İçeriğe geç

Bostancı Kurye

Bostancı kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana sunmakta olduğumuz kurye hizmetlerini her zaman hasarsız bir şekilde sunmakta ve bu sayede her zaman çok fazla tercih edilen ve parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almaktayız. İşletme olarak sipariş verdiğiniz ürünlerinizin sizlere hasarsız şekilde teslim ediliyor olması bizler için en önemli hedefler arasında yer almaktadır. Hasarsız kurye hizmetleri için pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve tüm bu özelliklerin düzenli olarak geliştirilmelerini sağlayacak nitelikte çalışmalar ve araştırmalar yapmaktayız. Hasarsız kurye hizmeti sunmamız müşterilerimizin en çok istediği özellikler arasında yer almaktadır. Bizler de müşterilerimizin isteklerini ve taleplerine her zaman önem vermekteyiz.

İşletme olarak sunulan kurye hizmetlerinin hasarsız bir şekilde sunulabilmesi adına tüm motorlarımızı güvenli hale getirmekte, kurye elemanlarımıza ürün bilgileri hakkında detaylı eğitimler vermekte ve ürünlerinizin hassasiyet yapılarına uygun şekilde motorlarımıza yerleştirilmelerini sağlamaktayız. Bünyemizde bulundurduğumuz bu çalışmalar her zaman ürünlerinizin en ufak bir hasar dahi almadan sizlere teslim edilmelerini sağlamakta ve sizlerin memnuniyetlerinizin kazanılmasına yardım sağlamaktadır. İşletme olarak ayrıcı sipariş verdiğiniz ürünlerinizi teknolojik cihazlarımız ve deneyimli elemanlarımız sayesinde sağlam bir şekilde paketlemekte ve hasar almalarını engellemekteyiz. Ürünlerinizin güvenli hale getirilmesi adına paketlenmesi aşamasında her zaman en kaliteli ambalajları kullanmaktayız.

Bostancı kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde pek çok özellik bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde siz değerli müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun kalmalarını sağlamaktayız. İşletme olarak bünyemizde çok fazla sayıda ödeme seçenekleri bulundurmakta ve müşterilerimizin günlük maddi durumlarına göre ödeme yapabilmeleri sağlanmaktadır. EFT, FAST, kapıda ödeme ve kredi veya bankomat kartlarınız ile ödeme yapabilme şanslarına sahip olmakta ve bu seçenekler arasından kendinize en uygun olana seçebilmektesiniz. Bu ödeme yöntemleri müşterilerimiz tarafından her zaman çok fazla beğenilmekte ve olumlu dönüşler almamızı sağlamaktadır.

İnternet sitemiz üzerinden sipariş verme aşamasında EFT ve FAST ödeme seçeneklerini seçtiğiniz zaman sistemlerimiz sizlere otomatik olarak her bankaya ait IBAN bilgilerimizi vermekte ve o bilgiler doğrultusunda mobil uygulamalarınızdan ödeme yapabilmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca kapıda ödeme yöntemi seçerek de ister nakit isterseniz de kredi veya bankomat kartlarınız ile ödeme yapabilme şanslarına sahip olmaktasınız. Kapıda ödeme yöntemi esnasında kurye elemanlarımız yanlarında her zaman post cihazları bulundurmaktayız. Ayrıca internet sistemlerimize kaydedeceğiniz kartlarınız ile her defasında kart bilgileri girmenize gerek kalmadan otomatik olarak ödemelerinizi yapabilir ve kolay bir şekilde siparişlerinizi verebilirsiniz. Bünyemizde bulunan tüm bu ödeme seçenekleri müşterilerimizin kolaylık ile ödemelerini yapabilmelerine ve memnuniyetlerinin kazanılmasına yardım sağlamaktadır.

Bostancı Kurye
Bostancı Kurye

Bostancı Kurye Hizmeti

Bostancı Kurye olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmetler vermekte ve sunduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde temassız teslimat özelliği de bulundurmaktayız. Temassız teslimat özelliğimiz müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmekte ve müşterilerimizin kıyafet durumlarını değiştirmeden tüm siparişlerini teslim alabilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca temassız teslimat seçeneği sağlıklı hizmetlerin sunulması konusunda da büyük rol oynamaktadır.

Temassız teslimat seçeneği konusunda detaylı eğitimler alan kurye elemanlarımız her zaman sorunsuz bir şekilde bu hizmetleri yerine getirmekte ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması sağlanmaktadır. Temassız teslimat seçeneğinde kurye elemanlarımız sizler ile karşı karşıya gelmeden siparişlerinizi kapılarınızın önüne bırakmakta ve zili çalmak suretiyle oradan ayrılmaktadırlar.

Bostancı kurye işletmesi olarak kurye hizmetlerinde ki en önemli özelliğin hızlı hizmetler sunmak olduğunun bilincinde bulunmaktayız. Hızlı kurye hizmetleri insanlar tarafından çok fazla talep edilmekte ve memnuniyetlerin kazanılmasında büyük rol oynamaktadır. Biz de işletme olarak bu durumun farkında olmakta ve sunduğumuz kurye hizmetlerinin hızlı olabilmesi adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız.

Kurye elemanlarımızın aldığı ileri derece motor kullanım eğitimleri sayesinde siparişlerin en hızlı şekilde adreslerine ulaştırılmaları sağlanmakta ve bu sayede müşterilerimiz kesinlikle mağdur olmamaktadır. İşletme olarak kullandığımız motorlarımızın da sunulan hizmetin hızlı olmasında büyük payı bulunmasını sağlamakta ve bu sebepten dolayı tüm motorlarımızın bakımlarını zamanında ve eksiksiz olarak yaptırmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara