İçeriğe geç

Kaynarca Kurye

Kaynarca kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmeti her zaman özenli ve titiz şekilde sunmakta ve bu özen sayesinde sunulan hizmetin kaliteli olmasını sağlamaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetin her aşamasına ayrı ayrı özen göstermekteyiz. Teknoloji kullanımı konusunda, teslimat seçenekleri konusunda, ödeme yöntemleri konusunda, güvenli hizmet konusunda, hızlı hizmet konusunda her zaman özenli ve titiz bir hizmet göstermekte ve sunulan hizmetin kaliteli olmasını sağlamaktayız.

Devamlı olarak güncellemeleri yapılan teknolojik sistemlerimiz sayesinde vermiş olduğunuz siparişlerin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması sağlanmakta ve ayrıca motorlarımızda bulunan araç takip cihazları sayesinde siparişlerinizin tam olarak hangi konumda olduğunu takip edebilmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca kullandığımız navigasyon sistemleri sayesinde adreslerinize giden en güvenilir ve kısa güzergâhların belirlenmesini sağlamaktayız.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak kullandığımız motorlara da ayrı bir özen göstermekte ve yüksek modelli motorlar kullanmaktayız. Yüksek modelli, kaliteli, güçlü ve bakımlı motorların kullanılması nakliye aşamasında yaşanacak arıza risklerini en alt seviyeye indirmekte ve sizlerin mağdur olmasını engellemektedir.

İşletme olarak her zaman sipariş verdiğiniz ürünlerinizi garantimiz altına almakta ve kurye hizmeti esnasında oluşabilecek tüm zararları işletmemizin karşılamasını sağlamaktayız.

Kaynarca kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana hizmet vermekte ve bu uzun yılların getirdiği tecrübe sayesinde müşterilerimizin kurye hizmetin istediği en önemli özelliğin hızlı hizmet olduğunu anlamış bulunmaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetin hızlı olabilmesi adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve uygulamaktayız. Kurye elemanlarımıza düzenli olarak motorlarımızın teknik yapısı ve ileri derece motor kullanımı konularında eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetin zamandan tasarruf sağlayacağınız şekilde hızlı olarak sunulmasını sağlamaktayız.

Günümüzün en büyük problemleri arasında trafik problemi gelmektedir. Kurye elemanlarımıza verdiğimiz eğitimler sayesinde trafik sorununu en kolay şekilde çözebilmekte ve sizlere bekletmeden hızlı bir şekilde teslimatları gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetin hızlı olması adına bünyemizde bulundurduğumuz bu özelliklerin en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin mutluluklarını, memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktır.

Kaynarca Kurye
Kaynarca Kurye

Kaynarca Kurye Hizmeti

Kaynarca Kurye olarak müşterilerimizin günümüz ekonomik şartlarında günlük olarak maddi durumlarının değişiklik gösterdiğinin farkındayız. Bu farklılıkları göz önünde bulundurmak suretiyle pek çok ödeme yöntemi geliştirmekteyiz. Müşterilerimizin bazen nakit paraları, bazen de kartları ile ödeme yapabilme imkânları bulunmaktadır. Bizler de bu durumları esas almak suretiyle ödeme yöntemlerini müşterilerimize sunmaktayız.

Müşterilerimiz internet üzerinden sipariş verme aşamasında kredi kartları ve bankomat kartlarıyla diledikleri gibi ödeme yapabilme şansına sahiptirler. Bu yöntem en çok tercih edilen yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yöntemin yanı sıra kapıda ödeme yöntemini de sizlere sunmaktayız.

Kapıda ödeme yöntemi genellikle üzerlerinde nakit olan,  kartları internet kullanımına kapalı olan ve kartlarında para olmayan müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Kapıda ödeme yöntemi ile siparişleri teslim etmeye kurye elemanlarına nakit ödeme yapabilir ve ya banka yolu ile ödeme yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme yönteminin getirdiği diğer bir fayda ise sipariş verdiğiniz ürünlerinizi kontrol edip sorunsuz olduğunu anladıktan sonra ödeme yapacak olmanızdır. Bu şekilde ortaya koyduğumuz ödeme seçenekleri her zaman müşterilerimizi maddi olarak rahatlatmakta ve diledikleri her ürünü sipariş verebilmelerini sağlamaktadır.

Kaynarca kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza ayrı bir özen ve titizlik göstermekteyiz. Bu özen ve titizlik sayesinde elemanlarımıza sundukları kurye hizmetinin her alanı ile ilgili detaylı eğitimler vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu eğitimler sayesinde sunulan hizmet her zaman müşterilerimizin takdirlerini ve güzel yorumlarını kazanmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın işe alımları aşamasında sözlü mülakatlar yapmak suretiyle diksiyonlarından ve saygılı olup olmadıklarından emin olmak suretiyle işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz.

İşe alımları gerçekleşen elemanlarımıza ilk bir ay olmak üzere sunduğumuz hizmet özelinde çok detaylı eğitimler vermekte ve kaliteli hizmet sunabilecek hale gelmelerini sağlamaktayız.

Bünyemizde çalışan kurye elemanlarımız siz müşterilerimize her zaman saygılı, güler yüzlü ve sıcakkanlı davranmaktadırlar.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara