İçeriğe geç

Kandilli Kurye

Kandilli kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun senelerden bu yana her zaman en hızlı şekilde kurye hizmetleri sunmakta ve siz müşterilerimizin aldığınız hizmet özelinde kesinlikle mağdur olmamanızı sağlamaktayız. Müşterilerimizin mağdur olmadan hizmet almaları en önemli konular arasında yer almaktadır. Hızlı kurye hizmetleri sunabilmek için pek çok özelliğin aynı anda devrede olması gerekmekte ve sunulan hizmetlerin kesinlikle profesyonel elemanlar ile sunulması sağlanmaktadır. Biz de işletme olarak hızlı hizmetler sunabilmek adına kurye elemanlarımızın tamamına motor kullanımları ve kurye hizmetlerinin tüm aşamaları hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetlerin hızlı olarak sunulmalarını sağlamaktayız.

İşletme olarak hızlı hizmet sunma konusunda motorlarımızın da önemli bir noktada yer aldığını bilmekte ve bu bilinç sayesinde motorlarımızın özel olarak bakımlarının yaptırılmasını ve kaliteli manevra kabiliyetlerine sahip olmalarını sağlamaktayız. Motorlarımızın üstün şekilde manevra kabiliyetlerine sahip olması en kötü problemler arasında yer alan trafik problemlerini kolay bir şekilde çözebilmemizi ve araçların arasından sıyrılmak suretiyle siparişlerinizin sizlere hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlamaktayız. İşletme olarak teknoloji kullanımını da son derece önem vermekte ve bu sayede siparişlerinizden anlık olarak haberdar olabilme şanslarına sahip olmaktayız. Anlık olarak haberdar olduğumuz siparişleriniz en kısa süreler içerisinde yola çıkmakta ve en doğru güzergâhlar üzerinden adreslerinize hızlı bir şekilde getirilmektedir.

Kandilli kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde bulunan materyaller arasında en önemli olanlarının motorlar olduğunu çok iyi bilmekteyiz. Bu sayede motorlarımızın her zaman yüksek modelli, bakımlı ve manevra kabiliyetlerinin yüksek olmasına özen göstermekte ve bu kriterler dahilinde motorların satın alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Motorlarımız her zaman garantili olarak kullanılmakta ve oluşacak motor arızalanmaları ve trafik kazaları gibi durumlarda işletmemiz maddi külfetlerin altına girmemektedir. Ayrıca kullandığımız motosikletlerin bünyesinde her zaman en kaliteli şekilde kasklar bulunmakta ve bu kasklar sayesinde kurye elemanlarımızın da güvenlikleri sağlanmaktadır. Ayrıca sunduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde kullandığımız motosikletlerimizin fren sistemleri düzenli olarak kontrol edilmekte ve trafikte iken en ufak bir sorunun dahi yaşanmaması sağlanmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde kullandığımız motorlarımızın sipariş, çiçek ve evrak taşıma kısımları her zaman en kaliteli yapıya sahip olmakta ve düzenli olarak kontrolleri yapılmaktadır. Bu kısımların ısı yalıtım sistemlerine sahip olması, yumuşak zeminler, köpükler ve çeşitli ambalajlar ile kaplanıyor olması, su geçirmez yapılardan oluşması da sunulan hizmetlerin kalitesini artıran en önemli özellikler arasında yer almakta ve hizmet verilen ürünlerin de sağlam bir şekilde sizlere ulaştırılmasını sağlamaktadır. Kurye elemanlarımız kullandıkları motorların motor, fren, yağ, filtre ve lastik gibi tüm bakımlarını yaptırmakta ve bu sayede kaliteli hizmetlerin sunulmalarını sağlamaktadır.

Kandilli Kurye
Kandilli Kurye

Kandilli Kurye Hizmeti

Kandilli kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak teslimat seçeneklerinin ne kadar önemli bir noktada yer aldığını bilmekte ve bu bilinç sayesinde kaliteli teslimat seçeneklerini bünyemizde bulundurmaktayız. Temassız teslimat seçeneği de bu seçenekler arasında en çok tercih edilen seçenek olarak dikkat çekmektedir.

Temassız teslimat seçeneği sayesinde müşterilerimizin sağlıklı hizmetler almaları sağlanmakta ve aynı zamanda kıyafet uygunluk durumlarının değiştirilmeden ürünlerin teslim alınmalarını sağlamaktayız. Temassız teslimat seçeneği hakkında kurye elemanlarımıza düzenli ve detaylı olarak bilgiler verilmekte ve bu bilgiler sayesinde en ufak bir sorun dahi ortaya çıkmadan ürünlerin sahiplerine teslim edilmeleri sağlanmaktadır.

Kandilli kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize çiçek sipariş hizmetleri sunmakta ve bu hizmetlerin sunulması aşamasında her zaman büyük titizlik ve özen içerisinde çalışmalar yapmaktayız. Sipariş verdiğiniz çiçek ve çikolataların yapılarının bozulmaması adına motorlarımızın özel olarak yapılandırılmalarını sağlamakta ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini, beğenilerini ve takdirlerini kazanmaktayız.

Sizler de özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçebilir ve kaliteli şekilde çiçek ve çikolata siparişleri verebilirsiniz. Verdiğiniz siparişler her zaman sorunsuz, hasarsız ve doğru bir şekilde teslimat adreslerine götürülmekte ve bu sayede her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara