Kurye Hizmeti

Söğütlüçeşme Kurye sektöründe uzun senelerden bu yana hizmet veren bir işletme olarak müşterilerimizin tüm siparişlerinin adreslerine teslim edilmeleri aşamasında kısa, güvenli ve doğru güzergâhları belirlemekte ve o güzergâhları kullanmaktayız. Güzergâhların belirlenmesi konusunda her zaman titiz, özenli ve dikkatli şekilde çalışmalar yapmakta ve bu sayede siparişlerinizin sizlere hızlı, güvenli, sorunsuz, hasarsız bir şekilde teslim edilmelerini sağlamaktayız. Bünyemiz de bulunan bu özellik sayesinde her zaman müşterilerimizin beğenilerini, takdirlerini ve övgülerini kazanmakta ve bu durumdan büyük mutluluklar duymaktayız.

Güzergâh belirleme konusunda bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın çevresel bilgilerinden, kullandığımız navigasyon sistemlerinden ve siz değerli müşterilerimizin sipariş bilgilerinde paylaştığın yol tariflerinden büyük oranda fayda sağlamaktayız. Bünyemizde hizmet veren tüm kurye elemanlarımıza çevresel faktörler hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde belirlenecek güzergâhların en doğru şekilde belirlenmelerini sağlamaktayız. Çevresel faktörler konusunun içerisine trafik kazaları, yol çalışmaları, inşaatlar gibi pek çok etken girmekte ve bu etkenleri göz önünde bulundurmak suretiyle belirlenen güzergâhlar sunulan hizmetlerin hızını ve güven seviyesini en üst basamaklara taşımaktadır. Ayrıca bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın telefonlarında özel uygulamalarımız bulunmakta ve bu uygulamalar sayesinde çeşitli çevresel etkenler haber verilmektedir.

Söğütlüçeşme kurye işletmesi olarak hızlı hizmetler sunmak adına pek çok etkeni bünyemizde bulundurmakta ve bu etkenlerin sürekli olarak geliştirilmelerini sağlamaktayız. Sunulan kurye hizmetlerinin hızlı olabilmeleri adına kullandığımız motorlarımızın motor, fren, yağ, filtre ve lastik gibi tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve motor arızalanma risklerini en alt seviyelere indirmekteyiz. Ayrıca motorlarımızın satın alınmaları aşamasında manevra kabiliyetlerinin ve motor güçlerinin yüksek seviyelerde yer alıyor olmalarına da ayrı bir özen göstermekte ve bu özen sayesinde sunulan hizmetlerin en hızlı şekilde sunulmalarını sağlamaktayız. Müşterilerimizin yorumlarını incelediğimiz zaman kurye sektöründen en büyük beklentilerinin hızlı hizmetler almak olduğunu görmekte ve bu isteklerin karşılanabilmesi adına yoğun çalışmalar yapmaktayız.

İşletmemiz bünyesinde uzun senelerden bu yana hizmet veren kurye elemanlarımıza düzenli ve detaylı olarak ileri derece motor kullanım teknikleri hakkında eğitimler vermekte ve bu sayede sipariş verdiğiniz ürünlerin en kısa süreler içerisinde sizlere ulaştırılmalarını sağlamaktayız. Ayrıca işletmemiz bünyesinde kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde siparişlerinizden anlık olarak haberdar olmakta, navigasyon sistemlerimiz sayesinde adreslerinize giden en doğru güzergâhların belirlenmesi sağlanmaktadır. Bu teknoloji özellikleri de sunulan kurye hizmetlerinin müşterilerimizin memnuniyetlerini, beğenilerini ve övgülerini kazanacağımız şekilde hızlı olarak sunulmalarını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır. Sizler de olabildiğince hızlı şekilde kurye hizmetleri almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile mutlaka iletişime geçmeli ve pişman olmayacağınız şekilde hizmetler almalısınız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara