İçeriğe geç

Kocasinan Kurye

Kocasinan Bahçelievler’in en bilinen eski ve dikkat çeken mahallelerinden biridir. Biz de bu gözde mahallede Kocasinan kurye olarak çalışıyoruz. Semt sakinleri ve firma sahipleri sıklıkla kurye hizmetinden istifade eder. Hayat standartlarının değişmesi, hıza dayalı iş beklentisi, sosyal hayatın yoğunluğu gibi unsurlar, kurye hizmetine olan ihtiyacı daha da arttırmıştır.

İstanbul trafik açısından da nüfus açısından da yoğun bir şehirdir. Trafikte her an bir sıkışıklıkla karşılaşmak mümkündür. En yakın mesafeye gitmek bile bazen saatler alır. Bu sebeple de kurumlar başta olmak üzere işletmeler ve trafikte kalmak istemeyen semt sakinleri kurye hizmeti almayı tercih eder.

Firmamız yıllardır sektörde verdiği kaliteli hizmetlerle müşterilerinin gönlünü fethetmiştir. Bu tecrübenin yanına eklediğimiz yenilikler, takip ettiğimiz inovasyon da kalitemizi muhafaza etmemiz de önemli bir dinamiktir. Yazılımlarımızı güncelliyor, araçlarımızı yeniliyor ve her şartta teslimat yapıyoruz. Bütün mevsim koşullarında, 7/24 esnek çalışma saatleriyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kocasinan kurye ekibimize ulaşmak çok kolaydır. Kurye hizmeti almak istediğinizde yapacağınız telefonun tuşlarına dokunmaktır veya web sayfamızdan whatsapp’tan ulaşarak da bizimle irtibata geçmektir. İlgili personelimiz sorularınıza cevap verir ve teslimatla ilgili bilgilerinizi alır. Bundan sonrası personelimizin yapacağı teslimat planındadır. Program oluştuktan sonra kuryemiz adresinize gelir, paketinizi alır. Paketi aldıktan sonra alıcının adresine gitmek için yola çıkar. En kestirme güzergâhı belirleyerek yola çıkar. Teslimatı gerçekleştirdikten sonra da size gönderinin ulaştığına dair bir mesaj gelir. Böylece süreç tamamlanmış olur.

Müşterilerimizin bizden beklediği ve öncelik verdiği en önemli husus hız ve güvenilirliktir. Biz de bu iki unsura çok dikkat ediyoruz. Kuryelerimiz aldığı paketleri en özenli şekilde muhafaza ediyor. Hatta ekstra hassasiyet gerektiren gönderiler olduğunda ekstra muhafaza ediliyor. Bütün gönderileri aynı özen ve dikkatle taşıyoruz. Trafikte herhangi bir zarar ve hasar oluşmaması için kuryelerimiz son derece titiz davranıyor. Alıcının dışında kimseyle gönderiniz paylaşılmıyor. Teslim edilmiyor. Deneyimli ve alanında uzman olan personelimiz her ayrıntıyı hesaplıyor ve teslimatın sorunsuz gerçekleşmesi için koordineli bir çalışma yürütüyor.

Kocasinan Kurye
Kocasinan Kurye

Kocasinan Kurye Hizmeti

Kocasinan kurye hizmeti veren firmamız, profesyonel bir ekiple çalışır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hizmet unsurlarımızı şekillendiriyoruz. Genel olarak personel alımında dikkat ettiğimiz kriterler çalıştığımız kişilerin güler yüzlü olması, ekip çalışmasına yatkın olması, çözüm odaklı olarak işbirliği içinde bulunması gibi niteliklerdir. Hizmetimizde insanî değerleri öncelikli tuttuğumuz için kişilik ve iletişim dili bizim için öncelikli seçim oluyor. Aynı unsurlar kuryelerimiz için de geçerlidir.

Ayrıca kuryelerimiz kendi alanlarındaki hizmet unsurlarında iyi bir yol deneyimine sahip olmalı, hizmet ettiği bölgeyi iyi bilmeli, İstanbul’da çalışırken yoğun çalışma temposuna karşı dayanıklı olmalı. Bütün bu unsurları sağlayan kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz. Bu titiz yaklaşımımız da yıllardır bu sektörde müşterilerimizin bizden kaliteli hizmet almasını sağladı. Zaten onlardan gelen olumlu geri bildirimler de bizi daha dikkatli olmaya sevk ediyor.

Çalışanlarımızla beraber hıza, güvenliğe ve gizliliğe son derece dikkat ediyoruz. Bunun için donanımımızı da ona göre seçiyoruz. Gerekli kontrolleri sağlıyoruz. Düzenli bakım yaptırarak yola çıkıyoruz. Büyük boyuttaki gönderileri araçlarla taşıyoruz. Geniş araç filomuz her talebi karşılayabilecek seviyededir.

Müşteri önceliğine önem veren firmamız, taleplere göre hız seçenekleri oluşturdu. Bu seçeneklere göre acil olan kuryemiz Vip Kocasinan kurye, en hızlı şekilde 25 dakika içinde adresinizde olur. En uzak mesafeye bile 90 dakika gibi kısa sürede ulaşır. Sabah 9 ila akşam 20 arasında Express Kocasinan kurye ile sabah 9 akşam 18 arasında da Normal Kocasinan kurye ile hizmet veriyoruz. Hıza bağlı olarak da fiyatlarımız değişiyor. Böylece her müşterimiz ihtiyacı olan hizmeti kullanarak ihtiyacının karşılığı kadarını ödemiş oluyor.

Maliyetleri en uygun seviyede tutmaya çalışıyoruz. Uygun fiyatlar belirleyerek bütün müşterilerimizin hizmetlerimizden yararlanmasını arzu ediyoruz. Kurye hizmetimiz her müşterimize özel olarak planlandığı gibi ücreti de yine özel olarak belirlenmektedir. Müşterimizin kullandığı hız, tercih ettiği teslimat saati, gönderisinin boyutu ve gönderisi için alınacak mesafe hesaplamalara dâhil edilir. Bu şekilde en uygun kurye hizmeti gerçekleşmiş olur.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara