İçeriğe geç

Dilovası Kurye

Dilovası kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardan bu yana kaliteli deneyimli, profesyonel, sorunsuz, hasarsız ve güvenilir hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletmemizin en büyük amaçları arasında müşteri memnuniyetleri yer almakta ve bu amaç doğrultusunda detaylı ve çeşitli çalışmalar, araştırmalar ve geliştirmeler yapmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmetini her zaman hızlı bir şekilde sunmakta ve bu hızlı hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz siparişler sonrasında siz değerli müşterilerimizden internet sitemize girmek suretiyle aldığınız hizmet özelinde yorum, puanlama ve yıldızlama yapmanız istenilmektedir. İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız bu yorumlar sayesinde sunulan hizmetin eksik ve kusurlu yönleri tespit edilmekte ve bu yönlerin düzeltilmesi, geliştirilmesi için özel çalışmalar yapılmaktadır. İşletme olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanabilmek adına onların düşüncelerine ve yorumlarına her zaman çok fazla önem vermekte ve sunduğumuz hizmeti o yönlerde geliştirme çalışmaları yapmaktayız. Bünyemizde bulunan elemanlar, motorlar, teknolojik sistemler, uygun fiyatlar, çeşitli indirimler ve kampanyalar ve güvenlik özellikleri müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamıza yardım eden en önemli özellikler arasında her zaman kendilerine yer bulmaktadırlar.

Dilovası kurye işletmesi olarak sunduğu kurye hizmeti bünyesinde her zaman kaliteli, yüksek modelli, bakımlı ve donanımlı motorlar kullanmakta ve bu motorlar sayesinde sunduğumuz hizmetin kalitesini en üst basamaklara çıkarmaktayız. Ayrıca kullandığımız motosikletlerin ürün taşıma hazneleri konusunda da her zaman özenli ve titiz çalışmalar yapmaktayız. Kullandığımız motosikletlerin ürün taşıma hazneleri geniş yapılara sahip olmakta ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin gönlünüzce alışveriş yapabilmeniz sağlanmaktadır. Her türlü ürünü bu hazneler sayesinde evlerinize teslim edebilme şanslarına sahip olmaktayız. Ayrıca bu ürün taşıma haznelerini her zaman güvenli hale getirmek adına çeşitli çalışmalar ve araştırmalar yapmaktayız. Bu çalışmalar ışığında yapılan düzenlemeler her zaman motorlarımızın sunulan hizmetin kalitesini artırmasına sebebiyet vermektedir.

İşletme olarak motorlarımızın satın alınması aşamasında detaylı olarak araştırma yapmaları için özel ekipler görevlendirmekteyiz. Bu ekiplerin yaptığı araştırmalar ışığında her zaman en kaliteli motorlar tercih edilmektedir. Bünyemizde bulunan tüm motosikletler yüksek modelli olmakta ve günümüz gerekliliklerini karşılayacak şekilde donanımlı olmaktadırlar. Tüm motosikletlerimiz de navigasyon sistemleri bulunmakta ve siparişlerinizin evlerinize teslim edilmesi aşamasında güvenli ve kısa güzergâhlar tespit edilmektedir. Bu sayede ürünlerinizin sizlere hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca sunduğumuz kurye hizmetinin bünyesinde kullandığımız motosikletlerimiz yüksek manevra kabiliyetlerine sahip olmakta ve bu sayede yoğun trafik sorunlarını en kolay şekilde çözüme kavuşturabilmemiz sağlanmaktadır.

Dilovası Kurye
Dilovası Kurye

Dilovası Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren işletmemiz müşterilerine normal kurye hizmetlerinin dışında acil kurye hizmetleri de sunmakta ve bu durumdan dolayı her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almaktadır. İşletmemiz bünyesinde özel olarak eğitim almış acil kurye elemanlarımız bulunmakta ve resmi evrak, ilaç gibi pek çok siparişlerinizi en kısa sürede sizlere teslim etmektedirler.

Dilovası kurye bünyesinde bulunan acil kurye elemanlarımız işletmemiz bünyesinde bulunduğu gibi her zaman sahada da bulunmaktadır. Sipariş verdiğiniz zaman adreslerinize en yakın olan kurye elemanlarımız görevlendirilmekte ve sizlerin en kısa süreler içerisinde acil kurye hizmetleri alabilmeniz sağlanmaktadır. Sunduğumuz acil kurye hizmetleri için özel motosikletler kullanılmaktadır. Motor gücü ve manevra kabiliyeti yüksek olan bu motorlarımız sunduğumuz hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında yer almaktadır.

Dilovası kurye işletmesi olarak her zaman sunduğumuz kurye hizmetini planlı ve düzenli bir şekilde sunmaktayız. İşletme olarak düzenli aralıklar ile toplantılar yapmakta ve sunacağımız hizmetlerin bir plan dâhilinde sunulmasını sağlamakta ve çeşitli hizmet planlamaları yapmaktayız. Yaptığımız bu planlamalar sayesinde müşterilerimizin kaliteli hizmetler almasını sağlamaktayız.

Yaptığımız hizmet planlamaları konusunda kurye elemanlarımıza detaylı sunumlar yapılmakta ve bu sunumlar sayesinde sizlerin sorunsuz, hızlı, hasarsız ve güvenli kurye hizmetleri alabilmeniz sağlanmaktadır. Kurye hizmetlerinin bir plan ve düzen dâhilinde sunulması en önemli etkenler arasında kendisine yer bulmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara