İçeriğe geç

Celaliye Kurye

Son dönemlerde Celaliye kurye faaliyetleri oldukça yoğun bir şekilde yürütülmektedir. İnsanların internet üzerinden gerçekleştirdiği işlemler, kargo çalışmalarının daha da hızlanmasına katkı sağlamıştır. Dönemin şartlarına ve teknolojik imkânlarına bağlı olarak kurye hizmetlerinde de olumlu gelişmeler yaşanmaktadır.

Firmamız, tüm yenilikleri yakından takip ederek çalışmalarını bu yönde ilerletmektedir. Üstelik başarılı hizmetlerimiz sayesinde kargo sektöründe lider isimlerin arasında yer almaktayız. Müşteri memnuniyeti ve kalite, teslimat sürecimizin ana temellerini oluşturmaktadır.

Kurye hizmetleri sayesinde paketlerinizi başka adreslere kolaylıkla iletebilirsiniz. Trafik ile uğraşmanıza gerek kalmadan tüm süreci sizler adına tamamlıyoruz. İstanbul’un her köşesine ulaşarak, gönderi teslimatı gerçekleştiriyoruz. Bulunduğunuz adresten tüm ilçelere paket gönderebilirsiniz.

İstanbul içerisinde uzak ya da yakın ayrımı yapılmaksızın, tüm paketler aynı gün içerisinde alıcıya ulaştırılmaktadır. Farklı şehirlere gönderim yapmak isteyen müşterilerimiz için, Türkiye’nin her noktasına kargo hizmetimiz mevcuttur. Şehirlerarası kargo hizmetlerinde, aynı gün içerisinde ulaştırılması gereken ürünlere yönelik uçak kargo çalışmamız bulunmaktadır. Arabalı kargo ve motorlu kargo diğer teslimat yöntemlerimizdir.

Şehir içerisinde en hızlı teslimat imkânına sahip araç, motorlardır. Bu sebeple trafikte zaman kaybetmek istemeyen müşterilerimiz tarafından motorlu kurye çalışmalarımıza yoğun ilgi oluşmaktadır. Sizlerde hem maddi olarak avantajlı hem de zaman harcamanızı gerektirmeyen Celaliye kurye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Gelişmiş teslimat seçeneklerimizin içerisinden, gönderi ihtiyaçlarınıza uygun şekilde tercih yapabilirsiniz. Farklı teslimat hızına sahip seçenekler sayesinde, her türlü ulaşım imkânımız mevcuttur.

Teslimat seçeneklerimiz:

 • Normal kurye
 • Express kurye
 • VIP kurye şeklindedir.

Normal kurye hizmetinde paketleri teslim aldıktan sonra yaklaşık 180 ila 240 dakika aralığında kargo sürecini tamamlıyoruz. Daha hızlı ulaştırılması gereken gönderiler için Express kurye hizmeti bulunmaktadır. Bu seçenekte teslimat süresi yaklaşık 90 ile 120 dakikadır. VIP kurye hizmeti ise, çok daha acil ve konforlu teslimat imkânından yararlanmak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Gece gündüz fark etmeksizin, bizlere dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz. Çalışmalarına 7/24 devam eden kurye ekiplerimiz sayesinde gece saatlerinde de kesintisiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Celaliye Kurye
Celaliye Kurye

Celaliye Kurye Hizmeti

Kurye çalışmalarımız sırasında, kaliteli hizmet verebilmek için tüm aşamaları titizlikle yürütüyoruz. Müşteri desteği, araç kalitesi, teslimat imkânları ve kargo süreci için gerekli olan işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz.

Yüksek donanımlı araçları tercih ederek, paketleri hasarız bir şekilde alıcıya ulaştırmaktayız. Bizlere emanet ettiğiniz gönderileri, güvenli bir şekilde teslim etmeyi oldukça önemsiyoruz. Bu sebeple yolculuk esnasında paket içerisinde ve dışarısında herhangi bir deforme oluşmaması için, kargo bölmesinde özel kaplamalar kullanmaktayız. Hassas ya da sıvı özellikteki tüm ürünler için tereddüt etmeden bizlere ulaşabilirsiniz.

Celaliye kurye ekiplerimiz, hızlı ve aynı zamanda güvenilir taşıma hizmeti gerçekleştirmektedir. Profesyonel sürücülerimiz sayesinde, ürünler sarsılmadan alıcıya teslim edilmektedir.

Fiyatlandırma aşamasında belirli unsurlar etkin rol oynamaktadır. Piyasa koşullarının altında ücret tarifelerimiz ile sizlere ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Gönderinin teslim edileceği adres, ücret artışlarında etkili olmaktadır. Örneğin teslim edileceği adres uzak olan paketler için fiyatlar daha yüksek olurken, yakın noktalar için ücretler oldukça düşük seviyededir.

Gönderi ağırlığı ve boyutu fiyatlandırma esnasında etkili olan diğer bir maddedir. Büyük boyutlu ürünler için ücretlerde değişiklik yaşanmaktadır. Celaliye kurye ücretleri hakkında en net bilgiye sahip olmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmeler sırasında, fiyat bilgisi sizlere detaylı bir şekilde aktarılmaktadır.

 • Paket boyutu
 • Alıcı adresin mesafesi
 • Teslimat seçeneği
 • Ek hizmetler

Motorlarımız ile gerçekleştirdiğimiz kurye hizmetlerinde herhangi bir ürün kısıtlaması bulunmamaktadır. Müşterilerimizin mahremiyetini dikkate alarak, paketlere müdahale yapmıyoruz. Fakat aracın dengesini bozabilecek ya da kuryemizin hayatını tehlikeye atabilecek kimyasal ürünler kargo kapsamına dâhil edilmemektedir.

 • Gıda paketleri
 • Evrak ve dosyalar
 • Resmi belgeler
 • Kişisel eşya paketleri
 • Çiçek ve hediye kutuları
 • Pasta
 • Öğrenci çalışmaları
 • İlaç paketleri
 • Giysi, çanta ve ayakkabı…

Hızlı teslimat avantajına sahip moto kurye hizmetlerimiz sayesinde, tüm paketleri zamanında teslim etmekteyiz. Sizlerde özel günler için ya da iş hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla, kurye çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Memnuniyet garantili hizmetlerimize, kurye ihtiyacı duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara