İçeriğe geç

Kütahya Uçak Kargo

Kargo sektöründe hizmet veren işletme olarak sunduğumuz hizmetler ile her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, mutluluklarını, beğenilerini, takdirlerini ve övgülerini kazanmayı hedeflemekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerin kaliteli olması bizleri göz önüne çıkaran en önemli özelliklerimiz arasında yer almaktadır. İşletme olarak teknolojiden büyük oranda fayda sağlamakta ve sunduğumuz hizmetin sorunsuz ve hızlı bir şekilde sunulmasını sağlamaktayız.

Ayrıca işletme olarak bünyemizde her zaman deneyimli ve tecrübeli kargo elemanları bulundurmakta ve bu elemanlar sayesinde kaliteli kargo hizmetleri sunmaktayız. Deneyimli elemanlarımızın yanı sıra yüksek modelli ve bakımlı kargo araçları kullanmakta ve bu araçlar sayesinde kargolarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde havalimanlarına nakliyesini ve uçaklara yerleştirilmelerini sağlamakta ve bu sayede kaliteli hizmetler sunabilmekteyiz.

Kütahya uçak kargo işletmesi olarak her zaman güvenilir şekilde hizmetler vermekteyiz. Bizden aldığınız kargo hizmeti esnasında kargolarınız asla kaybolmamaktadır. Sunduğumuz hizmet esnasında kargolarınız yeni adreslerine hasarsız bir şekilde ulaşmakta ve sizlerin mağdur olmanız engellenmektedir. Güvenli kargo hizmeti veriyor olmak işletme olarak en çok özen gösterdiğimiz konular arasında yer almaktadır. Ayrıca müşterilerimizin beklentileri arasında her zaman ilk sıralarda güvenilir hizmet alma özelliği yer almaktadır.

İşletme olarak güvenilir hizmet verebilmek adına teknolojik paketleme cihazları, teknolojik barkot cihazları, köpükler, havalı ambalajlar kullanmakta ve bu sayede sunulan kargo hizmetinin üst düzey olacak şekilde güvenli olarak sunulmasını sağlamaktayız. Bünyemizde bulundurduğumuz bu özellikler her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamız konusunda bizlere çok büyük fayda sağlamaktadır.

Kütahya Uçak Kargo
Kütahya Uçak Kargo

Kütahya Uçak Kargo Hizmeti

Kütahya uçak kargo işletmesi olarak sunduğumuz kargo hizmetini hızlı bir şekilde sunuyor olmak bünyemizde bulunan önemli özellikler arasında yer almaktadır. Hızlı hizmet sunabilmek adına bünyemizde pek çok özellik bulundurmaktayız. Kullandığımız kargo araçlarının yüksek modelli ve bakımlı olması, bu araçları kullanan şoför elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli olması, teknoloji kullanımı gibi etkenler sunulan hizmetin hızını artırmaktadır. Ayrıca bünyemizde bulunan elemanlarımızın sayılarının fazla olması ve kargoların gruplandırılarak elemanlarımıza bölüştürülmesi de sunulan hizmetin hızını artıran en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Kargolarınız barkot işlemlerinden geçirilmekte ve barkot numaralarının son hanelerine göre kargo elemanlarımıza dağıtılmaktadır. Kargo elemanlarımız kendi kargoları ile detaylı bir şekilde ilgilenmekte ve tüm işlemlerini yapmaktadırlar.

İşletmemiz bünyesinde kargolarınız için kullandığımız büyük araçlarımız da bulunmakta motosikletlerimiz de bulunmaktadır. Acil olan kargolarınızın trafik sorunundan etkilenmemesi adına motosikletlerimiz kullanmakta ve hızlı bir şekilde havalimanlarına götürülerek uçaklara yerleştirilmeleri yapılmaktadır. Bu özellikler ile sunduğumuz hizmetlerimiz acil ihtiyacınız olan kargo hizmetlerinizi en kısa süreler içerisinde almanız konusunda büyük yardım sağlamaktadır. Hızlı kargo hizmeti veriyor olmamız müşterilerimiz tarafından en çok olumlu dönüş aldığımız özelliklerimiz arasında yer almaktadır. Sunulan hizmetin hızlı olabilmesi adına kullandığımız motosikletlerimizin ve kargo araçlarımızın motor, fren, lastik, yağ, filtre gibi tüm periyodik bakımlarını zamanında ve eksiksiz olarak yaptırmaktayız.

Kütahya uçak kargo işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana hizmet vermekte ve sunduğumuz bu hizmetleri uygun fiyatlar ile sunmak kaydıyla müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletme olarak yaptığımız araştırmalar ve çalışmalar sayesinde her zaman günümüz ekonomik şartlarına göre en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan gönüllerince hizmet alabilmelerini amaçlamaktayız. İşletmemiz bünyesinde bulunan uygun fiyatlar her zaman övgü ile bahsedilmekte ve müşterilerimizin bizlere yakın çevrelerine tavsiye etmesini sağlamaktadır.

Kütahya uçak kargo sektöründe hizmet veren bir işletme olarak bünyemizde uzun yıllardan bu yana muhasebe elemanları bulundurmakta ve bu muhasebe elemanlarımız sayesinde en uygun fiyatları ortaya çıkarmaktayız. İşletme olarak ortaya çıkardığımız uygun fiyatların yanı sıra çeşitli taksit avantajları, indirimler ve kampanyalar belirlemekte ve müşterilerimizin çok daha uygun olan fiyatlar ile kargo hizmetleri alabilmelerini sağlamaktayız. Ortaya çıkardığımız taksit avantajları, uygun fiyatlar, indirimler ve kampanyaların en büyük amacı müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan gönüllerince hizmet alabilmelerini ve aldıkları hizmet fiyatlarından memnun kalmalarını sağlamaktır. Uygun düzeyde olan fiyatlarımızın belirlenmesi aşamasında güncel ekonomik faktörler, kur fiyatları gibi etkenler ele alınmakta ve çeşitli hesaplamalar yapılarak fiyatlarımız belirlenmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara