İçeriğe geç

Tophane Kurye

Tophane kurye işletmesi olarak uzun senelerden bu yana müşterilerimizin zamandan tasarruf etmelerini sağlayacak nitelikte hızlı hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde çok fazla şekilde fayda sağlamaktayız. Sağladığımız faydalar arasında işletmemizin sunduğu kurye hizmetlerine karşı olan taleplerin çok büyük oranda artış göstermesi ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması durumları yer almaktadır. Tüm kurye hizmetlerinin hızlı şekilde sunulması için işletme olarak uzun soluklu ve detaylı araştırmalar yapmakta ve bu araştırmaların sonuçlarına göre pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özelliklerin devamlı olarak geliştirilmelerini sağlamaktayız. Yaptığımız özellik geliştirme çalışmaları sayesinde sunulan kurye hizmetlerinin her geçen çok daha hızlı olarak sunulmaları sağlanmaktadır.

Kurye hizmetlerinin hızlı olarak sunulması için kurye elemanlarının motor kullanım konularında deneyimli ve tecrübeli olmaları ve aynı zamanda kullanılan motorlarında yüksek modelli ve donanımlı olmaları gerekmektedir. Bu iki özelliği en kaliteli şekilde bünyesinde bulunduran bir işletme olarak her zaman hızlı şekilde kurye hizmetleri sunmakta ve müşterilerimizin zamandan tasarruf etmelerini sağlamaktayız. Hızlı hizmet sunma özelliğini bünyemizde bulundurmak adına kurye elemanlarımızın tamamına ileri derece motor kullanım teknikleri ve manevra kabiliyetleri hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde amacımıza ulaşarak en hızlı kurye hizmetlerini meydana çıkarmaktayız. Sizlerin de hızlı kurye hizmetlerine ihtiyaçlarınız var ise eğer işletmemiz ile iletişime geçebilir ve pişman olmayacağınız şekilde hizmetler alabilirsiniz.

Tophane kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize çikolata ve çiçek hizmetleri sunmakta ve bu hizmetleri sunma aşamasında büyük özen ve titizlik göstermekteyiz. Sunduğumuz bu hizmetler müşterilerimizin özel günlerde sevdiklerini mutlu etmelerini sağlamaktadır. Bu özellik sayesinde her zaman titiz, özenli ve detaylı şekilde sorunsuz hizmetler meydana getirmek adına uzun çalışmalar yapmaktayız.

Sevgililer günü, anneler günü, yeni iş başlangıçları, doğum günleri, evlilik yıldönümleri gibi pek çok özel günde insanlar sevdiklerine çikolata ve çiçek göndermekte ve bu sayede tebriklerini ileterek mutlu olmalarını sağlamaktadırlar. Bu şekilde alınan çiçek ve çikolata hizmetlerinin kesinlikle sorunsuz olarak meydana getirilmeleri ve siz değerli müşterilerimizin mağdur olmamaları sağlanmaktadır.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak müşterilerimize her zaman hızlı hizmetler sunmakta ve bu hızlı hizmetlerin yanı sıra özel olarak acil hizmetler de sunmaktayız. Sunduğumuz acil kurye hizmetleri müşterilerimiz tarafından çok sık tercih edilmekte ve acil olan ihtiyaçlarının kaliteli, sorunsuz ve hasarsız olarak karşılanmaları sağlanmaktadır. Acil kurye hizmetlerini özel kurye elemanlarımız sunmaktadır.

Kurye elemanlarımızın tamamına acil kurye hizmetleri hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sorunsuz şekilde hizmetler sunmayı başarmakta ve bu sayede müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini, takdirlerini, beğenilerini ve mutluluklarını kazanmaktayız. Acil kurye hizmetleri acil ilaçlar, acil evraklar, acil market alışverişleri gibi pek çok alanda müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Tophane Kurye
Tophane Kurye

Tophane Kurye Hizmeti

Tophane kurye işletmesi olarak müşterilerimizin mağdur olmamasını sağlamak amacı ile bünyemizde her zaman yedek kurye elemanları ve motorlar bulundurmaktayız. Bünyemizde yedek olarak bulunan motorlarımız ve kurye elemanlarımız sayesinde yaşanabilecek aksaklık durumlarında sizlerin mağduriyetlerinizi gidermekte ve siparişlerinizi en kısa sürede teslim almanızı sağlamaktayız. Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızı hem işletmemiz bünyesinde hem de sahada devamlı olarak bulundurmakta ve acil durumlar anında yedek kurye olarak devreye girmelerini ve siparişlerinizi teslim alarak sizlere hızlı bir şekilde ulaştırmalarını sağlamaktayız. İşletmemiz bünyesinde bulunan yedek kurye elemanları ve motorları sayesinde her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Acil kurye elemanları trafik kazaları, motor arızalanmaları gibi durumlarda devreye girmekte ve olay yerine giderek siparişlerinizi teslim almakta ve adreslerinize en hızlı şekilde getirmektedir. Kurye elemanlarımızın bu şekilde sundukları hizmetler her zaman müşterilerimizin mağdur olmalarını engellemekte ve bu sayede işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını sağlamaktadır. Kurye elemanlarımızın işe alım işlemleri gerçekleştirildikten sonra acil moto kurye hizmetleri hakkında düzenli ve detaylı eğitimler verilmekte ve bu sayede sunulan acil kurye hizmetlerinin sorunsuz şekilde sunulmalarını sağlamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara