İçeriğe geç

Yakacık Kurye

Yakacık kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun senelerden bu yana kaliteli hizmetler sunmakta ve sunulan hizmetlerin bu şekilde kaliteli olmasından dolayı her zaman işletmemiz parmak ile gösterilmekte ve sunduğumuz hizmet çok fazla talep görmektedir. Kurye hizmetlerinin kaliteli olabilmesi adına personellerin ve kullanılan motorların kaliteli yapılara sahip olması gerekmektedir. Bu iki etken kurye hizmetleri için olmaz ise olmaz kriterler arasında yer almaktadır. Bizler de bu konuda bilinçli bir işletme olarak personellerimize çok dikkat etmekte ve tüm eğitimleri almalarını sağlamaktayız. Kullandığımız motorlarımızın da bakımlı ve yüksek modelli olmalarına ve ayrıca donanımlı olmalarına ayrı bir özen göstermekteyiz.

Sunduğumuz tüm hizmetler sonrasında müşterilerimizden internet sitemize girmek suretiyle aldıkları hizmet özelinde yorum ve puanlama yapmalarını istemekte ve bu yorumların incelenmesi ile eksik hizmet aşamalarını tespit ederek bu aşamaların düzeltilmelerini ve geliştirilmelerini sağlamaktayız. Bu şekilde yapılan tüm çalışmalarımız sunduğumuz kurye hizmetlerinin kaliteli olarak sunulmalarını ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılacağı şekilde hizmetler sunmak işletmemizin amaçları arasında her zaman ilk basamaklarda yer almaktadır. Bu amacımızı yerine getirmek adına her zaman yoğun ve derin çalışmalar yapmaktayız.

Yakacık kurye işletmesi olarak müşterilerimize süreli (randevulu) teslimat özelliği sunmakta ve bu özellik sayesinde müşterilerimizin rahat bir şekilde ürünlerini teslim alabilmeleri sağlanmaktadır. Süreli (randevulu) teslimat seçeneği sayesinde müşterilerimizin siparişlerini günün istedikleri saatlerinde teslim alabilme şanslarına sahip olmakta ve bu sebepten dolayı her zaman memnuniyetlerini dile getirmektedirler.

Süreli (randevulu) teslimat seçenekleri hakkında kurye elemanlarımıza detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde teslimat seçeneklerinin sorunsuz şekilde yerine getirilmesi sağlanmaktadır. Süreli teslimat seçeneğinde müşterilerimiz siparişlerini istedikleri saatlerde teslim alabilme şanslarına sahip olmakta ve bu durumdan dolayı büyük mutluluk duymaktayız. Bünyemizde bulunan teslimat seçenekleri her zaman sorunsuz şekilde yerine getirilmekte ve bu sayede işletmemiz parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almaktadır.

Yakacık Kurye
Yakacık Kurye

Yakacık Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren işletmemiz müşterilerimize EFT ve FAST olarak ödeme yapabilme şanslarına sahip olmaktadır. İşletmemizin sizler ile paylaştığı IBAN bilgileri dâhilinde tüm bankalardan kolaylık ile ödeme yapabilme şanslarına sahip olmaktasınız. Her banka özelinde IBAN numaralarımızın bulunmasından dolayı en ufak bir masraf bile ödemeden ödeme yapabilmektesiniz.

Yakacık Kurye bünyesinde bulunan ödeme yöntemlerinin tamamı müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan kolay şekilde ödeme yapabilmelerini hedeflemekte ve her zaman hedeflerine ulaşmaktadır. Bu sayede her zaman müşterilerimizin aldıkları hizmetlerden memnun kalmalarını ve yakın çevrelerine işletmemizi tavsiye etmelerini sağlamakta ve bu durumdan dolayı büyük mutluluklar yaşamaktayız.

Yakacık kurye işletmesi olarak bizler için çok önemli bir noktada yer alan müşterilerimizin kaliteli ve kesintisiz bir şekilde bizler ile iletişim kurabilmeleri adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve yoğun çalışmalar yapmaktayız. WhatsApp destek hattımız, internet sitemiz üzerinde bulunan canlı yardım hattımız, iletişim numaralarımız ve sosyal medya hesaplarımızdan mesaj atabilme özelliği sayesinde müşterilerimizin ihtiyaç duydukları tüm bilgileri ve destekleri en kolay şekilde alabilmeleri sağlanmaktadır. Müşterilerimizin bizler ile iletişim kurarak alacakları bilgiler her zaman en doğru ve eksiksiz şekilde verilmektedir.

İletişim aşamasında hizmet veren santral ve sekreter elemanlarımız sunduğumuz hizmetin tüm aşamaları hakkında detaylı bilgilere sahip olmakta ve bu bilgiler sayesinde sunulan iletişim hizmetlerinin kaliteli olarak sunulmalarını sağlamaktadırlar. Müşterilerimiz iletişim kanallarımız sayesinde bizlere ulaştıkları zaman ürün iadeleri, ürün değişimleri, eksik ürün, hasarlı ürün ve hatalı ürün gibi tüm konularda doğru ve eksiksiz bilgilere ulaşabilmektedirler. Ayrıca ürün iadeleri konusunda takip etmeleri gereken tüm adımlar teker teker anlatılmakta ve hızlı şekilde işlemlerin başlatılmasını ve sonlandırılmasını sağlamaktayız. Sekreter ve santral elemanlarımızın sayıları çok fazla sayıda bulunmakta ve bu sayede müşterilerimizin hiç beklemeden iletişim kurabilmeleri ve bu sayede zamandan tasarruf sağlayacak şekilde hızlı olarak sorunlarını çözebilmeleri sağlanmaktadır. İletişim kanallarımızın bu şekilde kaliteli olarak hizmet sunmalarının en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasıdır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara