İçeriğe geç

Güzelyalı Kurye

Güzelyalı kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize çok uzun yıllardan bu yana memnun etme ve takdir kazanma seviyesi yükseklerde olan bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz bu hizmet bünyesinde çok fazla özellik bulunmakta ve bu özellikler sayesinde sunduğumuz hizmetin kalitesi artmaktadır.

İşletme olarak teknoloji kullanımı, profesyonel kurye elemanları, yüksek modelli ve bakımlı motorlar, uygun fiyatlar, ürün bilgileri ve güvenli hizmet özellikleri sayesinde sunduğumuz hizmet her zaman parmak ile gösterilmekte ve tercih edilmektedir. İşletme olarak sunduğumuz bu özellikli hizmetin en büyük amacı müşterilerimizin mutluluklarını kazanmaktır.

İşletme olarak vermiş olduğunuz siparişlerden teknolojik sistemlerimiz sayesinde anlık olarak haberdar olmakta ve bu sayede sizlere hızlı bir hizmet sunmaktayız. Kısa sürede haberdar olduğumuz siparişleriniz hazırlandığı zaman kurye elemanlarımız tarafından teker teker kontrol edilmek suretiyle teslim alınmakta ve ürün bilgileri ışığında motorlarımızın ürün taşıma kısımlarına yerleştirilmektedir.

Ürün yerleştirme aşamasında kırılacak ürünler sabitlenerek, ezilecek ürünleriniz en üst kısma konularak yerleştirilmekte ve bu sayede nakliye aşamasında siparişlerinizin herhangi bir zarar görme riskini en alt seviyelere indirmekteyiz. Ayrıca motorlarımızın ürün taşıma kısımlarını da yumuşak zeminler, köpükler ve havalı ambalajlar ile kaplamakta ve bu sayede ürünlerinizin dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı korunaklı olarak sizlere ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Seçmiş olduğunuz teslimat ve ödeme yöntemlerine sadık kalmak kaydıyla ürünleriniz kurye elemanlarımız tarafından sizlere teslim edilmektedir. Teslimat aşamasından sonra kurye elemanlarımız sizlerden sitemize girerek aldığınız hizmet ile ilgili puanlama ve yorum yapmanızı istemektedir. Yapacağınız yorum ve puanlamalar sayesinde sunduğumuz hizmetin kalitesini ve özelliklerini çok daha üst seviyelere taşımaktayız.

Güzelyalı kurye işletmesi olarak sunulan kurye hizmetinin güvenli şekilde sunulması için personellerimize ürün bilgileri alanında eğitimler vermekte, kullandığımız motorların ürün taşıma kısımlarını özel olarak dizayn etmekte, teknoloji kullanımına önem vermekteyiz. Bu özellikleri uyguladığımız kurye hizmetimiz her zaman güvenli bir yapıya sahip olmakta ve müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Müşterilerimizin kurye hizmetinden en büyük beklentileri arasında güvenli hizmet özelliği gelmektedir. Bu beklentinin farkında olan bir işletme olarak her zaman dikkatli ve özenli davranmakta ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı amaçlamaktayız.

Kurye hizmeti esnasında devamlı olarak kullanılan motorlarımızı özel olarak dizayn etmekte ve bu dizayn sayesinde sunulan hizmetin güvenli bir şekilde sunulmasını sağlamaktayız.

Güzelyalı Kurye
Güzelyalı Kurye

Güzelyalı Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak verdiğimiz bu hizmet karşısında pek çok teslimat seçeneği sunmaktayız. Bu teslimat seçeneklerinden bir tanesi de temassız teslimat yöntemi olarak karşınıza çıkmaktadır.

Kurye elemanlarımız tarafından sipariş detaylarınız incelenmekte ve teslimat seçeneğiniz tespit edilerek o tercihe göre hareket edilmektedir. Temassız teslimat yöntemini seçtiğiniz zaman kurye elemanlarımız adreslerinize gelmekte ve siparişlerinizi kapınıza asmaktadır. Daha sonra zilinize basarak oradan ayrılmakta ve temassız bir şekilde siparişlerinizi sizlere teslim etmektedir.

Bu teslimat seçeneği müşterilerimiz tarafından en çok kullanılan tercihler arasında yer almaktadır. Sizler de bu teslimat seçeneğini tercih ederek uygunluk durumunu bozmadan istediğiniz her ürünü teslim alma şansını yakalayabilirsiniz.

Güzelyalı kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana uygun fiyatlı kurye hizmeti sunmakta ve bu fiyatlar sayesinde müşterilerimizin her zaman takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmeti karşısında uygun fiyatları ortaya çıkarmak adına günümüz ekonomik şartlarını da göz önünde bulundurarak çeşitli araştırmalar, hesaplamalar ve çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız bu hesaplamalar ve çalışmalar sayesinde olabilecek en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Güzelyalı Kurye olarak ayrıca bünyemizde muhasebe elemanları bulundurmakta ve uygun fiyatların ortaya çıkarılması konusunda bu elemanlardan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Muhasebe elemanlarımızın yaptıkları çalışmalar sayesinde düzenli aralıklar ve özel günlerde çeşitli kampanyalar düzenlemekte ve müşterilerimizin çok daha uygun fiyatlara hizmet almaları sağlanmaktadır.

İşletme olarak ortaya çıkarmış olduğumuz bu uygun fiyatların en büyük amacı müşterilerimizin maddi zorluk yaşamadan rahat bir şekilde gönüllerince hizmet alabilmeleri ve aldıkları hizmet karşısında ödedikleri fiyattan memnun olarak işletmemiz hakkında güzel yorumlarda bulunmalarıdır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara