İçeriğe geç

Atatürk Havalimanı Uçak Kargo

İstanbul iki yakadan oluşan, Türkiye’nin en gözde şehridir. İlde iki tane havalimanı vardır. Avrupa Kıtası’nda ikamet edenler için Atatürk Havalimanı pek çok sefer düzenlemektedir. 25 ilçesiyle Avrupa Kıtası en gözde tarihi semtlere ev sahipliği yapar. Ticarette dikkati her zaman üzerine çektiği için nüfus oldukça fazladır. Özellikle firmalar, havayolu taşımacılığını kullanarak pek çok şehir dışı gönderisini uçak kargo yöntemini kullanarak yapar. Biz de firma olarak Atatürk Havalimanı uçak kargo uygulamamızla müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Pek çok firma şehir dışına gönderi yapacağı zaman en hızlı ve güvenli yol olarak havayolu taşımacılığını tercih eder. Aynı zamanda nüfus yoğunluğu çok olan bu metropolde, şehir dışına bireysel gönderiler de fazlasıyla yapılmaktadır. Bütün uçak kargo hizmetlerini en iyi şekilde yürüten ekibimiz, ister kurumsal olsun ister kişisel kargo. her zaman ve herkese profesyonel hizmet sunar. Müşteri odaklılık hizmetimizde esastır. Ekibimiz bu sebeple güler yüzlü, iletişim yeteneği yüksek kişilerden oluşur. Çağrı merkezimizi aradığınızda her zaman yardımcı olacak bir personelimiz bulunur.

Atatürk Havalimanı uçak kargo uygulamasını deneyimli bir kadroyla 7/24 çalışarak gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için hizmet unsurlarımızı çok çeşitli tutuyoruz. Gönderi hızı, boyutu ve saati konusunda müşterilerimize özel seçenekler sunuyoruz. Bir uçak kargo hizmetinden beklenilen hizmet unsurlarını en iyi şekilde yerine getirdiğimize inanıyoruz:

  • Yüksek kalitede hizmet sağlanır.
  • Güvenlik önlemleri uluslararası standartlara göre ayarlanır.
  • Hassas olan, pahaca kıymetli olan ürünler en güvenilir şekilde taşınır.
  • Gerek medikal ürünlerin raf ömrü gerekse gıda sektöründe yer alan firmalar için tazeliğin muhafazası önemli bir konudur. Havayolu taşımacılık sistemimizle şehirlerarasında teslimatta en korunaklı yöntem havayolu kargodur.
  • Söylenen hızda ve saatte teslimat neredeyse garantidir. Uçağın kalkış ve iniş saati ekstrem durumlar hariç değişmez.

Dakik ve sorunsuz şehirlerarası teslimat isteyen Avrupa Yakalı müşterilerimize, havayolu sistemimizle hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin memnun kaldığı bu hizmetimiz, havalimanından diğer şehrin limanına veya limandan adrese şeklinde yürütülür. Müşterimizin ihtiyacına ve talebine göre teslimat süreci şekillenir.

Çağrı merkezimizi aradığınızda güler yüzlü ekibimiz, isteklerinize göre bir teslimat süreci hazırlar. Buna göre kuryelerimiz adrese gelip paketinizi alır ve havalimanına teslim eder. Orada pek çok prosedürden geçerek uçak kargo bölümünde uçağa yerleştirilir ve kalkış saatiyle beraber teslimat sürecinin büyük bir kısmı tamamlanmış olur. Müşterilerimize verdiğimiz teslimat numarasıyla da müşterilerimiz kargosunun durumunu takip edebilir.

Atatürk Havalimanı Uçak Kargo
Atatürk Havalimanı Uçak Kargo

Atatürk Havalimanı Uçak Kargo Hizmeti

Atatürk Havalimanı uçak kargo uygulamamız, yüksek standartlarda güvenlik unsurları içerir. Bilhassa gönderisi pahaca değerli olan müşterilerimizin gözü arkada kalmasın. Çünkü havayolu taşımacılığı, bir dizi tedbir alınarak gerçekleştirilir. Mesela, paketler detektörler tarafından taranır, incelenir. Tehlikeli madde olup olmadığı tespit edilir. Özellikle paketlerin hasar görmemesi için ambalajlamaya ayrıca dikkat edilir. Etiketleme yaparak paketin kaybolmasının önüne geçilir. Kargo bölümündeki personel, kargoların muntazam bir şekilde yerleştirilmesini sağlar. Böylece yükleme ve boşaltma esnasında paketler zedelenmez.

Müşterilerimizin hassasiyetlerini biliyor, paketlerin en güvenilir ve en kaliteli şekilde taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Zaten bu sektörde bizi bilen müşterilerimiz, bizimle çalışmaya devam eder. Güvenliğe, zamanında teslimata çok önem veririz. Bu konuda personelimiz ve kuryelerimiz de çok hassastır. Personelimiz firmamızın güvencesi ile paketleri en titiz şekilde taşır ve teslimatın gerçekleşmesi için ihtimam gösterir. Zaten bu ihtimamın karşılığı da müşterilerimizin memnuniyeti olarak karşımızda durur.

Atatürk Havalimanı Uçak Kargo firmamız, kaliteli, hızlı, etkili, güvenilir bir hizmet sağlamak için gerek alt yapısını gerekse donanımını ve yazılımını yeniler. Teknik elemanlarımız, gerektiği takdirde motosikletlerimizi, araçlarımızı yeniler. Hızımızı ve kalitemizi bu altyapıya ve inovasyona verdiğimiz öneme borçluyuz. Şehir içi trafiğin yoğun olduğunu herkes biliyor, bu yoğunluk için en süratli teslimatı gerçekleştirmek özenin ve kalitenin sonucudur.

Her zaman kaliteli hizmet vermeye ve güvenilir bir firma olmaya önem veriyoruz. Bunun için de ekibimizle beraber çok çalışıyoruz. Aynı zamanda havayolu taşımacılığında kargo hizmetlerini en uyguna mal etmeye gayret ediyoruz. Müşterilerimizin bütçesine uygun bir teslimat süreci olması için çabalıyoruz. Kullanılan hizmet unsurlarına göre fiyat ortaya çıkıyor.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara