İçeriğe geç

Pendik Kurye

Pendik kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kurye hizmeti sunmaktayız. Bu uzun yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübeler ışığında sunulan her hizmetin çok daha kaliteli ve memnun edici şekilde sunulması sağlanmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz hizmetin çok daha kaliteli hale gelebilmesi için sunulan hizmetin her aşaması hakkında geliştirmeler yapmaktayız. Sunduğumuz fiyatların en alt seviyede yer alabilmesi için bünyemizde muhasebe elemanı bulundurmakta ve bu elemanların yaptıkları hesaplamalar, araştırmalar ve çalışmalardan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Kullandığımız motorlarımızın bakımlarını zamanında yaptırmakta, bünyemizde çalışan elemanlarımıza düzenli olarak eğitimler vermekteyiz.

Saydığımız bu özellikler sayesinde müşterilerimizi mutlu edecek şekilde hizmet sunmaktayız. Ayrıca işletme olarak iletişim konusuna da çok büyük önem göstermekte ve bu önem ışığında bünyemizde santral elemanları ve sekreterler bulundurmaktayız. Bu santral elemanları ve sekterlerin sunulan hizmet özelinde bilgili olması sayesinde bizlere ulaşan her müşterimize gerekli olan tüm bilgileri en detaylı hali ile sunabilmekteyiz. Ayrıca internet sitemiz ve WhatsApp üzerinden canlı destek hatlarımız bulunmakta ve o platformlardan da anlık olarak destek ve bilgi verebilmekteyiz.

Pendik kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin hemen hemen her aşamasında teknoloji kullanımına yer vermekteyiz. Teknoloji kullanımı sayesinde sunulan hizmetin kalitesinin de en üst seviyelerde yer alması sağlanmaktadır. Kullandığımız teknolojik sistemlerin anlık olarak yenilenmesi sayesinde verdiğiniz siparişleriniz anında ekranlarımıza düşmektedir. Ayrıca siparişlerinizi adreslerinize getirme aşamasında navigasyon sistemlerinden fayda sağlamakta ve bu sayede siparişlerinizin çok daha hızlı bir şekilde sizlere getirilmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca motorlarımızda bulunan araç takip sistemleri sayesinde siparişlerinizin tam olarak hangi noktada olduğunu takip edebilir ve kendinizi ona göre ayarlayabilirsiniz.

Pendik Kurye
Pendik Kurye

Pendik Kurye Hizmeti

Pendik kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize acil kurye hizmeti de sunmaktayız. İşletme olarak bünyemizde 7/24 olacak şekilde acil kurye hizmeti veren elemanlarımız hazır bir şekilde bulunmaktadırlar. Sizler bizlere ulaşarak acil hizmet istediğiniz zaman mümkün olan en kısa süre içerisinde adreslerinize gelerek sizlere hizmet sunmaktadırlar. Acil kurye hizmetinde çalışan elemanlarımız özel olarak eğitilmekte ve elemanlar arasından özen ile seçilmektedirler. Acil kurye hizmetinde kullanılan motorlarımız spor motorlar olmakta ve çok daha hızlı bir şekilde hizmet verilmesi sağlanmaktadır. Acil kurye hizmetimizde de sizlere her zaman en uygun fiyatları sunmakta ve gönlünüzce hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır. Acil kurye hizmeti aldığınız zaman memnun kalacağınızdan ve asla pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

İşletme olarak Pendik‘de sunduğumuz kurye hizmeti sırasında her zaman bünyemizde yedek kurye elemanları ve motorlar bulundurmaktayız. Bu yedek kurye ve motorlarımız sayesinde hiçbir müşterimizin hiçbir olumsuz durumdan etkilenmemesini sağlamaktayız. Kurye hizmeti esnasında oluşabilecek motor arızalanmaları, trafik kazaları gibi durumlarda yedek kuryelerimiz hemen devreye girmek suretiyle siparişlerinizi teslim almakta ve adreslerinize getirmektedir. Bu yedek kurye ve motor hizmeti sayesinde sizlerin siparişlerinizi zaman kaybına yol açmayacak şekilde hızlı almanız sağlamaktadır.

Ayrıca bu yedek kurye elemanlarımız hem işletmemiz bünyesinde bulunmakta ve hem de aktif olarak sahada yer almaktadırlar. Olumsuz durumlar oluştuğu zaman olay yerine en yakın olan yedek kuryemiz hemen olay yerine gelmek suretiyle siparişlerinizi teslim almaktadırlar. Yedek kuryelerimizin verdiği hizmet sunulan hizmetin kalitesini ve hızını artıran etkenler arasında her zaman kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak yedek kurye özelliği müşterilerimizin memnuniyetini kazanmamıza büyük yardım sağlamaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara