İçeriğe geç

Beylerbeyi Kurye

Anadolu Yakası’nda yer alan kurye uygulamalarımızdan en gözdelerinden biri Beylerbeyi kurye sistemimizdir. Beylerbeyi, Üsküdar’a bağlı olan semtlerden biridir. Gerek semt sakinleriyle gerekse semtte yer alan işletme ve kurumlarıyla yüzlerce kişinin gün içinde trafikte olduğu ve kurye ihtiyacının her geçen gün arttığı bir semttir.

Günümüzde hızlı teslimat isteği arttıkça müşterilerimizin talepleri de kurye çağırdıkları anda kapılarında bu hizmeti bulmaktır. Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda biz de firma olarak müşterilerimizin bu isteği doğrultusunda en hızlı kurye hizmetini vermeye çalışıyoruz. Müşterilerimiz çağrı merkezini aradığında ekiplerimiz istek ve ihtiyaç doğrultusunda müşterimizin adresine en kısa sürede ulaşır.

Firmamız kesintisiz hizmet anlayışı ile çalıştığı için gece veya günün herhangi bir saati kurye çağırabilir. Ekibimizden teslimat desteği alabilirsiniz. Paketinizin büyük veya küçük olması da fark etmez. Biz müşterilerimize her türlü araç desteği vererek teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. Küçük boyutlu paketler için motosikletlerimiz her an servise hazır şekilde bekliyor. Boyut büyük olduğunda da araçlarımızla destek veriyoruz.

Beylerbeyi kurye uygulamamızı kullanmak isteyen müşterilerimizin farklı ihtiyaçları ve talepleri olabiliyor. Biz de firma olarak bu ihtiyaçlar için farklı seçenekler sunuyoruz. Kimi uygulamamız en acil gönderide bulunmak isteyen müşterimiz için kimi uygulamamız acil olmayan ama en güvenli teslimatın gerçekleşmesini isteyen müşterimiz için kimi uygulamamız da sadece normal bir teslimatın günün herhangi bir saatinde gerçekleşmesini arzu eden müşterimiz için oluyor. İstekler farklı farklı olsa da ekibimizin önem verdiği husus hiç değişmiyor: müşteri memnuniyeti.

Verdiğimiz hizmetlerde en büyük gayemiz, müşterimizin hangi sistemimizi ve hangi uygulamamızı tercih ediyor olursa olsun hizmet kalitemizden memnun olmasıdır. Bunun için profesyonel ekibimiz hiç durmaksızın kesintisiz hizmet vererek çalışmalarına devam eder. Özenle gerçekleştirilen her teslimat kişiye özeldir. Her müşterimizin paketi farklıdır. Teslim edileceği adres farklıdır. İçeriği farklıdır. İster bireysel olsun ister işletmelere ve kurumlara ait olsun biz her müşterimiz için ayrı ayrı teslimat çizelgesi oluşturuyoruz. Dakiklik müşterimiz için önemli olduğu kadar bizim için de önemlidir. Söylediğimiz dakika içinde verilen adreste oluyoruz.

Beylerbeyi Kurye
Beylerbeyi Kurye

Beylerbeyi Kurye Hizmeti

Beylerbeyi kurye sistemimizi hızlı ve güvenilir bulan müşterilerimiz, verdiğimiz hizmetin kalitesinden son derece memnun kaldıkları için bizimle çalışmaya devam eder. Ekibimizin titizliği ve gösterdiği özen müşterilerimizin de gözünden kaçmaz. Bu alanda uzman kişilerden oluşan ekibimiz, sahadaki kuryelerden, kurum içindeki teknik elemanlardan yazılıma, müşteri hizmetlerinden hizmetlilerine kadar her bir elemanız görevini zamanında yerine getirir. Zaten hızla yarışan bir çalışma ortamında ufak bir aksaklık gecikmeye sebep verebilir. Bütün çalışanlar bu bilinçle dinamik ve enerjik bir çalışma sergiler.

Bir teslimatın kalite unsurları içermesi arka planda yapılan ve müşterilerimizin fark etmediği pek çok çalışmayı ve titiz takibi içerir. Araçlarımızın son teknolojiye göre yeniden düzenlenmesi, yeni araçların alımı, yazılım güncellemeleri, yeni hizmet seçeneklerinin oluşturulması her biri özenli çalışma gerektiren işlerdir. Bütün amacımız, müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktır.

  • En üst düzeyde hizmet sunmak
  • Zamanında alıcının adresinde olmak
  • Paketin hasar görmeden teslim edilmesi
  • Kuryelerimizin her zaman güler yüzle hizmet vermesi
  • Her koşulda doğru hizmetin gerçekleşmesi
  • Bütün mevsim koşullarında güvenli teslimatın sağlanması.

Beylerbeyi Kurye, kaliteli hizmet sunmaya amaçlarken aynı zamanda verdiği hizmetlerin uygun ve ekonomik şekilde gerçekleşmesini de amaçlar. Çünkü hizmet verdiği müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin bu özenli hizmet koşullarından istifade etmesini ister.

Artan talepleri özenle karşılayan kuryelerimiz, hızlı ve güvenilir teslimat yaparken aynı zamanda müşterilerimizin hassasiyetlerine de saygı gösterir. Kimi müşterimiz zilin çalınmasını istemez. Paketin kapının önüne bırakılmasını ister. Bu ve benzeri istekleri yerine getiren kuryelerimiz, teslimat gerçekleşir gerçekleşmez müşterimize teslimatın yapıldığı bilgisini verir. Böylesi özenle gerçekleştirdiğimiz hizmetin ekonomik oluşu da aynı zamanda müşterilerimizin takdirini toplar.

Her müşterimiz farklı hizmet unsuru kullanır. Bu da elbette ki ücrete yansır. Bizim amacımız herkesin kullandığı kadar ödeme yaparak hizmet karşılığını en iyi şekilde almasını sağlamaktır. Hesaplamalara kattığımız hizmet unsurlarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Paket boyutu
  • Gönderi mesafesi
  • Gönderi hızı
  • Gönderi zamanı.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara