İçeriğe geç

Levent Kurye

Levent Kurye hizmetleri artık hayatın her alanında etkin bir şekilde yer almakta, kişilerin ihtiyaçlarını karşılamada büyük rol almaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber kişilerin konfor alanlarında büyük değişimler meydana gelmiştir. Bu değişimlerden biri de moto kurye hizmetleridir.

Yoğun iş temposu içerisinde kişiler çoğu zaman başını bile kaldıracak vakti bulamayabiliyor. Bu tip bir durumda devreye firmamızın sunmuş olduğu moto kurye hizmetleri giriyor. Moto kurye faaliyetlerimiz sayesinde bir nebzede olsa iş yükünüzü azaltmayı hedefliyor, bunu gerçekleştirebilmek için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Normalden fazla nüfusu olan metropol şehirler moto kurye hizmetlerinin öneminin en çok anlaşılan yerlerdir. Ülkemizde moto kurye hizmetine en çok ihtiyaç duyulan yerlerin başında İstanbul şehri gelir. Levent kurye olarak İstanbul kentinin en sık nüfuslu bölgelerinden biri olan Levent başta olmak üzere pek çok noktaya hizmetlerimizi taşıyoruz.

Firma olarak en önemli prensibimiz en ekonomik şekilde maksimum hizmeti sunarak sizlerin memnuniyetini sağlamaktır. Alanının en iyilerinden seçilerek kurulmuş personel kadromuzla sektördeki en iyi kurye hizmetlerinden birini sunuyor, sizlerin beğenisini kazanmak amacıyla tüm faaliyetlerimizi yerine getiriyoruz.

Levent Kurye
Levent Kurye

Levent Kurye Hizmeti

Moto kurye hizmetimiz aracılığıyla pek çok farklı ürün taşımak mümkündür. Ama bazı durumlarda moto kurye faaliyetlerini yerine getirirken kullandığımız araçların kapasitesi kimi kuryeleri taşımak için uygun olmayabilir.

Levent kurye olarak bu tip bir durumla karşı karşıya kalma ihtimalini düşünerek bünyesinde farklı ulaşım araçları da ihtiva etmekte ve gerektiğinde bu araçların yardımına başvurmaktadır. Arabalı kurye hizmeti moto kurye hizmetine alternatif olarak başvurulan çözüm yollarından bir tanesidir.

Özellikle moto kuryelerin taşıyamadığı daha büyük boyuttaki kuryeler arabalı kurye hizmetimizle teslimat adresine ulaştırılır. Arabalı kuryelerimiz son derece güvenilir olup ürününüze herhangi bir zarar gelmeden profesyonellik sınırlarının dışına çıkmadan karşı taraftaki alıcıya ulaştırır.

Kurye taşıma hizmetlerinin ulaştığı alanların daha da genişlemesiyle beraber uzun yıllardan beri kullanılan kara taşımacılığı zaman içinde yetersiz gelmeye başlamıştır. Firmamız bu durumu da göz önünde bulundurarak kurye taşıma faaliyetleri için artık hava ulaşımını da tercih etmeye başlamış, kargo uçakları kullanılmak suretiyle ürünlerinizin başka şehirlere taşınmasına kolaylık sağlamıştır.

Uçak kargo hizmetimizi sunabilmek için sizlere sunduğumuz tek şart ürünün gönderileceği şehirde havaalanı olması şartıdır. Türk Hava Yolları aracılığıyla alıcının bulunduğu şehirdeki havaalanına kadar kuryelerinizi taşıma hizmeti sunuyoruz.

Siz de firmamızın sağlamış olduğu imkanlardan faydalanmak niyetindeyseniz elinizi çabuk tutarak bizimle irtibata geçebilir, hizmetlerimizden daha fazla mahrum kalmayabilirsiniz.

Levent kurye olarak sağlamış olduğumuz geniş hizmet ağıyla rağbet görmeye devam ediyoruz. Sizlere sağladığımız kurye çeşitlerinden dilediğinizi seçerek, tercih yapma fırsatından yararlanabilirsiniz. Firmamız bünyesinde yer alan kurye çeşitlerimiz 3 tanedir.

Bu kurye hizmetlerimizden ilki normal kuryedir. Normal kurye hizmetimiz en çok rağbet gören hizmetlerimiz arasında sayılabilir.

Normal kurye hizmetimizin rağbet görmesinin başlıca sebeplerinden biri diğer kurye tiplerine göre daha uygun fiyatlı olmasıdır. Bu kurye tipinde ürününüz 4 saat içerisinde teslimat adresine ulaştırılır.

Ekspres kurye hizmetimiz normal kuryeye göre daha hızlı faaliyet gösteren hizmetimizdir. Kuryeniz otuz dakika içinde sizlerden teslim alınarak iki saatlik bir zaman diliminde göndermek istediğiniz yere ulaştırılır.

Son olarak Levent kurye çeşitlerimiz arasında en konforlu planı VIP kuryedir. VIP kurye hizmetimizden saat ve gün fark etmeden faydalanabilirsiniz. Bu kurye çeşidinde ürününüz yarım saat içinde sizden teslim alınarak karşı taraftaki alıcıya en fazla 90 dakika içerisinde ulaştırılır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara