İçeriğe geç

Acıbadem Kurye

Acıbadem kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize her alanda kurye hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimize özel gün kurye hizmetleri de sunmaktayız. Sevgililer günü, babalar günü, anneler günü, evlilik yıldönümleri, yılbaşları gibi pek çok özel günlerde fazla eleman sayılarımız ile kaliteli, hızlı ve güvenli kurye hizmetleri sunmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Kurye elemanlarımıza özel gün kurye hizmetleri hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan özel gün hizmetlerinin kaliteli şekilde sunulmasını sağlamaktayız. Özel gün kurye hizmetlerini kaliteli, sorunsuz ve hasarsız olarak sunmamızdan dolayı müşterilerimizden her zaman olumlu dönüşler sağlamakta ve bu durumlardan dolayı büyük mutluluklar duymaktayız.

Acıbadem kurye işletmesi olarak her zaman uygun fiyatlar ile hizmetler sunmakta ve bünyemizde bulunan bu uygun fiyatlar sayesinde her zaman müşterilerimizin beğenilerini ve takdirlerini kazanmaktayız. Bünyemizde bulunan uygun fiyatlar sayesinde müşterilerimiz her zaman en uygun fiyatlar ile hizmetler almakta ve en ufak bir maddi zorluk yaşamamaktadırlar. İşletme olarak bünyemizde bulunan uygun fiyatların belirlenmesi aşamasında uzun soluklu ve detaylı araştırmalar ve hesaplamalar yapmaktayız. Yaptığımız bu araştırmalar ve hesaplardan çok büyük oranda fayda sağlamakta ve uygun fiyatların ortaya çıkarılmasını sağlamaktayız.

İşletme olarak bünyemizde her zaman ekonomiden iyi anlayan muhasebe elemanları bulundurmakta ve bu muhasebe elemanlarımızın ekonomi bilgilerinden çok büyük oranda fayda sağlamak suretiyle uygun fiyatlarımızı ve çeşitli fiyat avantajlarımızı ortaya çıkarmaktayız. Muhasebe elemanlarımız mesleklerinden uzun yıllardan bu yana sigortalı olarak çalışmış kişilerden oluşmakta ve işe alımları esnasında pek çok sınavdan geçirilmektedir. Bu özellikler ışığında işe alınan muhasebe elemanlarımız fiyatlarımızın belirlenmesi konusunda çok büyük rol oynamakta ve sizlerin memnuniyetlerinizi kazanmamıza yardım sağlamaktadırlar. Muhasebe elemanlarımız belirledikleri uygun fiyatların yanı sıra çeşitli indirimler, indirim kodları ve kampanyalar belirlemekte ve bu etkenler sayesinde sizlerin çok daha uygun fiyatlara hizmetler alabilmenizi sağlamaktadır.

Acıbadem Kurye
Acıbadem Kurye

Acıbadem Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak kullandığımız motorlarımıza büyük özen göstermekte ve bu özen dâhilinde tüm periyodik bakımlarını eksiksiz ve zamanında yaptırmaktayız. Periyodik bakımların içerisinde motor, fren, yağ, filtre ve lastik bakımları gibi etkenler yer almaktadır. Bu etkenler içerisinde en önemli basamaklarda lastik bakımları yer almakta ve trafik kaza risklerini en aza indirmektedir.

İşletme olarak tüm mevsim geçişlerinde yazlık ve kışlık lastiklerimizin değiştirilmelerini sağlamaktayız. Kurye elemanlarımız motosikletlerimizin lastik değişimleri ve bakımları ile detaylı ve titiz bir şekilde ilgilenmektedirler. Yapılan lastik bakımları her zaman sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında yer almakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini, övgülerini ve takdirlerini kazanmamıza yardım sağlamaktadırlar.

Acıbadem kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana siz değerli müşterilerimize her zaman en güvenli şekilde hizmetler sunmakta ve bu sayede sipariş verdiğiniz ürünlerinizi eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alabilmenizi sağlamaktayız. Sunulan hizmetlerimizin güvenli olarak sunulabilmesi adına tüm siparişlerinizi dikkatli bir şekilde paketlemekte, kullandığımız motorlarımızın ürün taşıma kısımlarını özel olarak yapılandırmakta, kurye elemanlarımıza ürün bilgileri konusunda detaylı ve devamlı eğitimler vermekte ve teknoloji kullanımına ayrı bir özen göstermekteyiz. Bünyemizde bulunan bu özellikler sayesinde sunduğumuz kurye hizmetleri her zaman en güvenli şeklide siz değerli müşterilerimize sunulmakta ve bu sayede sizlerin memnuniyetleri ve takdirleri kazanılmaktadır.

İşletme olarak ürünlerinizin paketlenmeleri aşamasında her zaman en kaliteli ambalajları kullanmaktayız. Ayrıca resmi kurumlara teslim edilmesi gereken özel ve gizli evraklarınızı en güvenli şekilde teslim etmekteyiz. Kurye elemanlarımızın mesleklerinde uzun yıllardan bu yana hizmet veriyor olmalarından dolayı yüksek seviyede deneyimleri ve tecrübeleri bulunmaktadır. Bu deneyim ve tecrübeler sayesinde her zaman güvenli hizmetlerin sunulması sağlanmaktadır. İşletmemizden alacağınız hizmet karşısında her zaman hasarsız, eksiksiz ve güvenli hizmetler alacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemlerimizin ve ekranlarımızın da sunduğumuz kurye hizmetlerinin güvenli olmasında çok büyük rolü bulunmaktadır. Teknoloji kullanımı sayesinde ürünlerinizin hassasiyet yapılarını ve liste halinde ürünlerinizi öğrenebilme şanslarına sahip olmakta ve ürünlerinizin sorunsuz şekilde sizlere teslim edilmelerini sağlamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara