İçeriğe geç

Cerrahpaşa Kurye

Cerrahpaşa kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetlerin kaliteli, güvenli, hızlı ve hasarsız olabilmesi adına bünyemizde her zaman deneyimli ve tecrübeli elemanlar bulundurmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin bu şekilde çok fazla tercih edilmesi konusunda kurye elemanlarımızın çok büyük payı bulunmaktadır. Kurye elemanlarımızın tamamı profesyonel yapılara sahip olmakta ve koordineli bir şekilde tüm hizmetleri en kaliteli hali ile sizlere sunmaktadır. Kurye elemanlarımız ilk işe alımları aşamasında pek çok sınav ve denemeden geçirilmekte ve bu sayede direkt olarak kaliteli hizmetlerin sunulması konusunda büyük rol oynamaktadırlar. Ayrıca kurye elemanlarımızın motor kullanım konusunda ki yetenekleri de sunulan hizmetlerin hızlı olarak sunulmasını sağlayan en önemli ayrıcalıklar arasında yer almaktadır.

İşletme olarak kurye elemanlarımızın sayılarını her zaman en üst basamaklarda tutmakta ve bu sayede çok sık şekilde vardiyalı olarak çalışmalarını sağlamaktayız. Kurye elemanlarımızın vardiyalı olarak çalışıyor olmaları çok fazla yorulmadan dinamik şekilde hizmet vermelerini sağlayan en önemli özelliklerimiz arasında yer almaktadır. İşletme olarak uzman eğitimciler ile çeşitli anlaşmalar yapmakta ve bu sayede kurye elemanlarımızın düzenli olarak detaylı eğitimler almalarını sağlamaktayız. Bu eğitimler sayesinde müşterilerimizin aldıkları kurye hizmetlerinin güvenli, hasarsız, hatasız, eksiksiz ve kaliteli olarak almalarını sağlamaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımızın tamamı saygılı, güler yüzlü ve sempatik kişilerden oluşmakta ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin mutlulukları kazanılmaktadır.

Cerrahpaşa kurye işletmesi olarak müşterilerimizin kendi uygunluk durumlarına göre siparişlerini teslim alabilmeleri için pek çok teslimat yöntemini bünyemizde bulundurmakta ve sizlerin seçimlerine sunmaktayız. Bünyemizde temassız teslimat seçeneği, zili çalmadan teslimat seçeneği, normal teslimat seçeneği ve süreli (randevulu) teslimat seçenekleri bulunmakta ve müşterilerimiz tarafından çok fazla şekilde tercih edilmektedir. Ayrıca bu teslimat seçeneklerimizin sayıları devamlı olarak artırılmakta ve bu artırma aşamasında siz değerli müşterilerimizin düşüncelerine her zaman önem vermekteyiz. İnternet sitemiz üzerinde yapılan yorumlar özel elemanlarımız tarafından detaylı bir şekilde incelenmekte ve talep olan yeni teslimat seçeneklerinin de bünyemizde bulundurulması için çalışmalar yapılmaktadır. Bünyemizde bulunan fazla sayıda teslimat seçeneklerinin en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin ve takdirlerinin kazanılmasıdır.

Teslimat seçeneklerimiz hakkında detaylı olarak kurye elemanlarımıza eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde tüm teslimat seçeneklerimizin hatasız ve sorunsuz şekilde meydana getirilmesi sağlanmaktadır. Teslimat seçeneklerimizin gerçekleştirilmesi aşamasında hizmet veren kurye elemanlarımız mesleklerinde uzun yıllardan bu yana çalışan elemanlardan oluşmakta ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin en ufak bir mağduriyet dahi yaşamamanız sağlanmaktadır. Sizlerde kendinize uygun teslimat seçenekleri ile hizmetler almak istiyorsanız eğer mutlaka işletmemiz ile iletişime geçmeli ve kurye hizmetleri almalısınız.

Cerrahpaşa Kurye
Cerrahpaşa Kurye

Cerrahpaşa Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak yemek teslimat hizmetlerinin insanlar için ne kadar önemli bir noktada yer aldığını çok iyi bilmekte ve bu bilgi sayesinde her zaman kaliteli ve sorunsuz hizmetleri meydana çıkarmak için çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız en büyük çalışma motosikletlerimizin yemek taşıma kısımlarının ısı yalıtımları ile donatılması ve yemeklerin sıcak olarak sizlere ulaştırılmasıdır.

Yemek sipariş veren müşterilerimizin mağdur olmamaları adına her zaman en hızlı şekilde siparişlerin teslim edilmelerini sağlamaktayız. Bu özelliği meydana getirebilmek adına her zaman en doğru güzergâhları belirlemekte, kaliteli motorlar ile hizmet vermekte ve bünyemizde deneyimli ve tecrübeli kurye elemanları bulundurmaktayız.

Cerrahpaşa kurye işletmesi olarak müşterilerimizin kendi maddi durumlarına göre kolay bir şekilde ödeme yapabilmeleri için bünyemizde EFT ve FAST ödeme seçeneği bulundurmakta ve bu sayede her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini, beğenilerini ve mutluluklarını kazanmaktayız. Bu yöntemi kullanmak isteyen müşterilerimize sipariş verme aşamasında IBAN ve hesap numaralarımızı vermekteyiz.

İşletme olarak her banka ile özel olarak anlaşmalarımız bulunmakta ve müşterilerimizin en ufak bir masraf dahi ödememelerini sağlamaktayız. Ayrıca EFT ve FAST ödeme yöntemi ile ödemeler yaptığınız sizlere özel olarak indirimler tanımlanmakta ve bir sonraki siparişleriniz de otomatik olarak sepetlerinize uygulanmaktadır. Sizlerde EFT ve FAST ödeme yöntemi ile hizmet almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçmeli ve kurye hizmetleri almalısınız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara