İçeriğe geç

Rasimpaşa Kurye

Rasimpaşa kurye işletmesi olarak müşterilerimize her zaman sorunsuz hizmetler sunmakta ve bu sorunsuz hizmetler sayesinde işletmemiz parmak ile gösterilmesini sağlamaktayız. İşletme olarak sunduğumuz hizmetlerin her aşamasında deneyimli, tecrübeli ve profesyonel elemanlar bulundurmakta ve bu elemanlar sayesinde sunulan hizmetlerin hepsinin sorunsuz şekilde sunulmasını sağlamaktayız.

İşletme olarak kaliteli motorlar kullanmakta, güncellemeleri yapılan teknolojik sistemler kullanmakta ve profesyonel elemanlar ile çalışmaktayız. Bünyemizde bulunan bu etkenler sayesinde uzun senelerden bu yana sorunsuz hizmetler sunabilme şanslarına sahip olmaktayız. Sorunsuz hizmet sunuyor olmamız da müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte ve bu sayede hizmetlerimizin çok fazla talep görmesini sağlamakta ve bu durumdan mutluluk duymaktayız.

Rasimpaşa kurye işletmesi olarak kurye sektöründe sunulan tüm hizmetlerin hızlı şekilde sunulması gerektiğini ve bu özelliğin olmaz ise olmaz kriterler arasında yer aldığını bilmekteyiz. Bu bilinç sayesinde her zaman en hızlı şekilde kurye hizmetleri sunmakta ve müşterilerimizin mağdur olmamalarını sağlamaktayız. Sunulan kurye hizmetlerinin en hızlı şekilde müşterilerimize sunulması adına kullandığımız motorlarımızın tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta, bu motorları kullanan kurye elemanlarımızın motor kullanımları konusunda düzenli olarak eğitim almalarını ve teknoloji kullanımlarının artırılmalarını sağlamaktayız. Yaptığımız bu çalışmalar ve düzenlemeler her zaman sunduğumuz kurye hizmetlerinin çok daha hızlı şekilde sunulmalarını sağlamakta ve bu sayede tüm müşterilerimizin memnuniyetleri, beğenileri, takdirleri ve övgüleri kazanılmaktadır.

İşletme olarak teknolojik olarak kullandığımız sistemlerimiz ve ekranlarımız vermiş olduğunuz siparişleri anlık olarak bizlere aktarmakta ve bu sayede siparişlerinizin çok kısa süreler içerisinde yola çıkarak sizlere teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca teknolojik sistemlerimiz sayesinde adreslerinize giden güzergâhların en doğru ve en hızlı şekilde tespit edilebilmesi sağlanmakta ve bu sayede sunulan kurye hizmetlerinin en hızlı şekilde sunulması sağlanmaktadır. Ayrıca kullandığımız motorlarımızın güçlü motor yapılarına ve yüksek manevra kabiliyetlerine sahip olması da sunulan kurye hizmetlerinin hızını artıran en önemli etkenler arasında kendisine yer bulmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktadır. İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin en büyük amaçları arasında sunulan hizmetlerin hızlı olarak sunulması yer almaktadır.

Rasimpaşa Kurye
Rasimpaşa Kurye

Rasimpaşa Kurye Hizmeti

Rasimpaşa kurye işletmesi olarak uzun senelerden bu yana kurye hizmetleri sunmakta ve bu hizmetlerin bünyesinde çeşitli ödeme seçenekleri bulundurmakta ve bu seçenekler sayesinde müşterilerimizin günlük maddi durumlarına göre kolayca ödeme yapabilmelerini sağlamaktayız. Ortaya çıkardığımız ödeme yöntemleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yenilenmekte ve sayılarının artırılmaları sağlanmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği, kredi ve bankomat kartlarınız ile yapacağınız ödeme seçeneği, EFT ve FAST ödeme seçenekleri gibi pek çok ödeme seçenekleri bünyemizde bulunmakta ve bu sayede müşterilerimizin kendilerine en uygun olan yöntemlerin seçilmeleri sağlanmaktadır.

Kapıda ödeme yöntemi sayesinde müşterilerimiz hem kartları ile ödeme yapabilme hem de nakit olarak ödeme yapabilme şanslarına sahip olmaktadırlar. EFT ve FAST olarak ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz ise internet sitemizden sipariş verme aşamasında alacakları IBAN bilgilerinden ödemelerini yapabilme şanslarına sahip olmaktadırlar. İşletme olarak her türlü günlük maddi durumları göz önünde bulundurmak suretiyle bünyemiz de ki ödeme seçeneklerini çoğaltma hizmetleri sunmaktayız. Bünyemizde bulunan ödeme seçeneklerinin yüksek sayıda bulunması müşterilerimizden her zaman olumlu dönüşler almamızı sağlamakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerini ve beğenilerini kazanmaktayız. İşletme olarak ortaya koyduğumuz tüm çalışmaların ortak amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasıdır.

Rasimpaşa kurye işletmesi olarak özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlayan çiçek hizmetlerini en kaliteli şekilde siz değerli müşterilerimize uzun senelerden bu yana sunmaktayız. Sunduğumuz bu çiçek hizmetlerini her zaman kaliteli, deneyimli ve profesyonel olarak sunmakta ve sizlerin özel günleriniz de çok daha mutlu olabilmenizi sağlamaktan gurur duymaktayız.

Sipariş verme aşamasında teslim edilmesini istediğiniz saat aralığına her zaman sadık kalmakta ve bu sayede sizlerin sorunsuz bir şekilde sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz sağlanmaktadır. İşletme olarak çiçeklerinizi taşıyacağımız kurye araçlarımız her zaman güvenli şekilde yapılandırılmakta ve bu sayede çiçeklerinize en ufak bir zarar dahi gelmesini engelleyerek sizlerin mağdur olmamanızı sağlamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara