İçeriğe geç

Fulya Kurye

Sürekli olarak teknolojinin gelişmekte olduğu günümüzde herhangi bir kargo ürününün belirli bir A noktasından B noktasına taşınmasına olanak sunan kargo çalışmaları da sürekli olarak değişmekte ve güncellenmektedir. Çağımızda profesyonel kargo hizmetlerinin popüler bir dalı olan kurye çalışmaları da sektör bünyesinde oldukça popüler bir şekilde tercih edilen teknik hizmetlerin arasında yer alır. Fulya kurye hizmetleri portföyünde de en popüler hizmet dallarının başında gelen motosikletli kurye hizmetleri, sizlere gün içinde oldukça hızlı ve etkili seviyede bir taşımacılık olanağı sunmaktadır.

Özel olarak ülkemizin en yoğun nüfuslu bölgesi olan İstanbul ve çevresi için de motorlu kurye hizmetleri ekstra bir öneme sahip olması ile öne çıkar. Günümüzde elzem bir hizmet dalı olarak öne çıkmakta olan motorlu kurye işlemlerinde hizmet sunan pek çok çeşitli profesyonel kuruluşlar da mevcuttur.

Hem ülkemiz olan Türkiye’nin hem de Avrupa’nın en yoğun nüfuslu kenti olan İstanbul da motor kurye hizmetleri alanında en önemli lokasyonların başında gelir. İstanbul ilinin Avrupa Yakası’nın en önemli ilçelerinden bir olarak bilinen Şişli ilçesi de motosikletli kurye çalışmaları kapsamında oldukça popüler bir konumda yer alır. Özellikle Fulya kurye hizmetlerinde en örnek markalar içinde kendisine yer bulmakta olan Acil Moto Kurye firmamız da sektör bünyesinde büyük popülariteye sahip olması ile tanınmaktadır. Motorlu kurye işlerinde etkili teknik ekip kadrosu ve hizmet odaklı teknik işleri ile öne çıkan markamız, oldukça dolu içerikli bir hizmet yelpazesine de sahip olması ile tercih edilir.

Birinci sınıf kalite teknik hizmet skalası ile tanınmakta olan Acil Moto Kurye markamız, pek çok çeşitli modernize iletişim yollarını da işletme bünyesinde ihtiva etmektedir. Söz konusu işletmemiz, üç farklı tipte motorlu kurye hizmetleri ile sektör bünyesinde en çok tercih edilen kurumlar arasında yer alır.

  • Normal Kurye Hizmeti: Uygun fiyat fırsatı ile tercih edilir. Gün içerisinde saat 09.00 ve 18.00 arasında teslimat imkânı sunar. 180 – 240 dakika içerisinde teslimat ve 35 dakika içinde alım olanağı tanır.
  • Ekspres Kurye Hizmeti: Hızlı teslimat fırsatı ile tanınır. Gün içinde 09.00 ve 20.00 saatleri arası teslimat olanağı tanır. 90 ila 120 dakika içinde teslimat ve 30 dakika içerisinde alım imkânı ile tercih edilir.
  • VIP Kurye Hizmeti: Acil teslimat fırsatı ile tercih edilir. Haftanın 7 günü ve 24 saati kesintisiz seviye teslimat olanağı sunması ile karşımıza çıkar. 45 – 90 dakika içi teslimat ve 25 dakika içerisinde de alım imkânı tanır.
Fulya Kurye
Fulya Kurye

Fulya Kurye Hizmeti

Avrupa Yakası’nın kritik ilçelerinden olan Şişli, motosikletli kurye hizmetleri kapsamında da en önemli lokasyonların başında gelmektedir. Fulya kurye işleri hususunda oldukça etkin çapta hizmetleri ile öne çıkmakta olan Acil Moto Kurye markamız, alanında en çok tercih edilen firmalar içerisinde yer alır. Üst düzey kalite ve son model araç filosu ve kendi sektöründe deneyim sahibi motor kurye ekibi ile hizmetlerine devam eden firmamız, oldukça inovatif çapta teknik çalışmaları ile öne çıkar. Sektör bünyesindeki rakip kurumlara nazaran çok daha makul fiyatlı bir ücret skalasına sahip olan Acil Moto Kurye markamız, değerli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirileri eşliğinde de sürekli olarak kendini değiştirmekte ve geliştirmektedir.

Fulya kurye hizmetleri başta gelmek üzere oldukça zengin kapsamlı teknik hizmet skalasına sahip olan Acil Moto Kurye markamız, direkt genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını da etkin bir şekilde sürdürmektedir. Haftanın 7 günü ve günün 24 saati kesintisiz hizmetleri ile öne çıkmakta olan işletmemiz, sektöründe engin tecrübe sahibi teknik ekip personeline de sahiptir. Özellikle motor kurye hizmetlerinde güvenilir teslimat olanakları ile öne çıkmakta olan Acil Moto Kurye işletmemiz, çeşitli modern iletişim kanallarına da sahip olması ile tanınır. Firmamızın motor kurye işleri alanındaki seçkin çalışmalarına;

  • İnternet web sitemiz,
  • GSM telefon numaramız,
  • Elektronik posta adresimiz veya
  • WhatsApp iletişim hattımız aracılığı ile oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara