İçeriğe geç

Tekirdağ Kurye

Gün geçtikçe hızlanan hayat temposu, pek çok mesleğin gelişmesine zemin oluşturmaktadır. Kargo faaliyetleri de bu durumdan etkilenerek, son dönemlerde yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Hayatımızın neredeyse bir parçası haline gelen kargo işlemleri, teknolojinin de ilerlemesi ile olumlu yönde gelişim göstermekte.

Pek çok kişi günlük işlerinde zamandan tasarruf etmek, iş hayatında bekleme sürelerini kısaltmak adına kurye talebinde bulunmakta. Bu durum kargo firmalarında da yoğunluğa sebep olmaktadır. Bizlerde bu alandaki eksikliği giderebilmek için kaliteli hizmetler sunarak, Türkiye’nin her noktasında çalışmalar yürütmekteyiz.

Paketlerin teslimatlarını gerçekleştirebilmek için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Araç ile teslimat, uçak ile teslimat gibi seçenekleri çalışmalarımızın arasına ekleyerek, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Teslimat seçenekleri arasında en avantajlı ve hızlı olanı motor ile yapılandır. Hızlı hareket edebilen, manevra kabiliyeti yüksek bu araçlar sayesinde dar yollar, engebeli araziler gibi zorlu coğrafi koşullar teslimatın gerçekleştirilmesine herhangi bir engel teşkil etmemektedir.

Kargo süreçlerinde kullandığımız motorların tamamını güncel modellerden oluşturmaktayız. Bu sayede teknik donanımı yüksek motorlar ile sorunsuz teslimat gerçekleştiriyoruz. Navigasyon araçlarımız, alıcı adresinin tespitini kolaylaştırmaktadır. Uzak ya da karmaşık adreslere, kuryelerimiz hızlı bir şekilde ulaşmaktadır.

Göndermek istediğiniz paketleri, bulunduğunuz adrese kadar gelip teslim alıyoruz. Böylelikle ulaşım sorunu ile uğraşmanıza gerek kalmadan istediğiniz her yere ürün gönderebilirsiniz. Sizlere yalnızca, konforlu hizmetlerin tadını çıkarmak kalıyor. Kargo teslimatı gerçekleştiğinde, müşterilerimize gerekli bilgilendirmeyi yapmaktayız.

Tekirdağ kurye hizmetlerinden yararlanabilmek için sıra ya da uzun saatler beklemenize gerek yoktur. Müşteri temsilcimiz ile görüşerek istediğiniz an kurye talebinde bulunabilirsiniz. Talebin alınması ile birlikte, kuryemiz en kısa sürede sizlere ulaşmak için yola çıkmaktadır. Trafik yoğunluğu ya da adresin uzaklığına bağlı olarak varış sürelerinde bir miktar değişiklik yaşanabilmektedir.

Tekirdağ’ın her noktasına kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Gönderinin iletileceği adresin uzaklığı ile ilgili bir kısıtlamamız yoktur. Siz isteyin biz taşıyalım.

 • Hızlı teslimat
 • Avantajlı fiyatlar
 • Profesyonel kargoculuk…
Tekirdağ Kurye
Tekirdağ Kurye

Tekirdağ Kurye Hizmeti

Motorlar ile taşınabilecek ürünler geniş seçeneklere sahiptir. Motorun dengesini bozabilecek, fazla ağırlığa sahip paketler dışında, her türlü ürünü gönderebilirsiniz.

Şirketler arasında sanal mecralar üzerinden gönderilemeyen evrak ve belgeler, çoğunlukla kuryeler ile teslim edilmektedir. Bizlerde, şirketler arasındaki paket iletimini hızlı bir şekilde tamamlayarak iş hayatının hızlanmasına katkı sağlamaktayız. Toplantı aralarında bile evrak göndererek, süreci hızlandırabilirsiniz.

Bireysel yöntemler ile farklı adreslere paket taşımak şahıslar için hem maliyetli hem yorucu olmaktadır. Tekirdağ kurye hizmetlerinden yararlanarak, yorulmadan tüm faaliyetlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Taşıdığımız ürünlerin içeriklerini dikkate alarak, özenli bir şekilde teslim ediyoruz. Kırılabilecek eşyaları, yolculuk esnasında sarsılmaması için, motorun taşıma bölümüne dikkatli bir şekilde yerleştiriyoruz.

 • Teknolojik aletler
 • İlaç ve çeşitli sağlık malzemeleri
 • Hediye paketleri
 • Evrak, belge, dosya
 • Kişisel eşyalar
 • Giysi, ayakkabı, çanta
 • Proje çalışmaları
 • Gıda paketler ve yiyecekler…

Müşterilerimiz ihtiyaç duyduğu herzaman Tekirdağ kurye hizmetlerimizden yararlanabilsin diye gece ve gündüz fark etmeksizin çalışmalarımıza devam ediyoruz. Beklenmedik anlarda ortaya çıkan kargo ihtiyacı için çağrı merkezimizi arayarak kurye talep edebilirsiniz.

İletişim numaramızı kullanarak bizlere dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. İsterseniz telefon ile arayarak isterseniz whatsapp işletme hesabımız üzerinden, tüm taleplerinizi iletebilirsiniz. Hava iklim ve yol koşulları ne olursa olsun hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz.

Kargo teslimatları için belirlenmiş standart süreler bulunmaktadır. Yol ve hız kuralları göz önünde bulundurularak ortalama değerler verilmektedir. Ancak acil teslim edilmesi gereken gönderiler ya da daha hızlı iletilmesi gereken paketler için özel imkânlarımız bulunmaktadır.

 • Standart teslimat: Aynı gün içerisinde teslim etmek istediğiniz paketler için tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen teslimat seçeneğidir.
 • Express teslimat: Standart teslimat sürelerine göre daha kısa sürede paket alıcıya teslim edilir. Farklı hizmet avantajları bulunmaktadır.
 • VIP teslimat: Acil bir şekilde ulaştırmak istediğiniz paketler için tercih edebilirsiniz. Bir saatten kısa bir sürede kargo süreci tamamlanmaktadır. Diğer seçeneklerden farklı hizmetler uygulandığı için fiyat farkı bulunmaktadır.

Tüm bu seçeneklerden, ihtiyaç duyduğunuz yöntemi talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile görüşerek daha detaylı bilgi alabilir, teslimat sürelerini öğrenebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara