İçeriğe geç

Kayaşehir Kurye

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok sektörde olduğu gibi kurye ve paket taşıma sektöründe de çeşitli gelişmeler mevcuttur. Özellikle İstanbul gibi trafik hayatının yoğun ve stresli geçtiği bir şehirde, kısa süreler içinde teslim edilmesi gereken paketlerin, hızlı bir şekilde dilediğiniz adreslere teslim edilmesi oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Bu konuda Kayaşehir kurye olarak son model motosiklet araçlarımızla vermiş olduğumuz teslimat hizmetimiz sayesinde, kısa süreler içerisinde paketlerinizi istediğiniz adreslere sorunsuz ve güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz.

Yıllardır vermiş olduğumuz hizmetlerimizin kalitesi doğrultusunda, yıllar içinde edinmiş olduğumuz iş tecrübemizle beraber, çalışmalarımızı daima müşteri memnuniyetini esas alarak geliştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek ve firmamıza olan güveninizi korumak bizim için oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Kayaşehir kurye olarak firmamızı tercih eden siz değerli müşterilerimize daima alanında profesyonel çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Kuryelerimizin her birisi de yeterli konum bilgisine sahip olan tecrübeli kişilerdir. Firmamıza emanet etmiş olduğunuz her bir paketiniz özenli bir şekilde korunmakta ve dilediğiniz tarihler arasında dilediğiniz adreslere memnun kalacağınız bir titizle sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.

Firmamızı tercih etmeniz doğrultusunda kaliteli ve profesyonel iş hizmetlerimiz ile beraber müşterilerimize birçok avantaj sağlamaktayız. Müşterilerimize sağlamış olduğumuz avantajlar şu şekildedir:

● Paketleriniz kısa süreler içerisinde istediğiniz adreslere teslim edilir.

● Paketinizin durumuyla alakalı anlık bilgilendirme mesajları tarafınıza iletilir.

● Özverili ve disiplinli iş hizmetimiz ile profesyonel bir hizmet alırsınız.

● Kişiye özel teslimatlar gerçekleştirilir.

● Ödeme seçenekleri kolay ve bütçe dostudur.

● Paketinizin acil olma durumuna göre farklı kurye seçeneklerimizden dilediğinizi seçebilme özgürlüğü tarafınıza sunulmaktadır.

Firmamız olarak ihtiyaç duyduğunuz her an yardımcınız olmak adına çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekteyiz.

Kayaşehir Kurye
Kayaşehir Kurye

Kayaşehir Kurye Hizmeti

Firmamız daima müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını da bu doğrultuda geliştiren özverili ve kaliteli bir firmadır. Bu sebeple firmamızı tercihe den müşterilerimize birçok alanda kapsamlı ve çok çeşitli bir teslimat hizmeti sunmak adına çeşitli birçok ürünün teslimatlarını güvenli ve özenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Kayaşehir kurye tarafından taşımacılığı yapılan ve dilediğiniz adreslere güvenli bir şekilde teslim edilen ürünlerin bazıları şu şekildedir:

● Hediyelik eşyalar

● Telefon, tablet ve laptop gibi çeşitli elektronik cihazlar

● Pasaport ve kimlik kartları

● Faturalar

● Önemli evrak ve belgeler

● Yedek parça malzemeleri

● Çiçek buketleri.

Bu gibi daha birçok ürünün taşımacılığı firmamız tarafından güvenli ve sağlam bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda dilediğiniz tarihler arasında adresinizden teslim alınan paketleriniz yine dilediğiniz saatler arasında istediğiniz adreslere teslim edilmektedir.

Kişiye özel teslimat hizmetlerimizde teslim edilmek üzere yola çıkan paketinizin yabancı bir adrese teslim edilmesi, yolculuk esnasında herhangi bir hasar alması ya da istenilen saatlerin dışında teslim edilmesi gibi olumsuz durumların yaşanması söz konusu değildir. Firmamızın profesyonel kalitesini ve müşterilerimizin firmamıza olan güvenini sarsmamak adına son model araçlarımız ve alanında uzman kuryelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Firmamız olarak haftanın her günü ve yirmi dört saati hız kesmeden, ara vermeden teslimat hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz doğrultusunda kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeden daima müşterilerimizi sunmuş olduğumuz teslimat hizmetimizin her bir aşamasında memnun etmeyi amaçlamaktayız.

Bu sebeple firmamız olarak müşterilerimizin hizmetine sunmuş olduğumuz farklı kurye seçeneklerimiz mevcuttur. Bunlar:

● Normal kurye

● Express kurye

● Vip kurye

Şeklindedir. Firmamızı tercih etmeniz durumunda:

● Paketinizin ağırlığı

● Paketinizin Boyutu

● Seçmiş olduğunuz kurye türü

● Paketinizin teslim edileceği yere olan mesafe.

Göz önünde bulundurularak tarafınıza bir fiyat seçeneği sunulmaktadır. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz fiyat seçeneklerimiz daima bütçe dostu ve ekonomiktir. Teslimat hizmetimizin her alanında olduğu gibi ödeme konusunda da kolaylık sağlamaktayız.

Firmamıza ait iletişim numaramızdan dilediğiniz her an kolaylıkla çağrı merkezimize ulaşabilir, firmamızı tercih eden müşterilerimize sunmuş olduğumuz imkanlarımızdan sizler de faydalanabilir ve sağlamış olduğumuz teslimat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kayaşehir kurye olarak yıllardır olduğu gibi bugün ve daima hizmetinize hazırız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara