İçeriğe geç

Ataşehir Kurye

Ataşehir 17 mahallesiyle ve yeni konut projeleriyle, yeni yapılan modern ofisleriyle Anadolu Yakası’nın dikkat çeken bir ilçesidir. Nüfus yoğunluğu artan ilçe, kurye hizmetine daha fazla ihtiyaç hissetmektedir. Kişi sayısı kadar ihtiyaç da artmaktadır. Hizmetlere hızlı erişmek isteyenler sıklıkla kurye hizmetinden istifade eder. Özellikle işletmeler ve hukuk büroları, numuneleri ve evrakları için firmamızın Ataşehir kurye hizmetinden yararlanır.

Farklı ihtiyaca göre gönderilerin içeriği de farklılaşmaktadır. Kuryelerimiz motosikletin kapasitesi ölçüsünde boyutunu ayarladığımız paketleri, en hızlı ve güvenilir şekilde adrese teslim eder. Profesyonel kadromuz, bir kurye hizmetinden beklenen bütün unsurlara hâkimdir. Bu sayede bu alanda başarıyı yakalayarak her semte hizmet taşır. Kuryelerimiz Anadolu Yakası’ndaki bütün mahallelerden Avrupa Yakası’ndaki en uzak lokasyona kadar teslimat yapar. Disiplinli ve işinin ehli ekibimiz, çağrı merkezini aradığınızda en uygun hizmeti alabilmeniz için yardımcı olur.

Ataşehir kurye firmamız, 7/24 hizmet vererek ilçenin ve ilçeden bütün yakaya, hatta bütün İstanbul’a hizmet taşır. Kuryelerimiz tecrübeleriyle hızlı ve güvenilir bir kuryecilik anlayışı içerisinde teslimat gerçekleştirir. Her bir müşterimiz özeldir. Dolayısıyla taşıdığımız her paket de özeldir. Adresinizden aldığımız andan itibaren gönderinizin sorumluluğu kuryelerimizindir. Alıcıya teslim edene kadar muhafaza etmek ve mesuliyetin gereklerini yapmak için en özenli şekilde davranır.

Bu güvenliği sağlayabilmek için sağlam ve donanımlı motosikletlerle hizmet vermek gerekir. Firmamız bu konuda da hassas davranır. Hızı ve güvenliği temin etmek için en iyi donanıma sahip motosikletlerle hizmet verir. Bu şekilde etkin bir hizmet sağlamak isteriz. Bu, temelde firmamızın müşterilerine gösterdiği ihtimama işaret eder. Misyonumuz müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnun olmasını sağlayabilmektir. Bunun için de standartlara uygun en iyi hizmeti sunmak için çok çalışıyoruz.

Ataşehir Kurye
Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye Hizmeti

Ataşehir kurye güvenilir hizmet anlayışıyla hizmetlerini yürütür. Bu güvenin temini için hızlı olmak, zamanında gönderileri teslim etmek, istenen saatte paketi gönderen kişinin adresinde olmak gerekir. Hata kaldırmayan işimiz, en üst seviyedeki özenle gerçekleştirilmezse aksaklıklar yaşanmaya başlayabilir. O sebeple bizim işimizde disiplin ve hizmet dayanaklılığı çok önemlidir. Disiplin sayesinde hatasız bir teslimat gerçekleştirmek mümkün olur.

Taşıdığımız ürünler, küçük büyük farklı boyutta olabilir. Pahaca değerli olduğu gibi, şahsî olarak özel bir gönderi olabilir, şirketlere ait acil imzalatılması gereken bir evrak olabilir. Kuryelerimiz için önemli olan teslimatın gizliliği ve zamanında teslimatın yapılabilmesidir. Her müşterimizin ihtiyaç duyduğu hız farklıdır. Bazı müşterilerimizin teslimatı acildir ve en kısa sürede alıcıya ulaştırılması gerekir. Bazı paketlerin ise sadece gün içinde iletilmesi yeterlidir. Bütün bu ihtiyaçlara göre seçenekler oluşturuyoruz.

Firmamız müşterilerimize yönelik hizmet verirken beklenti ve ihtiyaçları en ufak detayına kadar değerlendirir. Küçük boyutlu paketlerden büyük boyutlu paketlere, şehir içi taşımacılıktan şehir dışına kadar bütün alanlarda hizmet verir. Müşterilerimizin paketleri büyükse araçla yardımcı olan kuryelerimiz, en iyi ulaşımı sağlar.

Gönderi hizmeti verirken dikkat ettiğimiz en önemli unsur, tehlikeli ve taşınması yasak olan maddelerdir. Bu hem marka değerimizi hem kuryelerimizin can sağlığını korur hem de yolda kuryelerimizin yanından geçen araçların can güvenliğini tehlikeye atmaz.

Müşterilerimizin taleplerine çözüm odaklı yaklaşarak en doğru ve en kaliteli hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Araçlarımızı düzenli olarak bakımdan geçiriyoruz. Profesyonel bir kadroyla hizmet veriyoruz. En önemlisi de kurye hizmetinden istifadeyi arttırabilmek amacıyla en ekonomik seviyede taşımacılık yapıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara